Jump to content
GIGN Forum

[Eksperiments] Pelnīsim internetā!


samuray
 Share

Recommended Posts

Ir daudz visādu sūda lapu, kuras piedāvā iespēju "neko nedarot" pelnīt internetā. Bet vai kāds kādreiz ir kaut ko pa tiešām nopelnījis? Esmu nolēmis veltīt savu laiku, lai noskaidrotu, vai kādā no šīm lapām patiešām var kaut ko nopelnīt. Veltīšu eksperimentam savu laiku, līdz šī gada beigām. Šajā topikā jūs varat likt saites uz visādām šāda veida lapām (var būt referāļi), kuras neprasa ieguldīt sākuma kapitālu, un es mēģināšu viņus visus izmēģināt un noskaidrosim, vai man uz Ziemassvētkiem būs papildus nauda dāvanām! Šo pašu postu papildināšu ar saviem referāļiem, ja nu kāds grib mani atbalstīt.

Link to comment
Share on other sites

Par PTC es gan ieteiktu uzreiz aizmirst :).

Paskaties labāk uz maksas aptaujām - maksā par viņām maz un pašas aptaujas ir ļoti reti - bet vismaz ar izmaksām daudz mazak problēmu kā PTC.

Uztaisi jaunu email un reģistrējies pēc iespejas vairāk maksas aptauju sistēmās ( vidēji saņemsi vienu aptauju reizi 2 nedēļās no katras sistēmas), tai skaitā - arī krievu.

Jaunu mailu taisi, jo spams nāks ārprātīgos apjomos :)

ieguldītā laika ziņā tas nav diezko rentabli, bet nu ja reiz gribas paeksperimentēt...

Link to comment
Share on other sites

http://www.emgoldex.com

Ja nopirksi zeltu tev viņu arī atsūtīs atpakaļ, pelni ieguldot pērkot zeltu, bet attiecīgi ir jāsemeklē pie sava galda vēl kādi 2 zelta stieņa pircēji. Karoč es tanī sūdā nepiedalījos, brālis protams aatbildēja, ka viņš zeltu nopirka un pa pastu atsūtīja atpakaļ, jo viņš nevienu neatrada kurš būtu gatavs pirkt zeltu!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos protams, bet nu šitas ir kautkas izcili idiotisks. Neņemot vērā, ka Samurajs bija domājis pelnīšanu internetā BEZ kapitāla ieguldīšanas...

Nu sorry, bet kā vispār šitādā huiņā var piedalīties?

Pirmkārt, apskatoties viņu tarifus zeltam ( par cik uzpērk, par cik pārdod),

otrkārt - sūtīšanas izmaksas - par kādu peļņu vispār var būt runa sūtot apkārt pa pasauli stieņus nelielos daudzumos...

Treškārt - tā tak ir brutāla piramīda

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es atvainojos protams, bet nu šitas ir kautkas izcili idiotisks. Neņemot vērā, ka Samurajs bija domājis pelnīšanu internetā BEZ kapitāla ieguldīšanas...

Nu sorry, bet kā vispār šitādā huiņā var piedalīties?

Pirmkārt, apskatoties viņu tarifus zeltam ( par cik uzpērk, par cik pārdod),

otrkārt - sūtīšanas izmaksas - par kādu peļņu vispār var būt runa sūtot apkārt pa pasauli stieņus nelielos daudzumos...

Treškārt - tā tak ir brutāla piramīda

un tu varbūt vel domā, ka semorkam ir kaut kāda smadzeņu šūna, kas to visu aptver?

es pateikšu priekšā, nē, nav bijusi, nav un nebūs :)

Link to comment
Share on other sites

http://bux.to/

Es payza nevaru nekādīgi reģistrēties.

Znt variants, twodollar click ir galīgi garām, virtuālā nauda, bet ja gribi lai par vienu klicku tu nopelnītu vairāk, tev ir jāpērk Goldenmemberships, sanāk atkal jāiegulda piķis! Ha tiko gaidīju līdz savam pirmajam klickam 30 sekundas, parādījās man 7 cipari, es uzspiedu nepareizo un šitā visu laiku jāgaida līdz tev izskritīs cipari LOL!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Šis topiks ir tik ļoti skumjš. Vienīgā garantētā lieta, ko visā šajā var iegūt ir pazaudētā cieņa savās un to draugu acīs, kuriem esi sūtījis tos referāļus.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

KAs tajā lockerzā mainījies? Es tur aktīvi pēros tiko viņš parādījās, bet tā kā nepārtraukti cenas visam pieauga un nebija gandrīz reāli sasniegt kaut kā nopirkšanu tajā punktu pelnīšanas ātrumā, atmetu ar roku, tagad iegāju, man ir kkādi 800ptz, nekas prātīgs jau laikam par to nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...