Jump to content
GIGN Forum

Zāles / spēkam u.t.t


styledu
 Share

Recommended Posts

Jums neliekās, ka šis topiks ir aizgājis pilnīgā freeflaijā? Katrs var teikt ko grib, bet samēra robežās lietot protjiku, geineri, vitamīnus nu neko nenodarīs. Nav jārij nahuj burka pēc burkas un viss būs bumbās. Tie, kam nestāv arī nestāvēs un nevajag novelti to uz kaut kādām sūda burkām, jo reāli cik liels procents no šeit runātājiem tiešām ar bodydebildingu vai fitnesu nodarbojās tik nopietni, ka viņam ir jārij tik daudz huiņas ka krāns atvaļivaetsa, Dont be shy - atzīstieties.

Visi "tante teica", "es lasīju", "es zinu, ka tā būs" ir totāls bullshits kam es neticēšu nekad. Kamēr pats neesi ar to saskāries tas viss ir tukša runāšana un zinot cik daudzi rij visādus draņķus 99.9% no šī topika ir fuflo tīrākais.

Link to comment
Share on other sites

Jums neliekās, ka šis topiks ir aizgājis pilnīgā freeflaijā? Katrs var teikt ko grib, bet samēra robežās lietot protjiku, geineri, vitamīnus nu neko nenodarīs. Nav jārij nahuj burka pēc burkas un viss būs bumbās. Tie, kam nestāv arī nestāvēs un nevajag novelti to uz kaut kādām sūda burkām, jo reāli cik liels procents no šeit runātājiem tiešām ar bodydebildingu vai fitnesu nodarbojās tik nopietni, ka viņam ir jārij tik daudz huiņas ka krāns atvaļivaetsa, Dont be shy - atzīstieties.

Visi "tante teica", "es lasīju", "es zinu, ka tā būs" ir totāls bullshits kam es neticēšu nekad. Kamēr pats neesi ar to saskāries tas viss ir tukša runāšana un zinot cik daudzi rij visādus draņķus 99.9% no šī topika ir fuflo tīrākais.

Nav svarigi, vari whey burku izpist viena reize, ta pat kermenis uznems tikai cik ir vajadzigs. Parejo izdirsisi ara.

Un visiem parejiem dauniem - bljad edot vistu, biezspienu vai varitas olas - jums krans nestaves ?

Visa informacija ir seit http://www.bodybuilding.com/

Link to comment
Share on other sites

Es arī gribētu dzirdēt cik laika mēnesī lielie sporta guru pavada treniņos :)

Un sākās fleims ne jau proteīnu dēļ, bet to brīnumu, kurus pirmajās divās lapās sarakstījāt.

Es neesmu nekāds sporta guru :) Vienkārši stubli ir teikt ka dicks atvaļīsies ja dzers proteīnu, kas īstenībā katram normāli domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka tā nebūs... Ja tu domā, sākotnēji sarakstīto huiņu, par steroīdiem - tad tas ir fakts, ka nekas labs tas nav, bet to lai katrs pats izdomā vai vajag vai nē. Man personīgi nevajag un negribās. :)

Nav svarigi, vari whey burku izpist viena reize, ta pat kermenis uznems tikai cik ir vajadzigs. Parejo izdirsisi ara.

Un visiem parejiem dauniem - bljad edot vistu, biezspienu vai varitas olas - jums krans nestaves ?

Visa informacija ir seit http://www.bodybuilding.com/

Mana doma bija, ka visu cauru gadu nav vajadzīgs presēt iekšā protjiku.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

LAVRx, tas nebija par tevi.

Par krānu krišanām no proteīniem neko neesmu teicis, pats lietoju sporta uzturu, pārsvarā gan ogļhidrātu/elektrolītu dziras, želejas un pa retam, pēc smagiem treniņiem vai sačiem 4:1 ogļhidrātu:proteīnu dziru :)

Savā pirmajā postā šajā topikā rakstīju par steroīdiem.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

LAVRx, tas nebija par tevi.

Par krānu krišanām no proteīniem neko neesmu teicis, pats lietoju sporta uzturu, pārsvarā gan ogļhidrātu/elektrolītu dziras, želejas un pa retam, pēc smagiem treniņiem vai sačiem 4:1 ogļhidrātu:proteīnu dziru :)

Savā pirmajā postā šajā topikā rakstīju par steroīdiem.

:D Es arī nedomāju par to, ka tu esi teicis, ka dicks atvaļīsies - tā bija nedaudz izpušķota galvenā topika problēma.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...