Jump to content
GIGN Forum

Tu man salauzi sirdi,maddn.!


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

Kāmēr man ir access tu serverī iekšā netiksi.

Tev ir vecs aktīvs bans ar tekstu "aizveries" no admina "BOSS"

tieshi taadeelj, mees shaadus vecus banus ar "aizveries" ignoreejam.

igora banu nonjeemu, gaidu, kad maddn man gaadiigi iemetiis ar vecaa bana ID, lai varu nonjemt arii to.

+ terminjsh "nekad", tu esi sajucis praataa maddn? :)

Link to comment
Share on other sites

ar ko tas igors ipashaks par citiem, ka vinam tadi bani neskaitas? ne nu taa tiiri intereses peec kapec citiem vini darbojas pilna apmera, bet vinam tiek nonemti? :P

nee, jo tas bans ir nevis par chiitiem, bet par to, ka kaadam nepatiik, kaa igors uzvedas.

tak lieciet neverending silence, bet nafig jaabano.

Link to comment
Share on other sites

jaabano ir tapec, ka daudziem ir apnicis ar vinu aukleeties, tapec ;)

nu ne jau pirmo reizi vinam ir bans un gagus pat nevar saskaitit, taa atbrauksana uz tusu gan jau dara savu, nu visiem ir neerti pateikt, ka naksies vinam aizmirst par spelesanu gigna, kaut kaa taa, tad nu te taisa pielaides pie soda apmeriem. Vajag domat par servera publiku kopumaa nevis par loku, kas vinu pazist. Nee nu es nezinu, varbut css visiem patik suudu lasit/klausities, bet vismaz es tur tiesi tapec ari nespeleju, jo daras tur pilniga ateja un roka roku mazgaa. Es nesaku, ka tagad butu janobano pavisam, bet vajadzetu reiz saprast, ka kadreiz tas butu jaizbeidz.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Korumpēts serveris...

Edit:bija baigi labā filma par korempētu valdību,pēctam visi nomira,ja būs laika iemetīšu linku krievu valodā,un jā varbūt nedaudz saskatīsiet līdzibu + filma pati interesanta.

p.s neuztveriet,šo kā kkādu draudu or smth like that..

Edited by Mustangs
Link to comment
Share on other sites

jaabano ir tapec, ka daudziem ir apnicis ar vinu aukleeties, tapec ;)

nu ne jau pirmo reizi vinam ir bans un gagus pat nevar saskaitit, taa atbrauksana uz tusu gan jau dara savu, nu visiem ir neerti pateikt, ka naksies vinam aizmirst par spelesanu gigna, kaut kaa taa, tad nu te taisa pielaides pie soda apmeriem. Vajag domat par servera publiku kopumaa nevis par loku, kas vinu pazist. Nee nu es nezinu, varbut css visiem patik suudu lasit/klausities, bet vismaz es tur tiesi tapec ari nespeleju, jo daras tur pilniga ateja un roka roku mazgaa. Es nesaku, ka tagad butu janobano pavisam, bet vajadzetu reiz saprast, ka kadreiz tas butu jaizbeidz.

Ja tu esi par slinku, lai katreiz liktu piemērotu sodu, tad varbūt atsakies no pienākumiem, ko tev uzliek GIGN`s. Vispār, paskatoties situāciju no malas, ka lielai daļai vispār ir pilnīgi pohuj kā runā forumā un serveros, pat paši admini (ne visi) te ar nekādu piemēru neizceļas, tad augstāk minētajam čalim vajadzētu tikt cauri ar maigu brīdinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, kur tieši ir problēma? Kādēļ citiem tik ļoti rūp pats bans, bet citiem tikpat ļoti rūp, lai banu aizvāktu? o.O Manuprāt, viņu gluži vienkārši vajag banot vien tad, kad serverī stumj sūdu bezjēgā. [Ja gag/silence nepalīdz vai, ja pāršauj pār strīpu]. Un, kā jau minēja, dažiem adminiem pašiem vajadzētu piedomāt pie savas leksikas, jo paši izlaiž tos spēlētājus..

