Jump to content
GIGN Forum

Sen Bija Bet Vai Varētu Noņemt


ban1
 Share

Recommended Posts

Man ir viens jautājums, vai ir iespējams nonemt banu no cs.gign.lv servera. Banu dabuju no Outlaws banu dabuju par to ka "suukaa" taa bija rakstiits console un uzlikt tika pirms 112 dienam. Mans niks ir ban1, es ļoti lūdzu nonemiet man banu jo gign ir vienīgais sakarīgais serveris kur spēlē patiešām labi playeri. Vel ir labs cs.dtcom.lv bet diemžel viņam ir liels pings. confused.gif

stfu.gifstfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Banu dabuju no Outlaws banu dabuju par to ka "suukaa" taa bija rakstiits console un uzlikt tika pirms 112 dienam.

Nevis par to ka suukaa, bet par to ka suukaa ar chiitiem, nefigaa taadiem banus nost nevajag njemt.

Varbuut vareetu izdomaat maksu par bana nonjemshanun - 10 ls smile.gif, tad jau mieriigi vareetu nonjemt. Kaa nekaa ja jau atkal uzrausies, tad taapat izlidos un tad liidz naakamajiem 10 ls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

10ls ir smiekliigi maza cena par bana nonjemshanu...

Jebkuraa gadijumaa, ja tieshaam cilveeks varbuut ir sapratis savu kljuudu, tad to banu nonjemshanu par naudu tieshaam vareetu ieviest, bet teiksim ar nosacijumu, ja bans jau staav ilgaaku laiku, teiksim, 3 meeneshus. Protams par to vajadzeetu maksaat kaadu noteiktu summu, ko noteiktu priekshnieciiba. Shaadaa veidaa vismaz savaaktos nauda par to serveri.

Tikai ideja...

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Da LOL es vairs nēsmu taads kā kaadreiz un esmu naacis pie praata. Un tad juus redzeetu nonemtu man banu un paskatiitos vai es speeleeju ar cheatiem vai nee.

ne, LOL par tevi. #$^#* tagad tevi ies un veeros visu laiku, vai tu spele ar chitiem vai nee... dontlike.gif

Link to comment
Share on other sites

Da LOL es vairs nēsmu taads kā kaadreiz un esmu naacis pie praata. Un tad juus redzeetu nonemtu man banu un paskatiitos vai es speeleeju ar cheatiem vai nee.

klau, ej dirst. Tu hvzcik ilgi visiem zem deguna ar čītiem spēlēji. + es tērēju laiku skatoties to demku kur tu čīto. Banu arī liku es (moš outlawz arī kādu uzlika, par ko paldies viņam).

Vari aizmirst par gignu - tev bija sava iespēja.

haha, un tas kāāāādreiz bija pirms pāris mēnešiem. Un neviens vairs neies skatīties vai tu spēlē ar čītiem vai ne - ar vienu reizi pietika.

Link to comment
Share on other sites

lol, es šito džeku uzskatīju par mēmāko pro, kad viņš spēlēja uz netgames sērveriem, psc, izrādās, ka čīteris smile.gif nah vispār kkādus banus ņemt nost, tik pat labi varētu slepkavas - izvarotājus atbrīvot no cietuma pēc atsēdētiem 3 mēšiem, jo redz, toreiz, ka viņš nogalināja 3 vecas tantes un izvarojas 12 jaunas meitenes, tas bija tāds neliels starpgadījums un tagad viņš ir nācis pie prāta, labi, vai ne?

P.S. čīti sabojā cilvēku, cilvēks paliek nevienam nevajadzīgs... nečītojiet! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...