Jump to content
GIGN Forum

Krutie Seriaali


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

blood, es te taa shodien (nu jau laikam vakar sanaak) iegaaju pie senchiem panjemt paaris mantas, un pie reizes izdomaaju, ka vareetu apeest kaadu maiziiti (tomeer par briivu). Tad nu ko gan es vareetu dariit? Protams, eedot ir jaapaskataas vecais labais televizorinjsh. Iesleedzu, pasleedzeleeju paaris kanaalus un uzduuros uz TV3 (laikam, a mosh LNT). Katraa zinjaa tur iet uuberseriaals "Tarzaans". Seriaala peedeejas 10 minuutes vai kaukur taa. Tjip saprotu, ka zilonim kaukas kaish, taapeec ir jaasameklee kaukaads uuberdzheks (diemzheel vaardu neatceros). Protams, Tarzaans iet vinju mekleet, bet, kameer neviens neredz, vinju mekleet aiziet arii kaukaads puisiitis. Puisiitis iekriit bedree (nezinu kaa, jo biju uz briidi paarsleedzis kanaalus, jo tajaa briidii veel nesapratu, cik kruts seriaals tas ir) un zaudee samanju. Tarzaans tikmeer kaukur baigi skraida un atrod mistisku diktafonu (jaa, tas notiek dzhngljos), kuraa ierakstiita zilonja balss (laikam jau slimaa). Nezinu, kaapeec sizhetaa bija tik svariigi, lai Tarzaans atrod sho diktafonu, bet vinjsh kauko reaali saprata no taa... Tad nu puisis (ne Tarzaans) gulj bezsamanjaa bedree un mazs meerkakjiitis (nezinu, no kurienes uzradaas) saak vinjam leekaat pa virsu, jo tuvojas milziiga zhnjaudzeejchuuska (bet taa leenaam). Meerkakjis pamodina puiku, kursh pateicas vinjam un nosauc vinju vaardaa (izraadaas, ka meerkakjis ir tas pats mekleejamais uuberdzheks). Tad puisis ierauga chuusku un sauc Tarzaanu, kursh vinju, protams sadzird (jaa, vinji ir dzhungljos), vinjsh atskrien paliigaa, ielec bedree un paliidz izkljuut abiem upuriem aaraa, pats paliekot iekshaa un saakot varoniigo ciininju ar chuusku. Gribeeja jau izliist arii pats, bet chuuska vinju satveera aiz kaajas. Naakamajaa kadraa chuuska jau aptinusies ap vidukli, veel naakamajaa ap kaklu. Tad atkal vinjsh vinju jau dabuujis nost, bet naakamajaa kadraa atkal vinja ir ap kaklu. Nezinu, kaapeec, bet Tarzaans nemeegjina dabuut chuusku nost no kakla, bet gan tur vinju pie kakla (nu relatiivaa kakla) ar abaam rokaam. Taa arii nespeeju saprast, vai vinjsh megjinaaja chuucku nochnjaugt, vai arii baidiijaas, ka chuska vinju saaks riit nost, taapeec attureeja vinjas galvu no saveejaas. Katraa zinjaa beidzot vinjsh vinju nomet zemee un vinjam ir laiks mazliet pabaurot un pasist pa kruutiim (chuuska, protams, ir pazudusi). Rodas sajuuta, ka vinjam shajaa briidii pagarinaajies par chuuskas garumu (nebutu tik iisa draana ap vidukli, tam arii noticeetu). Kad shis ir beidzis savu uzvaras rituaalu (lai gan nozhnjaugt to chuusku laikam tomeer neizdevaas), shis izraapjas no bedres. Visi triis aizskrien pie zilonja, kas pusmiris gulj uz zemes. Bet pieiet pie vinja mazais meerkakjiitis un saak plikjeet pa galvu un zilonis pieceljas un ir pat ljoti vesels.

nu ja... forsh seriaals un forsha seerija. Ja veelaties varat izstaastiit ari savus miiljaakos nesen (vai ne tik nesen) redzeetos kadrus no seriaaliem. Tieshi taapeec uztaisiiju sho topiku.

p.s. un, ja kaads var, luudzu, paskaidrojiet, kaa maza meerkakjiisha plikjeeshana pa zilonja galvu izaarstee sho ziloni?

Link to comment
Share on other sites

Protams, Tarzaans iet vinju mekleet, bet, kameer neviens neredz, vinju mekleet aiziet arii kaukaads puisiitis. Puisiitis iekriit bedree kameer neviens neredz, vinju mekleet aiziet arii kaukaads

puisiitis.

es izlasīju šitā, jo nepārlecu pa rindiņu un man likās "nevar būt ka kāds seriāls var būt TIK labs", bet tad ar skumju ģīmi izlasīju pareizi.

un tas bija ūbermērkaķītis ar "Healing Hands" Poweru tāpat kā pirmajā dungeon siege.

