Jump to content
GIGN Forum

Jauna telefona iegāde!


ModeratO
 Share

Recommended Posts

Tātad, pēc topika virsraksta var jau saprast, ka vēlos iegādaties jaunu telefonu un beidzot tikt vaļā no sava samsung s5230 (tostera...) Vēlos pirkt mazcenas mobilo no LMT, bet nevaru izlemt kādu būtu labāk paņemt.... Ir doma pirkt "Samsung Galaxy S3 mini (GT-i8190)" vai "Samsung Galaxy S II (GT-i9100)".. Itkā S3 ir jaunāks bet ar mazāku ekrānu bet S2 lielāks ekrāns bet atkal vecāks... anyway, daudz ko no telefoniem mūsdienās nesaprotu tadēļ velētos, lai jūs izteiktu savas domas par šiem diviem telefoniem un ieteiktu kuru labāk būtu pirkt... :D

Link to comment
Share on other sites

Neatceros kur, bet lasīju, ka S3 Mini esot iekšas tādas kā Galaxy S2. Šobrīd slinkums meklēt to rakstu un pārbaudīt vai tā tiešām ir, bet nu ja tā ir, tad tik izvēlies kādu ekrānu labāk gribi. Vizuāli, manuprāt, S2 ir daudz skaistāks kā S3.

Man pašam ir S2, nevaru sūdzēties, vienīgi par jaunajiem apdeitiem, kas mazliet ir sačakarejis manu telefonu un šobrīd es nevaru piekļūt savai galerijai, bet tā telefons super!

Link to comment
Share on other sites

Pašam jau kā gadu ir S2, viss strādā, nekādu problēmu, tikai pirms izmantoju šo, bija iepriekšējais, kurš tika ņemts citā iveikalā, gļukoja, tāpēc atdevu. Skatoties no cenu viedokļa, S2 vidēji iveikalos par 13ls dārgāks nekā S3 mini + ja grasies pirkt mazcenas, domā pats. Runājot par S2 apdeitiem, par ko ieminējās ep1cdem1c, manuprāt, tagadējā 4.1.2 versijai nav ne vainas, problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Cik skatos, tad labas atsauksmes gan no jūsu puses par S2, gan internetā... em, rīt došos uz LMT centru un noteikti pārspaidīšu abus telefonus, bet ticamākais ka tomēr izvēlešos S2. =]

Paldies visiem kas ieteica, ja vēl kādam ir kaut kas piebilstams par šiem diviem telefoniem, kādi mīnusi or smth rakstam!!

Link to comment
Share on other sites

Ņem S2 , godīgi sakot tas S3 mini pat sanāks sūdīgāks , vienīgi ja nu tev patīk ovāls dizains :) Tāpat neviens no šiem telefoniem nedabūs 5.x versiju. Tā kā labāk ņem tiešam high enda SMP , nevis nākamā gada mid endu :) Kad pats kādu laiku lietoju S2 nebija sūdzību. Teiktu , ka arī izskata vien ņemtu S2 over S3 mini , jo reāli ovāla dizaina telefoni sucks ass.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc domā ka 5x Androīdu šis S2 neņems? Kaut kur oficiāli ir rakstīts ka Jelly Beans ir pēdējais šiem modeļiem?

S2 nebija paredzēts oficālājā 5x versijā, vismaz kad es skatijos. S2>S3 mini, laikam pat gorilla nebija..

Tom. Tavs S2 dabūja jelly ātrāk kā visi LV lietotāji, tavs telefons paļubomu nav LV tirgum, tur nav brīnums ka kaut kas gļuko

Link to comment
Share on other sites

Nju gigniesi. Netaisiisu jau topicu,pirdisu tepat.

Man tuliit beidzas kontrakts ar manu operatoru un varu izveleties jau telefonu. Pagaidam sliecos uz jauno htc one. Bet sodien biju paskatities vinu. Blje liels,salidzinot ar manu tagadejo htc desire s.

It ka iekrita acis vel blackberry z10.

Tad nu iesakiet ko njemt un kapec. Uzreiz saku,ka neesmu abola piekritejs. Vel pardevejs iebaza man gjimi kaut kaadu sony,neatceros vairs burtus.

P.s nav garumzimju,rakstu no telefona.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tam ir kada nozime? :)

Neesmu LV, esmu UK.

nozīme nekāda, bet mani māc intrese par to, no kura operatora ej prom un kuru ņemsi vietā...

Link to comment
Share on other sites

Gigna laikam visiem patik spamot. Prasiju viedokljus pa telefoniem nevis par operatoriem.

Atbilde uz Tubija jautajumu. Nu es neteicu,ka mainishu operatoru. Vnk beidzas 2gadu ligums,un vnk ir jaiet parakstit,pagarinat ligumu,un protams panjemt jaunu trubu.

Lai apmierinatu tavas tieksmes,esmu 3network klients.

Link to comment
Share on other sites

Spocet. Kada zinja nopietni? Nju sanak jau parmaksat,bet tajacena ir neierobezhots internets, sarunas un izzinjas.

Plus minuss pa kartem izteretu to pashu.

Nju un tur kadi 100funti pa gadu uz priekshu,atpakalj :D

Aa ja atcerejos,tas sony bija xperia. Man vinjam patika,ka ir puteklju drosh. Bet ari liels peec velna.

Ew ka ir pariet no maza izmera telefona uz liela?

Edited by h1tex
Link to comment
Share on other sites

Spocet. Kada zinja nopietni? Nju sanak jau parmaksat,bet tajacena ir neierobezhots internets, sarunas un izzinjas.

Plus minuss pa kartem izteretu to pashu.

Nju un tur kadi 100funti pa gadu uz priekshu,atpakalj :D

Aa ja atcerejos,tas sony bija xperia. Man vinjam patika,ka ir puteklju drosh. Bet ari liels peec velna.

Ew ka ir pariet no maza izmera telefona uz liela?

Sākumā liksies, ka turi rokā lāpstu, bet ar laiku apradīsi un negribēsi tos mazos draņķus vairs. Grūtāk ir pāriet liela uz mazu, jo sajūta, ka neko nevar redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...