Jump to content
GIGN Forum

Tehniskā Apskate


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Rīgā tev tas noteikti neizdosies, ja arī kādam ir paziņas tad maza iespēja, ka tu tiksi iteši pie šīs paziņas, jo boksu kurā tu brauc tev iedod randomā.

Man ir Rīgā viens pazīstams čalis, bet rēali viņš ir pusijs kas neko tādu nedarīs.

Link to comment
Share on other sites

Rīgā tev tas noteikti neizdosies, ja arī kādam ir paziņas tad maza iespēja, ka tu tiksi iteši pie šīs paziņas, jo boksu kurā tu brauc tev iedod randomā.

Man ir Rīgā viens pazīstams čalis, bet rēali viņš ir pusijs kas neko tādu nedarīs.

mocim ir viens bokss 4 vai 5 only

Link to comment
Share on other sites

Pa pusei tāds, pa pusei pieduros. Bet tas, kāpēc vairums šeit esošo uzskata mani par kaut kādu dabas brīnumu - ir tas - ka es neesmu latvietis pēc tautības.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Bet tas, kāpēc vairums šeit esošo uzskata mani par kaut kādu dabas brīnumu - ir tas - ka es neesmu latvietis pēc tautības.

Problēma nav tavā tautība, problēma ir sūdā ko raksti.

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos vēl drusku offtopot. Ir tāda lieta, ka tie paši krievi, un latvieši pārsvarā saprotās pavisam citādā valoda, un es nerunāju par latviešu un krievu valodu, es runāju par to - kā cilvēks uztver apkārtējo un kā pauž savas domas.

Man kādus gadus 4 atpakaļ bija tāds gadījums. Māsīca aizgāja mācīties uz kaut kādu liceju Rīgā, tagad es jau neatceros kuru tieši. Biju iebraucis pakaļ piektdien lai savāk un braukt uz latgali atpakaļ. iebraucu drusku par agru, nācās nosēdēt kādas 15-20 minūtes tur iekšā. Un pa to laiku es sapratu - kādēļ māsīca ne vienu vien reizi teica, ka tur viņa vairs mācīties negrib. To nevar aprakstīt vārdiem. Tāda sajūta, ka tie cilvēki bija no citas planētas. Tie joki, ģērbšanās stils, uzvedība. Vārdu sakot viss. Esmu parliecināts, ka tiekot kādā skolā vai citā uz krievu valodu orientētā mācību iestādē tev būtu tāda pat sajūta. it kā parasti cilvēki, neko nedara, uzvedās kā ir pieraduši, bet tevi viņi vienkārši tracinās. Tas ir neizskaidrojami, bet fakts.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir neizskaidrojami, bet fakts.

Subjektīva padarīšana. Visu vidusskolu notusēju ar krieviņu, nav tā nekāda "cita pasaule", vismaz man. Un nešķita, ka viņam būtu problēmas ar latviešu dzīves uztveri.

Link to comment
Share on other sites

Lavrx tu domaji Vilku?

Es caru vinju esmu vienam chalim sarunajis, bet tas bija bauskas laikos ;)

Aha.

Bauskas laikos jau iizii piizii, bet tagad es domāju švakāk ar viņu kaut ko sarunāt.

Link to comment
Share on other sites

Znachit vinsh ir pusijs . Ir velviens zinams kadrs. paprasishu tam.

Es nesaku 100 %, ka viņš nevar izlīdzēties, bet cik zināms Rīgā ir nedaudz grūtāk sakruķīt haļavu. Kā arī viņš noteikti močiem neveic apskati.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...