Jump to content
GIGN Forum

Fano.in


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Uzrakstīju chatā, lai tev kāds aizsūta manuāli paroli, bet, nu atsaucība 0 laikam. Vienīgā iespēja sagaidīt N onlainā kkad un viņam uzrakstīt, lai to izdara.

edic: Aizsūtīju ziņu administrācijai...

P.s caur šo mēģināji? - http://www.fano.in/recover.php

EDIC2: Ja pareizi sapratu, atgādinājums nosūtīts. Kā arī trakeru reģistrācijām ieteica izmantot kādu normālu epastu, kā Gmail, jo uz inboxu nenākot vēstules no katra otrā trakera.

Un pats aizdomājos, vai pārbaudīji spama kasti inboxā, arī tur mēdz iemesties tādas vēstules.

Link to comment
Share on other sites

Karoč kaut ko borē, ka tev esot jāpierāda sava konta piederība tev. Laikam nav pietiekoši vienkārši nomainīt paroli un aizsūtīt uz epastu, no kura ir reģistrēts lietotājs, kas arī saņemšanas gadījumā pierādītu konta īpašnieku, jo epasts taču ir tikai tev, ne tā?

Facepalm norāvu uz:

Un kā jau teicu, trakera virzienā pārmetumus nevajag mest, viss tiek nodrošināts, kā jau teicu ar inbox būs problēmas jebkurā ārzemju trakerī, meili uz turieni vienkārši nenonāks. Es notestēju tikko no sava test konta - viss strādā... meils atnāk...

Ķipa fano visu laiku ir skaitījies ārzemju trakeris un nav bijis viņu interesēs sataisīt tā, lai ar inboxu viss strādā pietiekami labi :)

Link to comment
Share on other sites

Meili nav spam sadaļā.. Tāda sajūta, ka tie vienkārši nenāk uz inboxu. WTF.. !?

Es negribu reģistrēt jaunu lietotāju jo man ir labs upload ratio (kaut kāds 4+).

No otras puses - varbūt arī labāk piereģistrēties ar jaunu lietotāju nevis mansvārds.mansuzvā[email protected]. Ja nu kādu dienu mūs visus par šitajiem interneta priekiem ņems pie pakaļas, tad labāk, lai epasts ir [email protected] ... :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Viss kārtībā! Šodien skatos epastā man Fano paroles atgādinājums atnācis. Viss kā jābūt! Paldies visiem! Domāju, ka jūsu pūles lika fano adminiem sataisīt epastu sūtīšanu uz inbox! Paldies Nightmares!

Kā pateicība es tev uztaisīšu garšīgu pinocalada kokteili izmantojot īpašo bīfa recepti nakamajā tusiņā, kurā mēs satusēsim (un man būs līdzi īpašās sastāvdaļas.. : P)

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hmmm. tas ir savadi, jo man verot vala vinu lapu paradas

It works!

This is the default web page for this server.

The web server software is running but no content has been added, yet.

un ta jau kadas 2vas nedelas.. :/

Beefs

edit: skiet, ka kaut kads cornis ar kokijiem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...