Link to comment
Share on other sites

bija man arii tads gadijums ieej pie senchiem maajas ciemos atnaacis(Ciemos) ! Nu Shie neeko atnes kafiju un kautkaads Dumpiigais Engelis laikam gajaa un shitie tur taadus kaifus kjera ka ej tu nost !! Tad visus tur laikam sit nost tad kautko ieliek cietuma u.t.t !! ZIEPES

Link to comment
Share on other sites

jopcik copcik, tik sen neesmu skatiijies to seriaalus, kur tie laiki smile.gif agraak pa vasaaraam dziivoju pie omes laukos un tad gaaja taads forsh seriaals "Dallas" ar Patriku Dafiju (ar to pashu, kursh vienaa dienvidparka seerijaa bija tam monstram - Kvazii vai Skvazii Dupsim vienas kajas vietaa) smile.gif to seriaalu skatiijaas visu un es arii, blja kaa es gaidiiju, ka vinsh saakies, atceros, vienreiz biju taa noskraidiijies pa aaru, ka baigi uznaaca miegs un aizgaaju paguleet, kad pieceelos Dallasa jau gaaja pilnaa sparaa un es biju dusmiigs, ka mani neviens nepamodinaaja smile.gif veel bija viens taads labs seriaals Kraapniece (vai kaut kaa taa), tur bija 2 dviinju maasas - viena laabaa un uzminiek kaada otraa? logiski, ka ljaunaa smile.gif taa aktrise man patika, taapeec skatiijos to seriaalu un man baigi patika. runaajot par to labaako epizodi, ko Peins gribeeja, lai piemin, nu tad es ar' piemineeshu. taatad, ljoti sen atpakalj gaaja taads seriaals Dona Beizha: Kirzakas Smaids (LLLL0000LLLL), varu dereet, ka juus taadu atceraties un patik iespaidiigaakaa epizode tanii filmaa bija, kad Dona Beizha (laikam taa bija taa krutaa vecene) pie taada strautinja mazgaajaas kaila, lol, tas mani palicis atminjaa smile.gif un veel vienaa no peedeejaam seerijaam, kad atklaajaas kaads patiesiibaa ir vinas deels (laikam tas bija vinas beerns), ka tas siikais izskataas kaa Kirzaka, lol es toreiz nobijos ieraugot taas pretiigaas rocinjas (neatceros vai seju raadija) smile.gif jaa, vakar atceros, ka uzsleedzu TV3 un tur gaaja tas mauglis, tikai man nesaista tas dzunglju valdnieks. runaajot pat chuuskaam un apviishanos apkaart cilveekam (nu maugli jau nekas nevar nogalinaat) 1x pa Discovery radiija cilveekus, kuri paliidz cilveekiem tik valjaa no tiem raapuljiem un vienu ciemu (kkur Aafrika vai vels kur tur elle) terorizeeja viena chuuska. nu labi, dzeki dodas meklee to chuusku un lien kkaadaa tur mega alaa, kur it kaa tas raapulis dziivo, meklee, meklee un neko neatros, tad peeklshi (blja to skatu nekad neaizmirsiishu) pa taadu plashu caurumu alas grieztos (ja tos taa var nosaukt) lien iekshaa vienkaarshi gigantiska chuuska, laikam taa bija anakonda. nu blja, taadu monstru es pat filmaas nebiju redzeejis. neatceros, ko tie dzeki veeleejaas izdariit, iespeejams, ka nomeeriit taas chuuskas garumu, visi tur piekeeras kur vien var piekerties un tas galvenais dzeks tur, laikam, pie galvas bija piekeerie un visu komandeeja, tad taa chuuska saaaka griezties un kuju vinu var notureet un vina saaka viities tam krutajam apkaart, izskatiijaa, ka vinu nozhnauks, vinsh jau bija palicis sarkans un gruuti elpoja, bet beigaas vinu atbriivoja - tads skats! smile.gif

