Jump to content
GIGN Forum

psc


brandling
 Share

Recommended Posts

Yo gign, tātad es gribu pavaicāt, kam vajadzīgs pubā mapcikls, ja nekas cits kā aztec/dd2/nuke/inf jeb def mapes netiek spēlēts? mby uzreiz uzlikt tās 4 mapes mapciklā un, lai spēlē admini, ja tā patīk?? reāli, kad nextmap ir kaut kads prodigy/chateaua, tad pataisno admins skatās prevmaps un pat nevienam neprasot liek vote un, protams, visi sabalso par un dvj spēlējam atkal default mēslu. W3 arī šī problēma ir diezgan bieži sastopama, bet ne tik traki, jo tur tomēr, kad vote liek ne tikai liek tās 4 izredzētās mapes

paskaidrojat??

<c> [l2] ELLESMVul-

Edited by brandling
Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir gign labums, ka klasiskās mapes, ir tak desmitiem citu serveru, kur visas mapes ir jaunās, cik viņas ir labas, tas ir cits jautājums. Tak vienmēr var izvēlēties.

war3 mapcikls sūkā dēļ vienādām mapēm, kas seko viena otrai cbble/forge un kas tur clan1 bija vēl tāda pati + surv mape un estate. Raudāju jau par to, bet neviens nereaģēja.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir gign labums, ka klasiskās mapes, ir tak desmitiem citu serveru, kur visas mapes ir jaunās, cik viņas ir labas, tas ir cits jautājums. Tak vienmēr var izvēlēties.

war3 mapcikls sūkā dēļ vienādām mapēm, kas seko viena otrai cbble/forge un kas tur clan1 bija vēl tāda pati + surv mape un estate. Raudāju jau par to, bet neviens nereaģēja.

par forge/cbble un clan1/tuscan arī, forge un clan vajag izņemt

Ja jau nomainīja, tad spēlētāju vairākums vēlējās to konkrēto karti arī spēlēt.

admins jau pēc savas gribas liek

postam nav jeegas

tavam jā un tu drošvien sajauci ar vārdu "topiks"

Link to comment
Share on other sites

Ar mapciklu nav problēmu, ir brīži, kad ir nepieciešams mainīt mapi + nemaz tik bieži tas nenotiek, vismaz, kad es atrodos serverī (personal thoughts)

GIGN :latvia:

Jāpiekrīt SkuT , man arī nav bijušas problēmas , vienīgi tad , ja serveri sanāk tadi mazi spētāji kas visu laiku rtv un ņem officu ar dd2 !

Link to comment
Share on other sites

Fakts, ka pa apli tiek laistas vienas un taas pashas mainas ir skaidrs, tas man ir uz nerva kritis jau izsenis, bet ir jasaprot, ka cs, ka datorspele vairs nav tik populara un pieprasita, ka tas bija pirms 5 gadiem. Pats esmu ''norijis'' so nepatiku un speleju, to, kas publikai patik, ja ari taa ir atkariga tikai no def.mapeem. Lieta, ko es nepielauju, ja esmu serveri, kad tiek mestas vite prom no labam kartem, kas ir vienkarshi retak speletas ka Chateau,vertigo,cbble,tuscan + ja pats gribu mest vote vienmer apjautajos online esoshajam adminam, lai nav situacija, kad admins rikojas viens pats uz savu roku.

Taapec ir ir doma turpinat tradiciju, kada no brivdienu vakariem savakties un spelet oldschool kartes ka to darijam pirms 2 nedelam.

Ar so te vienkarshi ir jasamierinas :)

Link to comment
Share on other sites

es uzskatu ka pa dienu vajadzētu spēlēt nestandarta mapes, tas varētu būt no 14:00 līdz 18:00 tajā laikā un vakarā vairāk vai mazāk def mapes lai uzturētu playerus serverī līdz pēdējam, Naktī un no rītiem vajadzētu uzlikt mazās mapes lai tam kuram nav ko darīt iet un shauj 1vs1 ^^

Link to comment
Share on other sites

Nu @ war3 jau nu gan nav tā, kā Tu saki. WAR3 serverī mēs uz voti cenšamies likt tādas mapes, kuras nav mapciklā, kā arī kuras ir interesantas un ilgi nespēlētas. Piemēram, uzlieku oilrigu, pēc 5 min ienāk kāds spēlētājs un saka: "Vo, ši mape nav sen spēlēta - jāuzspēlē." Tātad, labāk likt sen nespēlētas un zināmas mapes, kuras nav mapciklā, tad nebūs jāraud.

