Jump to content
GIGN Forum

direktors

Mirstīgais
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

2 Followers

About direktors

 • Rank
  Geks
 • Birthday 10/25/1985

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. direktors

  Nakts Riita Spams

  būtu ļoti jauki, ja kāds kompetents un skaists admins noņemtu man Umad izlikto banu, tad gign būtu pavisam dzīvs!! nesaprotu, kas te notiek. viens te bano visus pa labi un pa kreisi un nav pat kas apskatās sūdzību. tiešām visi tik veci palikuši?
 2. direktors

  Nakts Riita Spams

  ja ja, visi tādi strādīgi
 3. direktors

  Nakts Riita Spams

  ko notiek? es tā skatos, ka galīgi izlaidušies, banu apelācijas neskatās. tur viens varens admins jau n-tās sarūpējis
 4. nu krievu versijā izskatās, ka ūdens un tuksnesis vēl nav pieejami. cik izskrēju karti, tur tikai tā zaļā zona ir. laikam pilis ieņemt arī nevar pašlaik. eu versijās parasti vispār ir pakaļā, viss ir dārgs, versija atpaliek pat no krievu serveriem, pilns ar poļiem, spāņiem un frančiem, kas tikai savās klingonu valodās runā utt. ak jā, un tad vēl eu serveros ir krievi, kas droši vien iedomājas sevi par kaut kādiem krustnešiem, kuriem visas pārējās nācijas ir jāiznīcina, tādēļ viņi apvienojas un taisa random pk. ja spēlē krievu serverī, tad pārsvarā visi ir diezgan izpalīdzīgi.
 5. nu tas pačers iztulko galīgi garām. pusi questus vispār nevar saprast, kas ir jādara. es uzslēdzu krieviski un lasu. vari pastāstīt, kas korejiešu versijā ir jau palaists? krievu versijā, cik saprotu, daudz kas vēl trūkst. nav visas klases un tā.
 6. negribi nākt uz krievu serveri? es korejiešu valodu vispār nesaprotu, kaut arī viņiem ir labāka versija
 7. varētu savienoties, uzraksti man savu ģimenes niku, lai varu pie friendiem pielikt. es gan noņēmu eng paču, jo tur tas tulkojums ir nenormāli līks un gļukus met dažreiz
 8. nu es ar english patch spēlēju. un no pieredzes eu versija parasti ir krietni dārgāka
 9. sveiki! vai kāds spēlē black desert open betu krievu serverī? ja kāds spēlē, vai arī gatavojas to darīt, varētu izveidot kaut kādu ģildi. spēle ir diezgan sarežģīta un plaša, tādēļ cilvēkiem ar līkām rokām un ar mazu pacietību tā nederēs. spēli var atrast šeit https://gamenet.ru/games/blackdesert/ var arī atrast english patch, bet pagaidām tur kā no google translate tas tulkojums.
 10. sveiki! problēma ir tāda, ka kādā serverī(konkrēti neminēšu) steamotie nedzird non steam skillus, kad viņi runā pa mic. es zinu, ka ir kaut kāds server side fix, bet nekādi nevaru atrast. kāds var izpalīdzēt? atradu risinājumu hlds voice transcoder
 11. cik damage ir jāizdara? es neievēroju, ka būtu dikti sašāvis kādu iepriekš. parasti spēlēju competitive un tādēļ sekoju tam līdzi. man liekas, ka es ar awp galvā trāpiju, varētu būt, ka tas uzlika punktu uz i bet ko nu par to, bans vairs nav, tagad ir īsts bans no admina serverī
 12. par vienu nejaušību diezgan. ņemot vērā, ka es netīšām 1 reizi trāpiju
 13. itkā tiku atpakaļ, nepagāja 30 minūtes. tas ir mazliet par skarbu uz tik ilgu laiku dot banu
 14. man tāds jautājums. uz cik ilgu laiku ir bans par team kill? es tiešām jūtos ļoti vainīgs, ka nošāvu komandas biedru, bet ne tik ļoti vainīgs, lai saņemtu banu par to, ka viens ūdensgalva pieskrien man priekšā, kad šauju ar awp.
 15. tam jau der parasts proxy. un proxy taču var izvēlēties no dajebkādas valsts.
×
×
 • Create New...