P.S. Dzima deelj - pats krutaakais seriaals un veel tas pa Reimondu un vina famiiliju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

uu jee sita tema laba smile.gif kr4 man atmina iespiedies tads serials "mezoniga kakene" tur bija normala izskata cikse un dzeks kura vina bija iemilejusies un tas dzeks bija iemilejies vina. domajat vini dzivoja laimigi? NE dzekam bija jaaprecas ar kkkadu 2o ciksi, kura ari labi izskatijas, bet no vinas vienmer ta jocigi dvakoja pec raganas smile.gif butiba tur gaja karuselis- 1a cikse saiet kopa ar dzeku, 2ta cikse izdoma planu ka var vinus izskirt, tas izdodas, 2ta ar dzeku apprecas, izskiras, 1a cikse saiet kopa ar dzeku utt.... pedejo seriju skatijos ar ipasu uzmanibu, jo vinu taks ta reklameja pa LNT, to jau nokavet nevar smile.gif noslegsu so review ar tekstu no pedejas serijas: "Karmela(man liekas 1ajai ciksei bija tads vards) es tevi milu.... bet es nevaru tevi milet.... iesaku pasmaidit smiliez.de_2551.gif

So, baby, don't feel no pain

Just smile back....

Eminem-When I'm gone

Link to comment
Share on other sites

nu jaa... ir ok, bet gribeeju vairaak dzirdeet par tiem uuberseriaaliem, kur katra seerija ir kaa iisa nesaistiita filminja (A Komanda, Makgaivers utt.). Naak praataa vecais labais 50to vai 60to gadu uuberseriaals (a mosh tos visus sauc par daudzseeriju maakslas filmaam laugh.gif ) "Betmens un Robins", kur kaushanaas laikaa bija taadi uzraksti kaa "POW" un "BOOM"... Tas reaali kikoja eesu.
Link to comment
Share on other sites

Aha un tur arī kā sliktais tēls piedalījās pats Brūss Lī - kaut kāds zaļais sisenis vai tamlīdzīgi biggrin.gif

tu kauko jauc... Atceros, ka reiz skatiijos raidiijumu, kur staastiija par Bruusu un kur bija intervijas ar vinju. Jaa, tieshi to pashu, kur vinjsh teica vaardus, kas man iespiedushies atminjaa un ir gandriiz vai kaa mans dziives moto - "Ja uudeni ielej burkaa, tas kljuust par burku. Ja uudeni ielej pudelee, tas kljuust par pudeli. Esi kaa uudens, mans draugs".

Katraa zinjaa, tajaa raidiijumaa arii pastaastiija par to seriaalu, kur shis piedaliijaas. Tieshi taa arii sauca "Zaljais sisenis", bet vinjsh bija labais un Bruus bija Zaljaa sisenja paliigs (shoferis vai kas taads), kursh protams pieprata austrumciinju maakslu. Un nav jau briinums, vinjsh taksh bija shkjiibaciitis un tie bija kaukaadi 60tie...

Tad nu bija Betmena un Zaljaa sisenja apvienotaa seerija, kur vinji tikaas un visi bija labie, bet viens par otru to nezinaaja vai kaukaa taa. Katraa zinjaa, vinji tur kjiiveejaas kaugan visi chetri bija labie. Iisti storiju nezinu, bet katraa zinjaa vienu briidi vinjiem bija jaakaujaas. Protams, Bruusam bija jaanjem priekshaa Robins (ko vinjsh arii lieliski speetu izdariit), bet tajaa pashaa laikaa nedriiksteeja jau raadiit, ka Bruus ir krutaaks par Robinu, tad nu laikam beidzaas viss ar neizshkjirtu

Link to comment
Share on other sites

da nu neko loliigu nevaru atcereeties, daudz tadus shitainus zinu, bet tadu vienu konkretu nee!

es varu pastastit vienu skumjo, par reksi smile.gif kad mooozer fakers nomira!

toreiz es atceros es gaju 4. klasee tas bija oktobra beigas, vai novembra saakums!

nu tjipa to mozer fakeru noshaava, bet seerijas sakuma vinsh pirka reksim jaunu mantinju, kuru sakozhot ir tada piikstosha skanja! Nu tad to mozeru sashava un tad radija, ka reksis piegaja vinjam blakus slimniicaa (nu vinja "likjim") un vinjam mutee bija taa mantinja un vinsh vinju sakoda un vinja saaka piiksteet, bet mozers nereagjeeja! man pat asaras aciis paradijaas sad.gif ! Un tad es atceros manaa dzimenee, kas ir novembra sakuma, biju saaicinajis draugus un mes eedam torti, dzeeram teeju un tieshi radija atkartojumu tai serijai, bet es jau biju redzejis un neizradiju emocijas un biju baigais varonis chikshu aciis, kuras visas gandriz bimbaat saka ! bet nu forshi atcereties tagad happy.gif

Link to comment
Share on other sites

nez, vislielākais respekts man sīkam būdamam bija pret Makgaiveru, kurš vienā sērijā no velosipēda uztaisīja metinātāju (ko es toreiz saucu par "liesmu metēju"). Ar nepacietību gaidīju katru nākamo viņa sēriju. A Komanda arī protams rullēja, bet tur bija vairāk tie "fanī" elementi, Makgaivers tomēr tāds nopietnāks un pieaugušāks likās.

