Jump to content
GIGN Forum

nepamatots bans


pRopaaNS
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 129810

| ADMINS: Dont^

| NOBANOTAIS NIKS: pRoptarDS

| NOBANOTAA IP: 46.109.134.51

| IEMESLS: BOTSARWH

| UZLIKTS: 13.12.2012 14:40

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/129810

+----------------------------------------------------------

Demo: http://pussy.gign.lv...10-de_aztec.zip

Iegāju pirms 10tās minūtes demkā un nobanots pēdējā raundā, nepatiesi.

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

1. 17:31 Tu tik labi teme caur durvim uz enemy!

2. 18:30 Atkal jau temeji caur durvim, un tavas kustibas bija labas!

3. 23:55 Speciali apstajies lai iznak enmey un tev tas forshi izdevas vinu sagaidit (enemy walk)

4. 27:34 Tu tachu zinaji kur atrodas enemy un jau laidi merki zeme!

5. 28:52 Parleci lai enemy tevi nenoshauj ar awp laba tev intuicija un pectam vel shavi pa vinu caur durvim tieshi []

Tu tik divaini spele psc un shaut ari nemaki! GL

Link to comment
Share on other sites

Es varu saprast kāpēc tev liekās ka dīvaini spēlēju, jo es nespēlēju tik daudz balstoties uz to ko es redzu, bet es galvā iztēlojos situāciju mapē, skatoties radarā, klausoties apkārtējās skaņās un lasot potenciālos taimingus. Es tikai nesen nonācu pie šī spēlēšanas stila, tāpēc neesmu pārliecināts kā tas varētu izskatīties un likties citu spēlētāju acīs. "tu tik divaini spēlē psc" izklausās atbilstoši.

Piedod ka šaut nemāku. Aztecā zems fps, tāpēc nav tik vienkārši izsekot kustībām. Bet manuprāt mans aims bija ok šajā mapē, es mēdzu šaut sliktāk.

1. 17:31 nez kā izskatās ar wh, bet es pieskatīju durvis no potenciāliem CT iebrukumiem.

2. 18:30 zināju ka tas ments vēlreiz mēģinās uzbrukt caur vārtiem, tāpēc aizlaipoju līdz aizdurvei, paredzot ka pretinieks tur varētu mani negaidīt.

3. 23:55 - wnk uzmanīgi apstrādāju zonu, kurā visticamāk atrodas viens vai divi no pēdējajiem diviem dzīvajiem mentiem.

4. 27:34 - šajā situācijā es nepareizi nospēlēju, dzirdēju ka pēdējais ments izlien no ūdens, bet nebiju to skaņu gaidījis un tāpēc nepiefiksēju kurā pusē, tāpēc zinādams ka viņš kkur lejā ir vienkārši apstaigāju to zonu, paredzēdams ka viņš nāks augšā mani šaut.

5. 28:52 - pārskatot demku jāsaka ka atkal nepareizi nospēlēju. Man ir sava pieeja kā apstrādāt šadas situācijas pret pretiniekiem ar awp, taču dēļ tā ka diezgan reti sanāk praktizēt mans izpildījums bija neveikls un taimings nevietā. Galu galā es saminstinājos un izskrēju galīgi nelaikā, jo negaidot savējie komandas biedri atskrēja pie vārtiem un izjauca ritmu.

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Nu cik es saprotu, tad sis ir tas pats vecais propaans ar kuru mes aizvesturiskos laikos nG vel kopa spelejam. Negribas ticet ka vins peksni sacis kubikot un pieredzei vinam butu jabut (protams ja tas ir vins). Demo neesmu peetijis, rakstu jo gribu parliecinaties ka tas ir istais propaans.

© Maukuris

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka tu jauc mani ar kādu citu, nē, noteikti jauc mani ar kādu citu. Pat ja esmu banots ng csdmā, bet ja būtu neattaisnots bans tad es nekad nekļūtu par adminu, kur nu vēl par casha rec grupas pārstāvi. Nav tā ka es kaut ko par to atcerētos...

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka propānu nobanoju iekš ng csdm. Vismaz tajā topikā kungs netika attaisnots. Iespējams, tas bija cits malacis.

Čau!

Arī es netgames banoju visādus propānus, bet domāju, ka šis ir cits. nG bija aktīvi čītojoš piders ar līdzīgu niku.

Link to comment
Share on other sites

Čau!

Arī es netgames banoju visādus propānus, bet domāju, ka šis ir cits. nG bija aktīvi čītojoš piders ar līdzīgu niku.

Čaubla!

Skaidrs, skaidrs. Es zinu, ka man tieši ar vienu pRopānu bija īpašas raizes. Okej, šis ir cits. :)

Link to comment
Share on other sites

4to vi tut razveli besedu ,vobweta dlja vospomenanija estj privat. MADNN ti slu4aem neras4ustvovalsja? 4to zna4it mozna snjatj ban,ti dumaew 4to govariw,ili s4as vsem znakomim starim budem bani snimatj? Posmotrjat drugie admini demo i tam skazut svojo mnenie. Gde naw dobrij jonathan i jerrico. A to bez nih bardak stal kakojta.

Link to comment
Share on other sites

4to vi tut razveli besedu ,vobweta dlja vospomenanija estj privat. MADNN ti slu4aem neras4ustvovalsja? 4to zna4it mozna snjatj ban,ti dumaew 4to govariw,ili s4as vsem znakomim starim budem bani snimatj? Posmotrjat drugie admini demo i tam skazut svojo mnenie. Gde naw dobrij jonathan i jerrico. A to bez nih bardak stal kakojta.

