Jump to content
GIGN Forum

We don't need your fucking money...


STREETWORKOUT
 Share

Recommended Posts

Mēs esam forši džeki nepīpējam , nedzeram, nodarbojamies ar sportu! Mēs vēlamies parādīt kā arī pierādīt, ka tomēr V-pils arī ir veselīga un stipra pilsēta, kurā ir stipri džeki un sexīgas meitenes!Un ja mums piebiedrosies vēl,kāds pec šī video, atmetot smēķēšanu un dzeršanu,tad mēs jau būsim uzvarētāji..

Ja jums ir vēlme, tad pievienojaties arī

Un būtu labi ja jūs arī uzliktu ''SUBSCIRE'' mūsam #youtube kanālam smile.png!

Link to comment
Share on other sites

Diez, kas ir salagas? Tie kas kaut ko sportisku dara un propogandē veselīgu dzīvesveidu, vai idiņi, kas pīpē visādus sūdus un lielās ar saviem sasniegumiem sevis indēšanā visās citās izpausmēs?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Esmu skeptiski noskanjots uz tiem kuri censas atteelot, workautus, tie pasi parkour, ka ari skeitbordisti lielie. Nevar beidzot kautko pasi izdomaat. Tad es pateiktu ja veci jums ir ieksaas. Visu laiku tikia kautko nospiko no citam valstiim.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Pārdot draudzeni meksikānim bija tava ideja vai špikojums?

Tas ir bisku savaaadaak:) Un es negrasiijos pirmkaart paardot savu sievinju :)

Es alko jau nelietoju 2 meenesi, un narkas arii jau vairaak kaa gadu, taaka piebiedrojieties man, un atmetiet alkoholu seezot un neko nedarot :) Kaapeec obligaati workauts :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Diez, kas ir salagas? Tie kas kaut ko sportisku dara un propogandē veselīgu dzīvesveidu, vai idiņi, kas pīpē visādus sūdus un lielās ar saviem sasniegumiem sevis indēšanā visās citās izpausmēs?

Man gan šķiet, ka vispār kaut ko propagandēt ir sūds. Gribi teikt, ja es pāris reizes mēnesī iedzeru, bet arī sportoju, tad es tik un tā esmu salaga? :)

Njā, es gan tīšuprāt nelielos ar to, bet nu anyway...

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kāpēc jūs vispār ielaižaties sarunās ar Semorku? Ja viņš (JĀ, TU, TU PIDAR!) uzskata, ka, LŪK, vajag pašiem kaut ko izdomāt, tad man vienkārši trūkst vārdu.

Manuprāt, tas ir labi, kad Latvijā ir arī jaunieši, kuri kaut ko citu dara, kā tikai piš vēnā cukuru un pārdod sievas. Tas, ka uzreiz nesanāk viss perfekti, nenozīmē, ka jāmet pie malas. Plus, ja ir izveidots video, var pēc kāda laika atskatīties uz to, kāds esi bijis un kāds esi tagad. Laba dokumentācija pašam priekš sevis.

Link to comment
Share on other sites

Man gan šķiet, ka vispār kaut ko propagandēt ir sūds. Gribi teikt, ja es pāris reizes mēnesī iedzeru, bet arī sportoju, tad es tik un tā esmu salaga? :)

Njā, es gan tīšuprāt nelielos ar to, bet nu anyway...

JAP

Link to comment
Share on other sites

Nepīpēju, nedzeru, reizi mēnesī braucu pārpildītā sabiedriskajā transportā, kurā iekāpju galapunktā, lai savlaicīgi aizņemtu vietu, kuru vēlāk iedot kādai večiņai, stāvu origo tuneļos, lai palīdzētu sievietēm nokāpt/uzkāpt ar bērnu ratiņiem, līdzi nēsāju mācītāja svētītu ūdeni ar kuru apslacīt vietējos bezpajumtniekus, baroju bezpajumtnieku suņus, mašīnai uzstādīju vēl vienu katalizatoru, lai būtu mazāki izmeši, lielā talka ir tizleņiem - regulāri tīru vietējos mežus, tīri tā - no laba prāta, apmeklēju vietējo māju liftus, lai notīrītu uzrakstus "XYU, MASHA DAVALKA, IGORJ LOX", ar lepnumu apmaksāju pieskaitīto ūdens rēķina bonusu par kaimiņiem, kuri lieto magnētus. Yo.

Pats piederu pie veselīgajiem tipiem, bet nevienam acīs ar to lekt necenšos. Šodienas Nightmare posta parodija bija vienkārši laba garīgā rezultāts. Ko es cenšos pateikt - džeki, jums ar to visu sanāk krietni pārspīlēt. Jūsu vecmammas jūs protams paslavēs, ka esat tik veselīgi, bet citus tas nepiš. Tā nav nekāda pozēšana, tas ir dzīvesveids.

Turklāt lasot "nepīpējam, nedzeram, nodarbojamies ar sportu" man drīzāk asociējas ar 3 strīpainiem urlātiem.

1358705432060.jpg

Pēc video noskatīšanās sāku apšaubīt, ka pirmajā postā pieminētās "sexīgās" meitenes viņus maz interesē. Dejošana ap stabu ?

Un visi kā viens DYELi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Es vairs par sētnieku nestrādāju. Nu i što ka strādāju, kas man 370Ls par 2 stundām no rīta, novākt musarus un ziemā sniegu notīrīt, ha , haļavno naudu pelnīju, kamēr sotņiki, slaucīja visu dienu ielas :)

Pēc video noskatīšanās sāku apšaubīt, ka pirmajā postā pieminētās "sexīgās" meitenes viņus maz interesē. Dejošana ap stabu ?

Un visi kā viens DYELi

Man pat gribējās teikt, ka viņi ir azabo4inie "pediņi"

Link to comment
Share on other sites

Es kuriju, dzeru un man ir pohuj. Kamēr esmu jauns gribu to izbaudīt. Kad sākšu strādāt, tad arī piebremzēšu ar to visu, lūk tā. Pilnīgi pajāt ko citi domā par to. Var arī sportot kurijot un dzerot, kā arī es daru :)

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Es kuriju, dzeru un man ir pohuj. Kamēr esmu jauns gribu to izbaudīt. Kad sākšu strādāt, tad arī piebremzēšu ar to visu, lūk tā. Pilnīgi pajāt ko citi domā par to. Var arī sportot kurijot un dzerot, kā arī es daru :)

jo tas ir qūūl dzert par senču naudu, kāpēc lai tu bremzētu ja tu to nedari par savu naudu? SWAGGGGGGG YOLO

jā man liekās esmu dzirdējis ka Latvijā ir slavens kurila sporCmenz spoksxxx, ķipa baigie sasniegumi esot

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...