Jump to content
GIGN Forum

Keloksi


Dante594
 Share

Recommended Posts

Ja tu gribi izēst paku un aizmirst par viņiem - dari tā, bet es nesaskatu jēgu ēst brokastīs visus tos kelogsveidīgos draņķus, kuros nav pilnīgi nekā no vajadzīgā. Es varu visu iepakojumu izrīt vienā reizē - tāpat nejutīšos paēdis.

Nekāds sakars ar masas uzņemšanu.

Iečeko Prizmā, Sky un citos veikalos, kuros tirgo plašāku paikas klāstu. Maxima un rimčiks točna ir vienveidīgi.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Jā, no kelogsiem nevar pāēst, jā - tas nav veselīgi, bet piepisties kādam par to ka havo pārslas ir nu gan muļķīgi, visiem mums ir savas "ēdiena izvirtības", pat pārliecinātiem pareizā uztura lietotājiem tādas ir.

Man liekas, ka pirms gada kad dzīvoju Rīgā viņas bija pat manā mazajā topā uz lāčplēša/ģertrūdes stūra.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka pirms gada kad dzīvoju Rīgā viņas bija pat manā mazajā topā uz lāčplēša/ģertrūdes stūra.

Nav iespējams tik daudz izdzert vai izpīpēt, lai Lāčplēša iela krustotos ar Ģertrūdes :D

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Lai netaisīt jaunu topiku, kāds nav Latvija redzējis vēžu čipšus? Nezinu kā izskaidrot labāk. Tādi sarkanīgi - līdzīgi cheetos pēc izskata. Baigi sen bija latvijā, bet pēdējos gadus varu atrast tikai ārpus latvijas

Link to comment
Share on other sites

Točna? Es tur nebiju kādu pus gadu, bet toreiz nebija. Kurā nodaļā? Ja ir tad rīt obligāti braucu...

es šodien pēc darba biju iebraucis, gāju garām tam stendam un manuprāt viņi tur bija, vienīgā paka kura bija sarkanā krāsā un atradās starp ''oriģinālajiem'' kellogiem un visam bija skidons 2.19ls

rīt pēc darba iebraukšu vēlreiz, ja būs pareizi, iepostošu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

es šodien pēc darba biju iebraucis, gāju garām tam stendam un manuprāt viņi tur bija, vienīgā paka kura bija sarkanā krāsā un atradās starp ''oriģinālajiem'' kellogiem un visam bija skidons 2.19ls

rīt pēc darba iebraukšu vēlreiz, ja būs pareizi, iepostošu :)

Damn, liels paldies, nākamnedēļ pārbaudīšu :)))

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...