Jump to content
GIGN Forum

Cs Gljuks


KyMiNs
 Share

Recommended Posts

aptuveni 99% gadijumos tas notiek, kad speeli megina hookot kaads cits process (t.i., CDhack)

tas notiek tad kad kads cits process megina pieslegties pie speles, kamer taa vel nav ieladejusies... parbaudit to var vienkarshi dziivee - panjem kaukadu RAMcleaneri, palaid un iztiri ramu, tad laid cdhacku un speeli.. spele gruziisies ilgi un beigas izmetisies shitas errors... kad laidisi otro reizi CSu, tad tas ieladesies atrak un cdhacks ari stradaas happy.gif

vopshem beidz chiitot dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar kaadiem dll failiem???? smiliez.de_2125.gif TUr vaina virtuālajaa vai aplikācijās probleema smile.gif <laikam bet man taa liekas>

UPDATE: paskatijos uz worm postu sapratu, ka esmu idiots. wacko.gif bet nu po pameigini reinstaleet cd hack. Varbuut paliidz thumbsup.gif

Edited by StreeT
Link to comment
Share on other sites

Man tā ir bijis kad mātesplate daļēji bija nokūpējusi. Es domāju vaina ir mātesplatē. Parādīt meistaram to nederētu.

Kā tev ar pc temperatūru? Man vienkārši izcepās un tad tos sūdus(nezinu kā viņus sauc) vajadzēja nomainīt, jo viņi bija uzpūtušies.

p.s iespējams ka es kaut ko jaucu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mja umnjiki ar saviem cdhackiem iestuukjeejat sev 1aa vieta smiliez.de_2469.gif

violent1.gif

Taskmanager izrubiiju visus procesus bez kuriem sisteema iet, bet vienalga gljuku met laukaa

Peec restart kad visi processi sasleegti, arii met laukaa

A citreiz vienk iesleedz un iet CS mieriigi ...

2as stundas negaaja 4akareejaas liidz peekshnji atkal viss normaali - un veelaak atkal saak gljukot ...

P.S.

worm kaa tas RAMcleaner saucaas, un kaada versija ir jaunaakaa ?

Edited by KyMiNs
Link to comment
Share on other sites

cik redzams bildee, vinjam c-d ir iesleegts, bet var buut vinshy iesledza abus, gan cdhack, gan c-d  dry.gif , un taapeec vinjam neiet, kaa jau worm teica  smile.gif

c-d un cd-hack teoreetiski palaizot kopaa cs'am nemaz nevajadzeetu starteeties

buus jaanovelk un jaapameigina......

taadu erroru parasti met ka kaads proces meigna modificeet citu procesu

liidz ar to 2-trais process nokaras (laikam)

tas var nebuut nekaads cd-hack shaadu uzraxtu dazreiz aii var mest kad iestartee cs ar fraps......

kad buushu novilcis c-d hack izmeignaashu un editeeshu postu.....

a un ramcleanreri visi peec buutiibas ir vienaadi un tur tev paliidzees tante google

cd hacks ir atrasts....... ja startee kopaaa ar cheating death tad vienkaaarshi izlidina no spelees bez kaadiem briidinaajumiem..... cheating-death v4.33.4

c-d hack 4.32.0

un maatesplateem manliekas te nav nekaada sakara. errors tiek uzmests

par kautkaadu veertiibu atminaa(da hvz neesu nekaads specs)

varbuut kautkaads proces piem c-d hack lieto to pashu adresi atminaa.

c-d hack laikam atver cs procesu un modificee to ar visaadu drazu(laikam)!

tad varbuut tev ir kauitkaada programma kas tur cs'am kautko pish....

varbuut kaada neveelama programa/a.k.a. viirsu ir ieperinaajies tavaa datoraa?

izskanee savu kompi ar antiviisrusu... mosh paliidzees

un novelc kaadu ramdefragmenteri vai cleaneri....

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

panjem kaukadu RAMcleaneri, palaid un iztiri ramu, tad laid cdhacku un speeli.. spele gruziisies ilgi un beigas izmetisies shitas errors... kad laidisi otro reizi CSu, tad tas ieladesies atrak un cdhacks ari stradaas happy.gif

wopshem man neljauj Ramcleaner palaist- ar tos pashus gljukus raada sad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Edited by KyMiNs
Link to comment
Share on other sites

Es aceros kad biju siiks 4iitoju man bija taads pats errors un bija jaaparinstelee cs un vis bija ok (Zinu biju siiks un tas bija stuulbi 4iitot un es sapratu kaada jeega speeeleet ar 4iitiem ja tu neko nedarii ka tikai skraidi un vis ponts nekaads)!!! Es Biju smiliez.de_2428.gif (un nemeiginiet teikt kad tagad taads esmu ) dry.gif

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

Es aceros kad biju siiks 4iitoju man bija taads pats errors un bija jaaparinstelee cs un vis bija ok (Zinu biju siiks un tas bija stuulbi 4iitot un es sapratu kaada jeega speeeleet ar 4iitiem ja tu neko nedarii ka tikai skraidi un vis ponts nekaads)!!! Es Biju smiliez.de_2428.gif (un nemeiginiet teikt kad tagad taads esmu ) dry.gif

Ahahaha, tagad esi LIELS un gudrs, c'moon, tad jau Hazzers driizaak kljuus par prezidentu, nekaa tu saaksi palikt kaut nedaudz apkjeeriigs.

Link to comment
Share on other sites

skatos ka neviens taapat nezin jeedziigu risinaajumu ...

pac tik konstateeju faktu, ka ja erroru nolaizh lejaa un ar alt+tab ieiet CS var speeleet taalaak...

dolbikiem kas par 4iitiem piikst - ejiet dirst - man taadi nav un nav vajadziigi - cs man nafig nav ziimeeshanaas peec cik novaakt utt - man tas ir atpuutai un izklaide + iereeka par savaam sharaam lai vareetu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...