Link to comment
Share on other sites

lol, A-Team bija taa laika mans miilaakais seriaals. katru seeriju gaidiiju ar nepacietiibu un riktiigi fanoju par vinjiem smile.gif veel bija taads mistiskais seriaals, nu ne iisti seriaals, bet raidiijums vai kaut kas taads, tur bija daudz seerijas un tur radiijaa visaadus cilveekus un mistiskus atgadiijumus. es vairs neatceros kaa saucaas, bet parasti peec taa noskatiishanas es neavareeju iisti labi aizmigt, likaas ka pie manas gultas ir kaads mironis vai aliens smile.gif neskatoties uz to zinaaju, ka nevareeshu norm aizmigt peec taa seriaala, shaa vai taa katru nedeelju skatiijos to un protams katru reizi tur bija savaadaaki cilveeki un savaadaaki baismiigie staasti par to, ka cilveeks tiek noladeets un vinam ir laasts, kuru vinsh pats meegina izdziit, par visaadiem seskvachiem un big footiem, kurus it kaa cilveeki ir redzeejushi kalnos, blja tas bija tik aizraujoshi un intregeejoshi smile.gif iespeejams, ka atceraties, bija taads seriaals "Beerka likums", tur darobojaas deels un teevs. vini bija izmekleetaaji un vienmeer gadiijaas baigi pintjeriigaa lieta, bet vini vienmeer tika galaa. parasti seerijas beigaas visi gimenes loceklji tika saaicinaati kopaa un tad vecais Beerks staastija soli pa solim notikumu gaitu liidz nonaaca pie vainiigaa vaarda nosaukshanai. parasti meeginaaju seriaala laikaa uzmineet kursh vareetu buut vainiigais, bet man nekad tas neizdevaas, nemeeginaaju salikt logisku notikumu keediiti, kas novestu pie vainiigaa, jo 99% gadiijumu tur taadi briinumi bija izdomaati, vienkaarshi par vainiigo uzskatiiju to, kas man visvairaak nepatika. nedo dievs taadu policijas shefu kaa mani - daudzi seedeetu aiz resteem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

slow, tad tas arii bija psi facktors, jo bija liidziigs kaa x-fails, pat teiktu interesantak smile.gif atceros vinju radija ceturdienas vakaros plk. 23:00 zini, ka mamma knapi atljava skatiities(pirms ~ 7;8 gadiem smile.gif ) un plus atceros, ka peec psi facktora bija tada multenite par taadu vampiirinju, bet taa bija taada miilja, nevis par asinju suukshanu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vēl bija tāds austrāļu serials "the Extraordinary" par visādam neizskaidrojamām paradībam un NLO. Man baigi patika tā seriāla theme mūzika smile.gif

Link to comment
Share on other sites

varbuut zinaasiet taadu ''kreeslas zona'' seriaalinju... kkas uz patiesiem faktiem un x-fails baazes razhots, tagad vairs taadu neraada...

beerniibaa speeciigi gaidiiju LNT ''beernu peecpusdienu'', kur programmaa iemauca divas multenes peec kaartas stundas garumaa, atceros brunjurupuchus nindzas, pokemonus ( thumbsup.gif ), digimonus un veel kkaadas huinjas. veel miglaini atceros kad reiz LNT blieza kkaadu multeni par labajiem un ljaunajiem robotiem. shameejie bija avareejushi uz kkaadas planeetas un peec tam pienjeema tur dziivojosho dziivnieku formas un iipashiibas, vinjiem bija divas ciinjas formas : dziivnieciskaa - kad vinji izskatiijaas kaa dziivnieki-roboti un robota forma - kad no dziivnieka formas notika transformaacija kaujas robotaa. veel jaapieziimee kad vinjiem bija iipasha komanda (kods, paveele), peec kuras nosaukshanas saakaas transformaacija, labajiem bija kkaads teikums par kko krutu un uuberdzilju, bet ljaunajiem bija laikam kkaa taa - nogalinaat un izniicinaat. tas viss bija baigi aizraujoshi un manu uzmaniibu iipashi piesaistiija specefekti un dazhaadaakie spiidumi, jaapiemin ka multene bija veidota ar datorgrafiku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...