Jump to content
GIGN Forum

Parlamtary ? --> Paramently


allworth
 Share

Recommended Posts

beigaas mees nonaaksim pie parlamenta

Link to comment
Share on other sites

shajaa valodas idiotismu sakaraa varu teikt, ka man kljuust skumji ap sirdi sad.gif es vairs neredzu jeegu shiis zemes dziivei jo it viss ir sapuvis. cilveeki kljuust aizvien aprobezhotaaki un stulbaaki...shis vaards nav vieniigais ko dazhaadi aamurgalvas nejeedz uzraksiit..man kaa valodu profesoram ir divtik gruuti pienjemt to ka cilveeki

uzliek miiksto uz valodas normaam.rupjiibas skan malu malaas.es pat vairs mieriigi nevaru uzspeeleet cs, jo tur nepaartraukti cilveeki apsaukaajas.vai tad nevar mieriigi viens otru noshaut??obligaati ir vienam uz oru veel jaadirsh??mums visiem grias nogalinaat taapeec buusim draudziigi savaa veelmju piepildiishanaa.shausim viens otru bez rupjiibu klaatbuutnes.kad kaads tevi novaac hs, tad paslavee vinju par lielisko head shot, uzmundrini to ko esi noshaavis.bet tiem kas lieto chiitus pasaki vien to ka dievinjsh sodiis un viss.un taa arii notiks.un ja tev ir uzlikts tas p... bans, tad nekaadaa gaiijumaa nekaadaa gadiijumaa to p... nepiemini.nevajag kropljogt valodinju.dziivosim draudziigi un runaasim nepiedirstaa valodaa.runaasim latvieshu melee.un maaciisim arii muusu krievu braaljiem to saprast.vinji buus prieciigi un labpraat maaciisies.

Karoch man nebija ko dariit un laiku kaveejot shito sanaaca samurgot coffee1.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...