Jump to content
GIGN Forum

Konkurss: īsākā locekļa īpašnieks tiks pie iPhone5!


RadicaL.LV
 Share

Recommended Posts

Dāņu interneta vietne Singlesex.dk savā lapā izvietojusi nosacījumus vērtīgās balvas iegūšanai: vīrieši tiek aicināti iesūtīt savas vīrietības fotoattēlu, kurā labi redzams arī lineāls un tā rādījums. Izvērtējot augšupielādētās fotogrāfijas, tiks noteikts mazākais dzimumloceklis, un tam arī pasniegs balvu. Iepriecinājums paredzēts arī otrās vietas ieguvējam, proti, otrs niecīgākais penis balvā saņems iPad ierīci.

Nu , novelu jums veiksmi !

Link to comment
Share on other sites

āām, man iepriekš geiming projektā bija viens tips, kurš savu peni sūtīja citiem džekiem. True story, jo mēs nejauši iekļuvām viņa e-pastā. Gan jau ka viņš arī piedalās. :lol:

kept nav kauns nelietigi izmantot , stavokli un pieklut cita personas datiem ? ( vins liepajnieks ? )

Link to comment
Share on other sites

kept nav kauns nelietigi izmantot , stavokli un pieklut cita personas datiem ? ( vins liepajnieks ? )

Negribu veidot offtopiku, bet viņš pats bija iedevis paroli uz wos.lv profilu (kurā mums bija baneris) un prikola pēc pamēginājām e-pastam. Par e-pastā saturošo informāciju mēs klusējām un nevienam neteicām, līdz brīdim, kamēr vinš nesāka mums projektam taisīt problēmas un vēl pat tad, mēs viņam devam 2. iespēju, lai informācija nenokļūtu internetā. Nu redz, kāds smuks offtopiks...

Link to comment
Share on other sites

Esmu drusciņ saskāris ar to facebook marketingu. Nezinu cik daudz tas ir legit citās vietās, bet kad tev piezvana draugs un uzprasa vai negribi telefonu, tikai vajag nolaikot lapu un pēc pus stundas tu jau esi laimējis - liek aizdomāties par citu kantoru likviditāti. Tā jau laikam ir - 1 no divdesmit atdod visādiem randomiem, viss pārējais iet savējiem.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu cilvēkiem negribas tomēr izrādīt savu vīrišķo lepnumu, tad ir vēl cits variants.

iphone Latvia no 15.10 katru dienu dala pa aifončikam. Nezinu gan cik, tas ir legit. Vienīgais, ko prasa ir noshare'ot reklāmu.

Ja nu kāds jūtas veiksmīgs - https://www.facebook...286021038164053

http://www.apple.com/lv/iphone Tu te kaut kur redzi, ka kaut ko var par brīvu, turklāt, katru dienu dabūt? Es nē, ja tomēr atrodi, lūdzu parādi kur. Iphone Latvia dala ajfonus.. fuckthat.jpg

edit:

Starp citu, viņi dalas ajfonus arī tviterī, tad sanāk, ja viņi dala gan facebūkā, gan tviterī (un varbūt vēl kaut kur) tad viņie dala 2 ajfonus dienā? Legit?!? :D:D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Tas draztafons nudien ir derīgs tikai vīriešiem ar ļoti īsu metamo! :D Piedevām - tad viņi kļūst par tieši tādiem pašiem vīriešiem ar īsu metamo, kā visi pārējie īssmetamā īpašnieki un viņiem vairs nav jājūtas individuāli neērti, jo var justies neērti par visu baru. :)

http://www.seattlepulp.com/stories/small-penis-contest-danish-sex-174249841.html

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

win win? :)

Nu ok - daram tā - tu šeit ieliec bildi ar savu peni un nosauc kādu skaitli no 0 - 700. Ja tas skaitlis sakritīs ar skaitli, kuru es būšu iedomājies (0 - 700) (ierakstīšu šeit pat forumā krriptētā veidā, tā, ka tu varēsi pārbaudīt tikai pēc tam, bet es nevarēšu mainīt atbildi), tad es tev nopirkšu iphone 5! Win win, vecīt!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

win win? :)

Nu ok - daram tā - tu šeit ieliec bildi ar savu peni un nosauc kādu skaitli no 0 - 700. Ja tas skaitlis sakritīs ar skaitli, kuru es būšu iedomājies (0 - 700) (ierakstīšu šeit pat forumā krriptētā veidā, tā, ka tu varēsi pārbaudīt tikai pēc tam, bet es nevarēšu mainīt atbildi), tad es tev nopirkšu iphone 5! Win win, vecīt!

Beefs

Viņam nav 18, līdz ar to, viņam vajag vecāku atļauju, lai piedalītos tādā konkursā :D Vai kaut kā tā..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...