Link to comment
Share on other sites

@ maddn-tu galigi pratu esi izkukojis,tu vispar saproti ko tu dari,ja tev nav pie kaa piekasiities tad sedi savas trusenes un neniidi,man jau sak likties,ka ar tevi kkas nav isti kartiibaa,kkaut gan taa arii ir.labi. Ar niku BOSS speeleeja Niknais,varbut shis akstoties man uzlika banu(isti neatceros),jo biezhi vien es paluudzu adminiem,kad beidzu speeleet css,lai mani izbano,savadak es nevaru beigt kapat un atkariiba paarnjem mani,tapec mes taa jokojoties,vnk chilla,paludzu kadam to izdarit kas ir on ieksh server.

@ Lo4wi-nevis pedeja laikaa,bet es visu laiku uzvedos normas robezhas,vnk daudziem retardiem,nav saprotami joki,kaa,piemeeram,maddn,kas bano par to,ka chataa pasaku to"lai nak uz centru",tas tak nav normaali,pilnigi nekadu lamuvardu,vnk bans,tapat,aiz skaudiibas.ka esmu labaks. :*

@ Cerezai-tnx par to ka kadam ir veselais saprats un logiska domashana.

@ Epix-tu vispar saproti ko tu raksti,ja tu gribi papildinaat savu postu skaitu,tad ej pachillo kaadaa citaa sadalja,kur tev ir Vismaz kaada sajeega. Padomaajiet pashi,praktiski visi bani/gagi ir no viena cilveeki.Es nesaprotu,ko tu tur,ko tu megini pateikt,par kkadu tusu,par kkadiem baniem.Ja tu nespej logiski izveerteet situaaciju,tad aizver ciet rikli,un neposto sheit.Lasot tavus postus tu nonac pretrunaa ar sevi.Prieksh kam adminam ir dots gags/mute/silence-lai apklusinatu dirseeju,ja peec rr after silence,seko bans tas visiem ir zinaams un tas vis ir saprotams.,par admina apvainoshanu ar vis ir saprotams,un nekas nemaz nav runaajams. Man ir taa,ja jutu,ka esmu vainiigs,tad pakluseeju un izcieshu sodu,es necenshos nemaz iebilst.(viens paties bans pirms diviem meneshiem no lumpy,par to ka paaraak aizrautiigi lietoju mic.) BET SHIS TE KAS SHEIT NOTIEK,ir totaalaakais bullshits,viena admina nesavakshanas virtuaalaja dziive.Padomajiet pashi.Neesmu dzirdeejis,ka css notieks baigi suudi,nevajag te tgd no mushu ziloni uzpuust,tas ka vnk playeri lieto mic,nenozime,ka uzreiz kko dirsh vai lamaajas. Es jau ar tikpat labi varu pateik,es 1.6 nespeeleeju taapec,ka visi lamaajas un man tas nav jaadzird un jaredz,taakaa te nevajag tagad dziit suudu un kachaat savus postus,visur suudi notiek,kad admini nav on,ta buus un taa paliks,vairaak vai mazaak,bet taa ir un ar to ir jasamierinaas,vienmeer kaads uzradiisies.

@ Mustangs-tev te nav jaabuut.

@ Lumpy-es veel joprojaam nesaprotu kaapeec tev ir access,Tu vispaar neko nedari,varbuut ieprieksheeja topika izteicos par skarbi,bet taa ir,atkaartoshos,ne tu skaties demo,ne tu uzturi kartiibu serverii kad esi on,ne tu pieveers uzmaniibu kaadam iespeejamam chiiterim.Tu vnk sheit ienaac un pljuuti kko. Vnk tas ieprieksheejais topiks,bija sakraajies par tevi laikaa gaitaa un gribeejas to visu izlikt burtos,vnk es neredzu jegu tavaam riiciibaam.Es nesaprotu,cik lielam atsaldenim ir jaabut,lai kaadaa topikaa,kko staastiitu par savu opeli,vai savu resno draudzeni.,kur nav pilniigi nekaads sakars. Ja tev nav ko rakstit,pa teemu tad neraksti(paklusee)

Sudziba tiek celta,lai pieraadiitu tasniibu.Amen.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Sis jau ir tikai beigu sakums... worm`s ir salasijis jaunos adminus, dazam labam ir tikai paris desmitu postu foruma, nu tik saksies istie sudi :D Varbut foruma beidzot atsaksies rosiba :)

Link to comment
Share on other sites

Termiņi un soda veids ir minēts servera lietošanas noteikumos. Proti, par vispārēju jēlu runāšanu ir liegums runāt/rakstīt, par personiskiem vai naidu kurinošiem aizvainojumiem ir bans ar noteiktu termiņu. Nevis termiņus sākam izdomāt.