1.6 demkas principā neviens neskatās jau kādu laiku, tieši tāpēc ir neērti atstāt vecu oldschoolu gaidot, ir cilvēki pret kuriem vaidzētu izrādīt vismaz kādu kripatiņu cieņas, tas ko jūs darat ir klaji ņirgājaties par katru ban appealu.

Link to comment
Share on other sites

OKey! tagad visiem chomiem, draugiem var nemt banu nost??? Varbut visiem noteikumi ir vienadi??? jau ir daudz gadijumi ka chomi draugi iekrit! Kur palika tie kuri izskata demo??? citiem adminiem nav laika, un nevar 30min izdalit savu laiku lai pacholitu demo???

P.S maddn pats esmu oldschool un ??????????

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, Dont^, es uzrakstīju tev atbildi par tavu demkas spriedumu un norādītajiem laikiem. Un vairākos tevis pieminētajos momentos es nemaz nenošāvu pretiniekus. Laikam ar to biji domājis "ka es nemāku šaut",. pieņemot ka es ar ieslēgtu wh spēlēju un par spīti tam nevaru nošaut. Bet padomā ka varbūt es nenošāvu tāpēc ka man nav wh ieslēgts un tāpēc nevarēju tik ideāli sagatavoties katram fragam.

Edited by pRopaaNS
Link to comment
Share on other sites

Dont, tu esi gurķis un tev līdz oldschool kā Golgopolovam līdz prezidenta krēslam. Neviens šeit banus pa kluso nost neņem. Diskusija joprojām ir atvērta un tiklīdz kāds pieredzējušāks spēlētājs noskatīsies demo, izteiks savu viedokli, vajadzības gadījumā atjaunosim banu.

Link to comment
Share on other sites

Dont, tu esi gurķis un tev līdz oldschool kā Golgopolovam līdz prezidenta krēslam. Neviens šeit banus pa kluso nost neņem. Diskusija joprojām ir atvērta un tiklīdz kāds pieredzējušāks spēlētājs noskatīsies demo, izteiks savu viedokli, vajadzības gadījumā atjaunosim banu.

Varu pat saderet ka speleju daudz vairak gadus neka tu! Un tu tads esi baigais gudrinieks un baigi daudz plurksti neka kautko daritu! Tev vajadzetu sedet deputatos!GL

Link to comment
Share on other sites

pikaso ja v woke, DA JA VOBWE V WOKE, kak nafig mozna snjatj ban ja ne pajmu, polnij absurt,mne gluboko nasratj 4ej on znakomij, satarij ili novinjkij. Prosta prawu viskazatj svoe mnenie glavnih adminov! Snimajut ban liw potomu 4to on znakomij,kak mogut bitj uvereni 4to on 4ist,vi 4to rjadam sideli kogda on igral. Polnij obsurt.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo. Tur pa visu demo bija tikai viena jocīga epizode, kad čalis 17+ minūtē skatījās durvīs, bet tā nebija pat 60% epizode. Pārējais demo tik garlaicīgs, ne ziņas, ne miņas no wh. Epizode pirms bana vispār nesaprotama. Banam neredzu iemeslu.

P.S. Es šaubos, vai tu spēlē ilgāk par nikotiinu, astute, anfisa, hainy, jacky, slowhands, heinz u.c., kuri savu laiku bija apollo un pēc tam arī netgames vārda nesēji gaming pasaulē. Es sāku reizē ar viņiem, taču, ne visiem, kas spēlēja CS, mērķis bija izsisties un kļūt atpazīstamiem. Man vienalga, cik ilgi kurš šeit spēlē, tam šobrīd nav pilnīgi nekādas nozīmes. Nevajag pacelt šitās krāniņu staipīšanas tēmas.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo. Tur pa visu demo bija tikai viena jocīga epizode, kad čalis 17+ minūtē skatījās durvīs, bet tā nebija pat 60% epizode. Pārējais demo tik garlaicīgs, ne ziņas, ne miņas no wh. Epizode pirms bana vispār nesaprotama. Banam neredzu iemeslu.

P.S. Es šaubos, vai tu spēlē ilgāk par nikotiinu, astute, anfisa, hainy, jacky, slowhands, heinz u.c., kuri savu laiku bija apollo un pēc tam arī netgames vārda nesēji gaming pasaulē. Es sāku reizē ar viņiem, taču, ne visiem, kas spēlēja CS, mērķis bija izsisties un kļūt atpazīstamiem. Man vienalga, cik ilgi kurš šeit spēlē, tam šobrīd nav pilnīgi nekādas nozīmes. Nevajag pacelt šitās krāniņu staipīšanas tēmas.

Vins skatijas un merkis vinam bija uz augsu kur tiesi sedeja pretinies, man tas baigi nepatika un pectam vel epizode kad vel skatas caur durvim uz enemy un ta ka zin kad vins izlidis un vinu sagaida!

P.S. Tieshi ta es no tiem laikiem ari speletju tas sanak ka izgaja cs 2000 gada, un protams visi ari mochija un redzeju, sepleju ar tiem kabaniem! Un sanak ka neesmu old? domaju ka varu skaitit!

Link to comment
Share on other sites

Tu spēlē ilgāk par mani. :) Bet nu jebkurā gadījumā nav tik svarīgi... Iesaku neskatīties demkas ar ieslēgtu wh, traucē izskaitļot spēlēšanas stilu. Es nezināju vai pretinieks ir uz kastes vai nē, bet acīmredzot man vēl jāpiestrādā pie tēmēšanas augstuma šaujot cauri sienām.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...