Jump to content
GIGN Forum

Tu man salauzi sirdi,maddn.!


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

Atdodiet man kekssa accesu. :XD2: :XD2: :XD2: :XD2:

Nu beidzot,tagad vismaz maddns bez wh speelees.(nu zheel ka es pazaudeeju to deemo.)

Tas ir pizģets! Man vienkārši patīk kā šis infantīlis turpina tēlot, ka lielais ļaunais admins atnāk un abižo viņu, bet viņš neko nedarīja tikai klusumā stūri spēlējās ar savu mašīnīti. Jūs patiešām domājas, ka es esmu tas kas ienāk serverī un sāk uzrunāt otru un vilkt uz huiņas pusi? Viens piemērs bija, kad pusmapi Igors mani sveicināja, otru pusi jautāja kaut ko par saldējumiem, pēc gaga protams atkal adminchatā sāka mācīt man, ka viņš neko nav darījis hujzin kurš ko spamojis, čalis ar wh skraidot un es vispār ņihuja nedarot, access man vajagot ņemt nost, jo rokas līkas.

Tak paskaties,visi warni forumaa no tevis,tavi vaardi"avtor mudak","miljonais topiks","par css sadalju",tie ir visi tavi vaardi,un + veel neskaitot,bezjedziigos bana resonus,un tie visi bani no tevis. Un tagad man turpinaat teelot,ka tu mani nebano,un tas nebiji tu,tas bija mazais ljaunais gejinjsh. :shhh: Nevajag izdomaat un paarspiileet. :french:

Jūs visi esat tik īsi, ka jums mutes smird pēc kājām.

Okey, liekas, ka ik pēc laika visi admini sāk aizmirst, kas viņiem ir jādara un tad atkal ir jāatgādina jums, kā un kas ir jādara.

Tā kā man ir apnicis katru reizi kratīt ar pirkstu un teikt cik nepareizi tas ir un ka tā darīt nav pareizi, šoreiz viss būs mazliet savādāk.

Tātad admini no šīs dienas pastiprināti pieskata spēlētāju izturēšanos serverī.

* Attiecīgi, ja notiks kaut kāda veida lamāšanās, provocēšana, spamošana vai cita veida pimpjošanās, kas traucē spēlēt - caur mikrafonu vai čatu, jārīkojas pēc principa - 1x silence, 2x kick, 3x bans uz 3 dienām(72h).

* Ja cilvēks pēc silence uzlikšana reconnectojas, tiek uzlikts bans uz 1 dienu(24h).

* Adminiem būs īpaši jāievēro šie noteikumi - tas nozīmē, pat niecīgākais pirdiens čatā vai mikrafonā būs jāsoda. Un man vienalga ja tas būs tavs labākais draugs, dibena laizītājs, radinieks vai gejs-mīļākais. Tas pats attiecās uz pašiem adminiem - Jums arī aizliegts jebkādā veidā darīt lietas, kas tika augstāk minētas.

* Lai šo visu padarīt daudz interesantāku un admini tiešām ievērotu šos nosacijumus piedāvāju šādas soda sankcijas pret admniem, kas ignorēs vai neievēros noteikumus.

- Pirmajā reizē admin tiesības tiks noņemtas uz nedēļu.

- Otrajā reizē admin tiesības tiks noņemts uz nenoteiktu laiku.

* Cilvēki drīkst reportēt adminus man privāti(visa info paliks tikai pie manis) vai forumā, kuri ignorē šos noteikumus un iespējams tas cilvēks, kas būs pietikoši sakarīgs un noreportēs adminu - saņems pretī tieši tā admina tiesības.

Over & Out

Un beidzot taa diena ir pienaakusi,lai Dievs nograabstaas.

Loootiii karsts topiks uzcepts. :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...