Link to comment
Share on other sites

Nu @ war3 jau nu gan nav tā, kā Tu saki. WAR3 serverī mēs uz voti cenšamies likt tādas mapes, kuras nav mapciklā, kā arī kuras ir interesantas un ilgi nespēlētas. Piemēram, uzlieku oilrigu, pēc 5 min ienāk kāds spēlētājs un saka: "Vo, ši mape nav sen spēlēta - jāuzspēlē." Tātad, labāk likt sen nespēlētas un zināmas mapes, kuras nav mapciklā, tad nebūs jāraud.

es pieminēju, ka @ war3 tik traki nav, bet tomēr. Pubā redzot tūlīņās būs cpl_mill, kas nav spēlēta ļoti sen un visi gaida ar nepacietību, bet paibatj, nomaina uz kaut kādu aztec, ko spēlē ik pēc 5 mapēm

Link to comment
Share on other sites

es pieminēju, ka @ war3 tik traki nav, bet tomēr. Pubā redzot tūlīņās būs cpl_mill, kas nav spēlēta ļoti sen un visi gaida ar nepacietību, bet paibatj, nomaina uz kaut kādu aztec, ko spēlē ik pēc 5 mapēm

aztec vispar suck. Tak dazreiz liekas ,kad pusei adminiem janjem nost votemap flags :D Tik tiesam speljot aztec vai dd2 ,nekas labs nesanaks.

Link to comment
Share on other sites

es pieminēju, ka @ war3 tik traki nav, bet tomēr. Pubā redzot tūlīņās būs cpl_mill, kas nav spēlēta ļoti sen un visi gaida ar nepacietību, bet paibatj, nomaina uz kaut kādu aztec, ko spēlē ik pēc 5 mapēm

Nekad mana klatbutne shadas lietas nav notikushas un nenotiks, es pienemu, ka varetu estate nomainit, kas ir tumsha un gruuti parskatama karte, bet esmu par to, lai tadas kartes ka cpl_mill, cpl_fire, tuscan tiek blieztas vairak, jo tas ir tiesham labas un interesantas kartes, kaut vai tas pats airstrip, kas man reali piedur, bet uzliekot tauta pazuud. Jaa ir vajadzigas shiis te def kartes, bet pie pilna servera mainit cpl_mill, vertigo uz dd2 aztec ir "tupa".

Parasti tas tiek darits, jo no 20 speletajiem 2 saak chata blaut, nee nee, luudzu nee, (es parasti taa nesaku, bet....), pokuj tos njaudetajus, tapat cilveki vienmer savacas uz mazak speletaam kartem :)

Veel skumjak, ir kad taa ir adminu izvele uzlikt def karti nevis spelet De_Piranesi, pie pilna servera. (shis jautajums neattiecaas, ja tiek spelets 5:5.

Link to comment
Share on other sites

Es pēdējā laikā sajūtu ļoti negatīvu attieksmi pret vecajiem adminiem - no tipa all needed jauno puses. Es uzskatu jauno rindas ir jaapaarskata jo daži labi par daudz izsakās.

Dzīvojam mierīgi!

Link to comment
Share on other sites

nav vairs tie laiki, kad gigs bija 24/7 pilns, pa dienu lai savaktu tautu grib vai negrib ir jāmet votemap uz de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_aztec. vakaros bilde ir savādāka, votemap principā var neizmantot un spēlēt visu pēc kārtas. problēma ir tā, ka votemap, ārpus 4 def mapēm, biezi neaiziet, piemēram, de_train cpl...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad mana klatbutne shadas lietas nav notikushas un nenotiks, es pienemu, ka varetu estate nomainit, kas ir tumsha un gruuti parskatama karte, bet esmu par to, lai tadas kartes ka cpl_mill, cpl_fire, tuscan tiek blieztas vairak, jo tas ir tiesham labas un interesantas kartes, kaut vai tas pats airstrip, kas man reali piedur, bet uzliekot tauta pazuud. Jaa ir vajadzigas shiis te def kartes, bet pie pilna servera mainit cpl_mill, vertigo uz dd2 aztec ir "tupa".

Parasti tas tiek darits, jo no 20 speletajiem 2 saak chata blaut, nee nee, luudzu nee, (es parasti taa nesaku, bet....), pokuj tos njaudetajus, tapat cilveki vienmer savacas uz mazak speletaam kartem :)

Veel skumjak, ir kad taa ir adminu izvele uzlikt def karti nevis spelet De_Piranesi, pie pilna servera. (shis jautajums neattiecaas, ja tiek spelets 5:5.

par to es runāju, kaut kāds TUSCAN ir nākamā mape un admins pats prasa "change?" kaut vai servers ir pilns un, protams, nomaina, jo 1 vai 2 draugi viņam pasaka, lai maina, jo redz def mapes ir krutas

Link to comment
Share on other sites

par to es runāju, kaut kāds TUSCAN ir nākamā mape un admins pats prasa "change?" kaut vai servers ir pilns un, protams, nomaina, jo 1 vai 2 draugi viņam pasaka, lai maina, jo redz def mapes ir krutas

Veel skumjak, ir kad taa ir adminu izvele uzlikt def karti nevis spelet De_Piranesi, pie pilna servera. (shis jautajums neattiecaas, ja tiek spelets 5:5.

