Jump to content
GIGN Forum

Par Adminiem.


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

Nebus garumzimes. Tatad viens piemers,kpc vispar vajadzigs access,ja vispar neko neviens nedara,ble lielakais piemers sheit bus lumpy,ble vinam vispar acis nahuj ar villu aizaugushas,vispar neko neredz,un beztolka kko gago,ne vins nahuj bano hakerus ne vins nahuj skatas demo,vispar nahuj neko nedara,kasa savu pimpi,un bola acis monitora lai kadu varetu novalit.Un sheit foruma vispar kkadu geju suuda stumda,piemers,topiks ko neikeds uzcepa par tautu css,ble es lasu to topiku un lumpya posta,man liekas ka vins vispar ir daunis totals,jo ble sak kko nahuj malt par kkaadu suuda apskati ble kkadam suda opelim ar ko vins burkanus ved nahuj no lauka,par kkadu iepirkshanos runa topika kura vispar nav nekads jegas,BLEG nahuj kam tas intrese. Ai man tur jaiet jaiepeerkas.Lox totals.

Nu ja dusma man pilna mute sanaca,nesmuki izrunaajoss,bet nekas varbut kads kko sapratis un daris kko lietas laba. Shodien vins man nobesija vispar totali,skrien shauj kko pohuja,neko cheko neko mauc tikai,parejais servervis skraida ar wh pohuja,un vins ar pohuja bola tikai acis.

Tatad ja kadam kaada sape,sheit var izteikties par kadu adminu.

Es izteicu savu dusmu,tagad kadam laikam bus miers.

Pidariem un dauniem sheit neizteikties ja nav,kas jedzigs sakams.!

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

mhm dazhi raksta ka Igors ir pidars utt , un taja pashaa laikaa igors brauc uz gign tusiem , tatad ir gatavs atbildet par bazaru,a tu piemeram lumpy? tu vinam to acis ari spetu pateikt? un ne neaizstavu vinju , vnk skatos no malas uz situaciju

Tiešām +1 kaut arī tu man nepatīc.

Link to comment
Share on other sites

Principā, sliktie ir tie kas gago, gan jau ka atkal ķērci mikrafonā un dabuji gagu, tagad sukas visi admini. Nevajag man tagad dirst, ka tā nebija - es daudz skraidu ar fake nikiem, tev nav problēmas ar tiem adminiem, kuri tevi negago par to huiņu kuru mal, tu taču pats saproti, ka bieži vien tavi teksti patiešām ir gag/ban cienīgi, bet admini neko nedara, kāpēc tad tu nesūdzies?

Kas attiecas uz "pusi servera ar wh", tad jāsaka vien tas, ka tev ir ļoti bēdīgas spējas atpazīt čīterus.

Nemaz nerunāsim, ka par šitādiem topikiem tevi vaidzētu nahrinizēt no foruma un nu servera, žēl ka te ir kaut kāda mīkstčaulība pret "dirst nav malku cirst" čaļiem. Nemaz nerunājot ka šim topikam vaidzētu būt netikai slēgtam, bet arī jau dzēstam.

Baigais vīra darbs aizbraukt uz GIGN tusu, apsveicami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mhm dazhi raksta ka Igors ir pidars utt , un taja pashaa laikaa igors brauc uz gign tusiem , tatad ir gatavs atbildet par bazaru,a tu piemeram lumpy? tu vinam to acis ari spetu pateikt? un ne neaizstavu vinju , vnk skatos no malas uz situaciju

Un kas interesants tajos ir bez plikas dzeršanas/diršanas? Nesatraucies, pumpains bērns ar mammas doto naudu smēķiem es neesmu. Ko domāju, var atļauties pateikt, bet ko tas maina? Varbūt biežāk ienāc serverī un paklausies, kādu sūdu Igors stumj visiem ausīs. Zini, ja čalim tik vien ir prātā, kā kāda cita džeka dirsas caurumi, sūkāšana un tamlīdzīgas lietas, tas viennozīmīgi norāda uz viņa interesēm..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Principā, sliktie ir tie kas gago, gan jau ka atkal ķērci mikrafonā un dabuji gagu, tagad sukas visi admini. Nevajag man tagad dirst, ka tā nebija - es daudz skraidu ar fake nikiem, tev nav problēmas ar tiem adminiem, kuri tevi negago par to huiņu kuru mal, tu taču pats saproti, ka bieži vien tavi teksti patiešām ir gag/ban cienīgi, bet admini neko nedara, kāpēc tad tu nesūdzies?

Kas attiecas uz "pusi servera ar wh", tad jāsaka vien tas, ka tev ir ļoti bēdīgas spējas atpazīt čīterus.

Nemaz nerunāsim, ka par šitādiem topikiem tevi vaidzētu nahrinizēt no foruma un nu servera, žēl ka te ir kaut kāda mīkstčaulība pret "dirst nav malku cirst" čaļiem. Nemaz nerunājot ka šim topikam vaidzētu būt netikai slēgtam, bet arī jau dzēstam.

Baigais vīra darbs aizbraukt uz GIGN tusu, apsveicami.

Pirmkart mikrafonu tgd reti izmantoju,jo uk nets ir galiga dirsa,un nedzivoju viens.jaa un es speeleeju mieriigi,jau vairak ka nedelju,taka nevajag te dirst jums te foruma,ja ne suda neziniet.vnk viens daunis vispar neko nedara un neredz.

Otrkart,tu tikai spej atkjirt brutalu wh un aimu.Kads mazs siks pidars no 7klases izdomas pahakot,un to tikai tu redzeesi,lai gan tur nemaz nav jabut ipasham spejam,parastam daunim ka tev. Bet ja atdzishu,tu vismaz kko dari kad esi serveri,un cheko css reportu.

Treskart nepatik topiks,pisies nahuj elle rataa dirst,Nelasi. ,ej padronji cita majas lapaa.

Lielais virs ierunajas,kad tuss garam,tad tgd kko dirs,psheee.kaa jau tu teici gudri dirst nav malku cirst,lox padoma ko tu raksti..

@ Daunim lumpijam,es tev saku tev acis ar suudiem aizdirstas,e jizskalo.Nu ble ko tad es stumju?? Tu lox???Par ko tu domaa veciit,tu esi slims,par cita dzeka anusiem,kas tev prata,hmmm. Nu kad tad tu man pedejo reizi uzliki gag/muti vai ban? Pirms menesha? Taka te nevajag te malt sudus paar manu galvu,sheit foruma. Ja esi loxs tad paliksi,par loxu nepiedzimst,par loxu uzaudzina. Tev access nav vajadzigs,ja tikai ar to tu spej apmierinaat savu seksuaalo tieksmi,domajot par vecha aanusiem.

Un ej dirst.

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...