Jump to content
GIGN Forum

Warn Level


Goliats
 Share

Kaads tev WARN levels?  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Atkal nebija ko daiirt, ziemasveetkus taapaat svineeshu tik sveetdien, tapeee skatos ka admini baigi striktie un warn levelus kachaa, protamzz nav diezko jauki, bet balsojiet, lai zinu ka neesmu vieniigais kuram ir 40 levels zaban.gif

P.S. pllzz nepaceljiet par sho man veel to levelu... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

30 % procenti...

2 varni par to, ka Pain nesaprata manu jocinu un 3. par to, ka biju aizgajis pie Hugo un ienacu foruma, bet kad gaju prom aizmirsu izlogoties un vins pacela gaisa kaut kadu vesturisku topiku...

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

10% dēļ abortu neatbalstīšanas, kas izpaudās kā linka ielikšana uz bildi virs kuras ir milzīgs brīdinājums par to, ka zemāk ir redzama nedzimuša cilvēka mirstīgās atliekas.

Link to comment
Share on other sites

ja reiz ir uztaisiits shaada veida topics, tad es gribeetu paluugt mazu daavaninju no moderatoru puses! Taa kaa mans warn lvl ir 70%,uzskatu, ka tas ir pamatoti, bet tas viss bija 1. meenesi, kad pieregojos forumaa! Taatad warn neesmu sanjeemis kopš 13 oktobra, izņemot menika warnu, par kuru jau man macho vai EDD jau bija uzlicis warn!

Ceru, ka juus vareetu man samazinaat warn % !

Paldies

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

80%, kaadus 70% dabuuju kad veel biju nuubinsh un nenormaals spameris tongue.gif un veel 10% dabuuju par bling bling atdarinaashanu.

Link to comment
Share on other sites

hz kad, hz kas, hz par ko iemeta man desmitnieku... taa tas suuds tur arii karaajas...

shaa gada 11. septembrii (pie reizes pieminam asv terora aktus, ieturot klusuma briidi) par stulbiem jokiem tiesiibu sadaljaa smile.gif Taa vismaz tur staav rakstiits smile.gif Aa jaa un tas bija macho, if u want to know. Bet vispaar uzspiezhot uz sava warn procenta var apskatiit kad un par ko ir salikts warn. Ja nu vajag wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar domaaju, ka esmu uzvedies labi, varbuut kaads man vareetu nonjemt warn, kaut vai bishkjinj rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...