Kaa jau Lukesh mineja, ir situacijas, kad tas def kartes ir nepieciesamas, un nav ipashi gudri meginat 4 pa dienu tautai iebarot Tuscan, protams, ja ir 6:6 tad pie tuscan tautas paliks vel mazak, tad ir atbilstoshi jarikojas un jamet def karte virsu, bet piepilna servera maini normalu karti uz def karti,es principa uzskatitu kaa parkapumu, nafigama, tad tas mapcycle ir vajadzigs. Sis bija aktuals jautajums pirms 10 gadiem, un ir joprojam, mans viedoklis 10 gadu laika nav mainijies, pie pilna servera ir jaspele visas kartes, kas iekrit mapcycle. Man vienigais pret ir karte cs_estate, kas manuprat ir parak tumsha karte, bet thats just my thoughts.

Admini vienkarshi izvertejam situaciju pie jebkuras xvotemap, vai xm, tas, ka tev personigi nepatik odigy,cpl_fire etc. nenozime, kad ir tiesibas vienpersoniski izpausties savu velmju apmierinasanai.

Peace out !

Link to comment
Share on other sites

Kas tev tur ir japrasa ? vote jau ir priekstam lai uzinatu lai cilveki velas spelet vai nevas spelet uzlikto votes mapi tas ka tiek speletas def mapes tikai delj jums auniem kas iet prom ja nau kakda pazistama mape.

Link to comment
Share on other sites

Kas tev tur ir japrasa ? vote jau ir priekstam lai uzinatu lai cilveki velas spelet vai nevas spelet uzlikto votes mapi tas ka tiek speletas def mapes tikai delj jums auniem kas iet prom ja nau kakda pazistama mape.

Piedod, nevaru lidz galam tavu domu saprast, atkariba no komatu izvietojama mainas teikums :)

Sii diskusija ir veca kaa pats gign, un vienmer ir bijushi divi krasti, kas izteikushi savas domas, kada jega tad ir no mapcycle, ja pec taviem uzskatiem katru karti mierigi var sakt ar vote, lai redzetu vai so karti grib spelet vai nee, tad jau vienkarshi uzliek plugin-in, kads daziem serveriem ir bijis, kur kartes beigas tiek piedavatas 5 dazadas kartes, un visi spiezh ko grib.

Es varbut atkartoshos, bet joprojam uzskatu, ka ir "tupa" no adminu puses pie pilna servera vakaraa likt votemap uz aztec/dd2/inferno etc, ja nextmap ir cpl_mill, jo mes labi zinam, ka vairakuma siis mapes vienmer tiek sabalsotas. Ir jasaprot zelta vidus cels, kad, un kada situacija kurs vote ir piemerots un kurs nav.

Link to comment
Share on other sites

tikko arī, 10v10 spēlē inf un nākamā mape DE_VOSTOK un admins pat neprasa un nekādus vote neliek, bet pats nomaina mapi uz AZTEC, ahhhhh

R._, ja nemaldos

tas tak nav pieņemami bļ*

Jāņem xm nost, jo skatos, ka viņam to nevajag, nemāk rīkoties!

Mans viedoklis, ja ir pilns serveris, uzliekas nedef mape, gadijumā ja tauta nebļauj un nonstopā neprasa mainīt mapi, tad tas nav nepieciešams, bet ja tauta bļauj par mapes maiņu, tad labākajā gadijumā ir jāliek vote. Tas jau ir debīli mainīt mapi uz savu galvu, kad serveris ir pilns!

Link to comment
Share on other sites

Jāņem xm nost, jo skatos, ka viņam to nevajag, nemāk rīkoties!

Mans viedoklis, ja ir pilns serveris, uzliekas nedef mape, gadijumā ja tauta nebļauj un nonstopā neprasa mainīt mapi, tad tas nav nepieciešams, bet ja tauta bļauj par mapes maiņu, tad labākajā gadijumā ir jāliek vote. Tas jau ir debīli mainīt mapi uz savu galvu, kad serveris ir pilns!

Jā uzreiz jau nost, nemaz nepārbaudot faktus. Tev jau laikam sāpīgi par manu viediokli par tavu superīgo slapa izmantošanu, tikai neraudi lūdzu. Un tev ieteiktu paklusēt, par pareizu admina tiersību izmantošanu, smiekli nāk. Tad jau tev visus flagus sen vajadzētu noņemt, dusmas uznāca, kretīns tāds.

tikko arī, 10v10 spēlē inf un nākamā mape DE_VOSTOK un admins pat neprasa un nekādus vote neliek, bet pats nomaina mapi uz AZTEC, ahhhhh

R._, ja nemaldos

tas tak nav pieņemami bļ*

Ienāk čalis, kas pirms mēneša uztasījis foruma akauntu un jau bārsta savu nenormāli noderīgo viedokli, kurš šajā gadījumā ir nepareizs. Tāpēc nakamreiz, kad vēlies izteikt savu svarīgo viedokli vispirms pārbaudi vai nekļudies, jo šajā gadījumā visādi kretīni arī uzreiz mēģina savu sāpīti te pret mani izsāpēt.

Ja kādam bija un vēl ir problēmas ar to, ka konkrētajā dienā tika mainītas mapes lūdzu varat mēģināt sazināties ar allworth.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...