Jump to content
GIGN Forum

Par Apple Ipad


ManuVietuIenjemRegistretais
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka info ir visur, bet vinas ir parak daudz, lai saprastu kas ir kas. Man ir konkreti jautajumi.

1) Cik liela atskiriba starp v2 un v3? Vai es to tiesam varesu baigi sajust?

2) Kam isti tas 3G,4G ir? Cik sapratu tad ieliekot specialu SIM es neta varu sedet jebkur uz pasaules, right? Un ja jaa, cik taa SIM man izmaksatu?

3) Vai Ipads ir labaks par Samsungu?

Un pedejais: varbut kadam ir gali kur letak dabut, bet ar garantiju?

EDIT: Lai nav jataisa jauna tema, uzjautasu tepat vel. Pat sev izlemu ka pagaidam nepirksu, jo gribu laikam kaut ko vairak no viniem sagaidit, bet izlemis esmu maasai izlaiduma nopirkt. Ko tad labak pirkt, portativo vai panseti? Principa man liekas plansete varteikt spej veikt tas pasas funkcijas un ir mazaka, vieglaka un letaka, jo tomer neesmu gatavs pirkt mazos sexigos abolus pa 1k ls vinai.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Pirmais ir tiešām atskirība ko minēji starp 3g un 4g tīkliem , bet diezvai drīzumā LV parādīsies izmantojams 4g tīkls un par izcenojumu atkal būs runa. Jēga no 4g ir tieši ātruma ziņā , jo 4g teorētiski 100mbit/s , bet video un live TV stream mierīgi var skatīties ar 3g. Ārzemēs 4g tīklu vai 3g izmantot ir nelietderīgi un ļoti dārgi.

Panelis abiem vienāds H-IPS , vienīgi ipad 3 izskirtspēja ir virs full HD , vismaz ja GSM arena nemelo :)

Mobile grafiskais procesors ir diezgan labāks par Ipad 2 , jau griežas uz quadcori.

p.s.

vienkārši apsties pats http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3848&idPhone2=4620

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

3) Esmu nolicis abus blakus un spaidijis reizē. Teikšu godīgi, atšķirība ir ļoti minimālā, samsungs tur uz sekundes tūkstošdaļu iebremzē.. Programmas palaišanā ipads izkabina jūtami, displeys likās krutāks samsungam.. Tikai es nezinu kuru ipadu es spaidiju :) 3g noteikti nē

Link to comment
Share on other sites

Jaunajam iPad 4G strādā tikai pie ļooti dažiem operatoriem ASV, Kanādā un UK, Latvijā un visur citur būs jāiztiek ar 3G. Es gan nevaru iedomāties kāpēc planšetei vajadzētu 4G, bet nu labi.

Link to comment
Share on other sites

Teddy ekrāns ir labāks noteikti Ipad , H-IPS panelis ir daudz labāks par OLED skrienu , OLED dod tikai to , ka viņš ir plāns , bet krāsas un dabiskāk viss izskatās uz H-IPS paneļa , tāpēc arī visi proffesionāli video/foto strādā uz monitoriem ar H-IPS paneļiem. Kri tas 4g var noderēt uz Ipad 3 , ja tu live striimo full hd kvalitati , bet tā diezgan pointless ir 4g. Žēl , ka nevienam I produktam nav NFC atbalsta , kas reāli iesūkā.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, bet mana acs teica, ka samsungā tas viss izskatās smukāk :) Es noteikti ņemtu to, kuram baterija tur ilgāk :)

Cik zinu Ipadam baterija ļoti ilg tur. 9h točna bija. Piļauju, ka Samsungam lai neatpaliktu vajadzētu būt daudz maz līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

LMT 3G Rīgā nav ne vainas, ārpus īsti nav sanācis palietot. 2GB maksā 5Ls/mēn (Bitei tāds pats cipars). Pilnībā pietiek priekš neta browsošanas un kāda youtube klipa noskatīšanas. Manuprāt, planšetei mobīlais internets ir visai muļķīgs pasākums. Priekš tā ir domāts telefons. Ja ir smārtfouns un pēkšņi savajagās netu iPad'am, tad var nošārot no telefona (hotspot).