Uztaisat tēju, paņemat cepumus un lieku reizi vēlreiz pārlasat noteikumus. Un tad arī nebūs teksti, ka šeit visi ir korumpēti, serveris iet uz grunti utml. Nevajag no mušas pūst ziloni.

Pats es arī neesmu no klusajiem serverī, bet es esmu izdarījis secinājumus par savu, reizēm, ne tik audzinošo piemēru.

Link to comment
Share on other sites

Vaitad tik grūti vienkārši uzmest gagu? Vai arī šī komanda ir aizmirsta? Pēc manām domām banam ir jābūt galējam variantam NEčīteru sodīšanā, kur nu vēl prem banam.

Tu nezini stāstu visam šim apakšā, ieteiktu ielūkoties GA forumā. Kā arī http://www.gign.lv/f...9-par-adminiem/

tieshi taadeelj, mees shaadus vecus banus ar "aizveries" ignoreejam.

igora banu nonjeemu, gaidu, kad maddn man gaadiigi iemetiis ar vecaa bana ID, lai varu nonjemt arii to.

+ terminjsh "nekad", tu esi sajucis praataa maddn? :)

Tikai viens jautājums, tu neesi likusi banus ar tekstu "aktīvs bans" cilvēkie, kam bans likts pirms 300+ dienām? Bans jau ir novākts pirms sūdziba vispār iesākta izskatīt.

Termiņi un soda veids ir minēts servera lietošanas noteikumos. Proti, par vispārēju jēlu runāšanu ir liegums runāt/rakstīt, par personiskiem vai naidu kurinošiem aizvainojumiem ir bans ar noteiktu termiņu. Nevis termiņus sākam izdomāt.

Uztaisat tēju, paņemat cepumus un lieku reizi vēlreiz pārlasat noteikumus. Un tad arī nebūs teksti, ka šeit visi ir korumpēti, serveris iet uz grunti utml. Nevajag no mušas pūst ziloni.

Pats es arī neesmu no klusajiem serverī, bet es esmu izdarījis secinājumus par savu, reizēm, ne tik audzinošo piemēru.

Tu taču zini, ka šeit runa neiet par to ka es nezinu noteikumus un termiņus.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Tu nezini stāstu visam šim apakšā, ieteiktu ielūkoties GA forumā. Kā arī http://www.gign.lv/f...9-par-adminiem/

Tikai viens jautājums, tu neesi likusi banus ar tekstu "aktīvs bans" cilvēkie, kam bans likts pirms 300+ dienām? Bans jau ir novākts pirms sūdziba vispār iesākta izskatīt.

Tu taču zini, ka šeit runa neiet par to ka es nezinu noteikumus un termiņus.

Nu nejau tu būsi tas, kas izlemj vai atstāt vai noņemt šādus banus. Ja kautko muļķīgu runā vai tamlīdzīgi gags, ja atkal kick, ja vēl nesaprot ban uz 2h, lai apdomājas. Galvenais jau ir pati spēlēšana, ja to sāk čakarēt - bugot, vai kautko bloķēt speciāli un tamlīdzigi, vēl ja tas notiek regulāri, tad iespējams var piespriest stingrāku sodu, bet nu nejau tikai dēļ mutes palaišanas. Tak katru dienu ir pietikami daudz "gudrīšu" ar īpantēju vārdu krājumu, kas tikai grib sev pievērst uzmanību cik viņš ir gudrs. Tam visam ir revolucionārs ierocis - Lūdzu izmanto gagu.

Ir sajūta, ka tev žēl, ka viņš spēlē serverī.

Link to comment
Share on other sites

Cik es skatos Jums ar madnn ir reāli kaut kādas problēmas visu laiku, kas jums bļāviens ir? Ko sadalīt nevarat?

