Jump to content
GIGN Forum

filmas


Bezbiksis
 Share

Recommended Posts

Čiu riu septiņi divi!

Uztaisīju topiku spama sadaļā, jo video sadaļā tāpat neviens neskatās :)

Štelle sekojoša - iesakiet kādus labus gabalus, kas ir līdzīgi šiem - "Lock, stock and two smoking barrels", "Pulp fiction", "Rocknrolla" utt.

Cieņā ir Ritchie, Tarantino, Rodriguez un Scorsese filmas. Čekojot imdb, šķiet, ka visas līdzīgās filmas jau esmu noskatījies, bet negribās tam ticēt.

Centos izrakt kādas filmas par žīdu mafiju, bet galīgi neko māte gūgle ārā nemet, paļaušos uz jums ;)

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Snatch - arī laba britu komēdija, vienā plauktiņā ar Lock Stock and Two smoking barrels liekama, viena no must see filmām

Blow

Scarface

Vakar noskatījos vienu baigi labo Tarantino filmu Cinderella man, itkā nav par mafiju n shit, bet ir diezgan deep + ar labiem aktieriem + skatīties interesanti

Fight Club

Reservoir Dogs (tas pats Tarantino)

Sin City

Goodfellas

The Boondock Saints

Gangs of New York

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Snatch - arī laba britu komēdija, vienā plauktiņā ar Lock Stock and Two smoking barrels liekama, viena no must see filmām

Blow

Scarface

Vakar noskatījos vienu baigi labo Tarantino filmu Cinderella man, itkā nav par mafiju n shit, bet ir diezgan deep + ar labiem aktieriem + skatīties interesanti

Fight Club

Reservoir Dogs (tas pats Tarantino)

Sin City

Goodfellas

The Boondock Saints

Gangs of New York

Paldies, arī visas redzētas.

Laikam nesaprotami izteicos - esmu redzējis praktiski visas minēto režisoru filmas, vēlējos, lai, vadoties pēc režisoriem, jūs ieteiktu ko līdzīgu. Un žīdi rullē!

Link to comment
Share on other sites

Vispār rhrds pa lielam visu jau ir pieminējis, es vēl mestu The Departed klāt, bet tu jau teici, ka esi visu no Skorsēzes redzējis. Protams, vēl jau ir The Godfather, bet tā ir tāda ābece, ka bailes pieminēt, jo to jau skatās visi, kas izkāpuši no autiņiem. Cerams. No jaunām filmām ir redzēta tāda Safe, bet nu to var noskatīties vienreiz un aizmirst. Man ļoti patīk film noir/neo noir gabali arī, kā The Maltese Falcon, The Third Man, Chinatown un vēl visāda kaudze, ko es uzreiz nevaru atcerēties.

Ā, un protams, ūber alles, Drive, kas ir pēdējo laiku ģeniālākā, asiņainākā un soundtrack piesātinātākā filma.

Link to comment
Share on other sites

+ procastinator par pēdējo postu.

Drive jānovelk vēlreiz, biju jau piemirsis, tiešām labs gabals.

Ar neo/noir tu biji domājis Hotel Noir, LA Noir utt? Par šiem nezināju, būs jānovelk, izskatās, ka gaumes varētu būt līdzīgas.

Jūū, arī Chinatown laika filmas esmu redzējis, tie ir paši labumi.

Mkei, mkei, jau sāk parādīties varianti :tadaa:

Link to comment
Share on other sites

Layer Cake?

In Bruges?

The Usual Suspects?

Infernal Affairs, pēc kuras Skorseze uztaisīja The Departed?

Oldboy. Noskaties Oldboy. Tas nav īsti tas, ko meklē, bet noskaties.

Tanks, arī redzēti, izņemot Internal affairs. Zināju par šo filmu, bet jautājums - viņu var dabūt ar angļu valodas titriem ? Vai arī šķībie paši angļu valodā ierunājuši?

Cash, točna kvalitāte ok? Negribās sabojāt pirmos iespaidus, skatoties pretīgā kvalitātē.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Hmm, tagad man liekas, ka tu speciāli noskatījies visas gangsterfilmas un izdomāji šito topiku, lai varētu iepozēt. Un es uzķēros :(

Ar film noir ir domāts vesels žanrs, kurā galvenie motīvi/tēli ir noziegums, detektīvi, liktenīgās sievietes, platmales, gari mēteļi un blandīšanās apkārt naktīs.

Nevari man ieteikt kādu filmu par vabolēm?

Link to comment
Share on other sites

Točna, lielais paldies par "Ljudi tam", inperilā atradu, fano.lv bloķēts konts :(

Jā, Procrastinator, tāds bija mans mērķis :D Labais, nemaz nezināju par tādu štelli, būs jāievērtē.

Un par kādām vabolēm tu runā? Vai arī tu esi noskatījies visas filmas par vabolēm, bet tagad vēlies vienkārši iepozēt?

Link to comment
Share on other sites

No contry for old man! :)

Vispar es pedeja laika skatos daudz japanu sudus un tie ir diezgan labi sudi. Nav tik sekls sizests ka amisu filmam kuras man tiesam jau konkreti ir apnikusas.

runajot par gangsteru filmam nak prata tas "LA Confidential". :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Djago unchained biju jau noskatījis pirms laba laika, it kā jābūt torentos normālā kvalitātē, jāpalūr.

Attachment, katrs to filmu ir redzējis :D Vispār pēdējās dienas pielipis esmu Boardwalk Empire, trīs sezonas, sērija viena h. Kādam laikam pietiks :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...