iPad lētāk piedāvā eoz.lv forumā jūzeri horrorlv, -JJ- un Jurij. Pēdējais (uzticams kadrs) dod divu gadu garantu, par pārējiem nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Niice. Japainteresejas bus. Nu man ar ta liekas ka tas i-nets ar sms nav tas labakais un jedzigakais pasakums. Ipasi ja neesi riiga, ebt kur zona sudiga un arpus LV vispar, tad jau vienkarsak bus meklet wi-fi. Nu ok, jasam meklet un domat vai tiesam panemt. It ka noderetu, bet vai verts to naudu taa izmest.

Link to comment
Share on other sites

3g ir jaudigaks procis, labaka kamera un labakais ekrans portativajai iericei kas ir prieksha citiem 2x, bet ar latvijas uzcenojumu labak 2g

3g ir verts nemt, jo lmt internets ir diezgan atrs un stabils ipadam, par citiem operatoriem nezinu, bet bitei rekur raksta ka ari labs. protams, atkarigs ari no ta, vai tu vinu vispar lietosi

ipads, bet ja tu lieto usb, micro sd un patik kimereties un eksperementet, galaxy tabs. tas laikam ari lielakais ipad minuss - piesaiste 1 vadam. parvaldit failus vari tikai caur visadam cloud programmam vai piesledzot datora, bet galaxijaa vari iestumt flash vai atminas karti. un galaxy tabs ari atbalsta FLASH parlukos. Bet ar laiku tu pie ta pieradisi un nemaz neilgosies :) (protams, ja izvelesies ipad)

Edited by rhrds
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

LMT 3g darbojas labi, vienīgi braucot pa šoseju tā sūdīgāk, iespējams tādēļ ka torņi mainās.

Varbūt ne pa tēmu, bet ja godīgi neiesaku ņemt planšetes, un ipad's vispār ir maniakāli ierobežojošs mēsls, saprotu ka atrunāt nav jēgas, bet kad nopirksi un mēnesi palietosi, sapratīsi, dzīvē viņam reāla pielietojuma nav(pielietojums ir, bet ir daudz citas ierīces kas dara šo darbu labāk), ja neskaita padižošanos citu acīs.

Edited by mono^
Link to comment
Share on other sites

LMT 3g darbojas labi, vienīgi braucot pa šoseju tā sūdīgāk, iespējams tādēļ ka torņi mainās.

Varbūt ne pa tēmu, bet ja godīgi neiesaku ņemt planšetes, un ipad's vispār ir maniakāli ierobežojošs mēsls, saprotu ka atrunāt nav jēgas, bet kad nopirksi un mēnesi palietosi, sapratīsi, dzīvē viņam reāla pielietojuma nav(pielietojums ir, bet ir daudz citas ierīces kas dara šo darbu labāk), ja neskaita padižošanos citu acīs.

Es tev varu tikai piekrist. Tā ir tikai zīmēšanās,blatošanas lieta citu acīs. Kāda no tiem sūdiem - atvainojiet - ir jēga ?

Vai nav labāk paņemt portatīvo ? Jauda daudz lielāka, iespēju vairāk.

Es esmu atradis tikai vienu pielietojumu planšetei un tas diezvai tevi interesēs. Respektīvi viņu izmantot kā sempleri vai aizstāt Maschine no Native Instruments (sīkāk slinkums paskaidrot,kas tas tāds ir). Tas arī viss. Kkāda cacu mantiņa un krāniņa palielināšana.

Uzreiz varu pateikt,ka ja kāds sab. transportā pamanīs tev viņu - var sanākt tā, ka izkāp no transporta a planšetes vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

2otro ipad nez vai jeegas ir njemt, ja 3shais pluss minuss bus vienaa cenaa...3shais i pa 1/2 mm biezaaks bet tas delj vinja veiktspejas...VIDEO grafika pat sit PS3 pushu...Taa kaa visiem uuber geimeriem, bus peec kaa tiekties...Aiznakam nedelj braucu tieshi uz 3sho apple apmaciibaam tad vareshu tev vel visadus plusus pateikt.,bet cenas zinjaa njem GALAXY un vairak iespejas un mazak papildus prichendaljus vajag...