Ja reiz tik ļoti viens otram besī, vaitad pilnīgs ignore no abām frontēm nebūtu labākais risinājums?

Un jā, banu par lamāšanos vai vēl kādu trulu/jēlu figņu runāšanu vai rakstīšanu principā nekad neatspēko ar perm. banu.

Link to comment
Share on other sites

jo biezhi vien es paluudzu adminiem,kad beidzu speeleet css,lai mani izbano,savadak es nevaru beigt kapat un atkariiba paarnjem mani,tapec mes taa jokojoties,vnk chilla,paludzu kadam to izdarit kas ir on ieksh server.

Lūk arī risinājums, banu vajadzēja atstāt lai cilvēkam beigtos atkarība no css, viņam labi un pārējiem arī labi, nebūs serverī jāklausās visādas jēlības.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pizģets! Man vienkārši patīk kā šis infantīlis turpina tēlot, ka lielais ļaunais admins atnāk un abižo viņu, bet viņš neko nedarīja tikai klusumā stūri spēlējās ar savu mašīnīti. Jūs patiešām domājas, ka es esmu tas kas ienāk serverī un sāk uzrunāt otru un vilkt uz huiņas pusi? Viens piemērs bija, kad pusmapi Igors mani sveicināja, otru pusi jautāja kaut ko par saldējumiem, pēc gaga protams atkal adminchatā sāka mācīt man, ka viņš neko nav darījis hujzin kurš ko spamojis, čalis ar wh skraidot un es vispār ņihuja nedarot, access man vajagot ņemt nost, jo rokas līkas.

Link to comment
Share on other sites

Lai Igors būtu nevainīgs :D You made a joke- ha hāā.

Lai nebūtu turmāk pārpratumu - Kaitināsi kādu(tai skaitā aizdirsīsi adminčatu) - gags,kicks,bans. Kritīsi uz nerviem kādam no adminiem bans pienāksies līdz 3dienām, bez priekšlaicīgas apžēlošanas :)

Link to comment
Share on other sites

Jūs visi esat tik īsi, ka jums mutes smird pēc kājām.

Okey, liekas, ka ik pēc laika visi admini sāk aizmirst, kas viņiem ir jādara un tad atkal ir jāatgādina jums, kā un kas ir jādara.

Tā kā man ir apnicis katru reizi kratīt ar pirkstu un teikt cik nepareizi tas ir un ka tā darīt nav pareizi, šoreiz viss būs mazliet savādāk.

Tātad admini no šīs dienas pastiprināti pieskata spēlētāju izturēšanos serverī.

* Attiecīgi, ja notiks kaut kāda veida lamāšanās, provocēšana, spamošana vai cita veida pimpjošanās, kas traucē spēlēt - caur mikrafonu vai čatu, jārīkojas pēc principa - 1x silence, 2x kick, 3x bans uz 3 dienām(72h).

* Ja cilvēks pēc silence uzlikšana reconnectojas, tiek uzlikts bans uz 1 dienu(24h).

* Adminiem būs īpaši jāievēro šie noteikumi - tas nozīmē, pat niecīgākais pirdiens čatā vai mikrafonā būs jāsoda. Un man vienalga ja tas būs tavs labākais draugs, dibena laizītājs, radinieks vai gejs-mīļākais. Tas pats attiecās uz pašiem adminiem - Jums arī aizliegts jebkādā veidā darīt lietas, kas tika augstāk minētas.

* Lai šo visu padarīt daudz interesantāku un admini tiešām ievērotu šos nosacijumus piedāvāju šādas soda sankcijas pret admniem, kas ignorēs vai neievēros noteikumus.

- Pirmajā reizē admin tiesības tiks noņemtas uz nedēļu.

- Otrajā reizē admin tiesības tiks noņemts uz nenoteiktu laiku.

* Cilvēki drīkst reportēt adminus man privāti(visa info paliks tikai pie manis) vai forumā, kuri ignorē šos noteikumus un iespējams tas cilvēks, kas būs pietikoši sakarīgs un noreportēs adminu - saņems pretī tieši tā admina tiesības.

Over & Out

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...