Link to comment
Share on other sites

Tagad sak izskatities ka samsungs ir tomer labaks. Nu es ari apsveru portativa domu, bet visu atsit tas, ka pa tadu cenu nekadu labo portativo nenopirksu, tas bus ieverojami lielaks/ smagaks un nemaz nerunasim par bateriju, kas mana gadijuma ir loti svariga, lai tur pec iespejas ilgak. Un ja es gribu planu portativo kas tur 8-9h, man naksies no smuka cipara skirties. Principa man svarigakais ir filmas lureet un vel dazadus sikuminus padarit, vnk nosist laiku dazreiz kad vajag.

Link to comment
Share on other sites

1) Ir cilvēki, kuri var atļauties nopirkt viņu krāna garinšanai.. Un pēc tam nomest kaut kādā stūrī

2) Ja tu neredzi viņam pielietojumu, tad reāli tev viņš nav vajadzīgs.

3) tas brīnums noder kaut vai studijām, kur jālasa literatūra.

Link to comment
Share on other sites

Laikam esmu viens no retajiem cilvēkiem, kas tabletam atrod pielietojumu. Izmantoju katru dienu - mācībām, un, lai apskatītos kāds rītā laiks, sēžot dīvānā, nav vajadzības slēgt portatīvo, kas aizņems vismaz minūti :D

+ ir regulārs carPC, navigācija/mūzika/video viss, ko vajag :)

Ā un par tēmu, pirms gada, kad bija iespēja izvēlēties starp iPad 2 vai Motorola Xoom es izvēlējos otro variantu, lai arī cenas ziņā ipads bija pat lētāks. Nevaru īsti pateikt vai nožēloju izvēloties xoomu, jo bieži sanāk spaidīt arī ipadu, bet nu nesūdzos. Tomēr laikam esmu no cilvēkiem, kam patīk visādi widgeti and shit, jo iOS tādā ziņā totāli iesūkā.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es svārstījos starp galaxy tab un Ipad2 - paņēmu ipadu

Kapēc?

Uz papīra un no pirmā uzmetiena varētu likties, ka samsungs baigi jaudīgais un viss baigi labi strādā - bet kad ilgāku laiku to palieto un salādē aplikācijas utt sākās baigais černis - raustās, gļuko, un vispār nebaudāms User Exp. Ar iPad šādas problēmas, vismaz man nav.

Ieteiktu reāli sameklēt draugu lokā, kādus kuriem ir abas šīs planšetes un reāli salīdzināt ''nevis out of the box'', bet jau palietotus aparātus. (šādi arī es izdarīju)

Link to comment
Share on other sites

pamato!

a kā lai es to pamatoju, ja tas ir vienkārši no manas pieredzes? O_O

ir gan android truba, gan android planšete, esmu lietojis arī daudzas citas android ierīces

es jau nesaku ka androids ir slikts, bet līdz ios 'plūdenumam' vēl tāls ceļš

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

EDIT: Lai nav jataisa jauna tema, uzjautasu tepat vel. Pat sev izlemu ka pagaidam nepirksu, jo gribu laikam kaut ko vairak no viniem sagaidit, bet izlemis esmu maasai izlaiduma nopirkt. Ko tad labak pirkt, portativo vai panseti? Principa man liekas plansete varteikt spej veikt tas pasas funkcijas un ir mazaka, vieglaka un letaka, jo tomer neesmu gatavs pirkt mazos sexigos abolus pa 1k ls vinai.

Link to comment
Share on other sites

Nu izlasi luudzu, izlaiduma uzdavinat... Tas nozime ka nakamgad augstskola utt, tur tomer pat loti noder sadas lietas, tapec ari ir doma. Majas protams ir stacionarais tiesi tapec es domaju ka portativais nav tik vajadzigs, bet vai uz plansetes var visu nepeiciesamo sadarit, to es nez. Protams nevajadzes tur nekadas special programas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...