Jump to content
GIGN Forum

How Real Man Plays Css


Nevermind
 Share

Recommended Posts

nē viņus nenobanotu, viņi paši diskonektētu dēļ frīziem kuri ik pa laikam uzrodas :(

+ viņiem ir kaut kādi konfigi noteikti, savādāk šādi šaut nav iespējams dēļ līkajiem hitboxiem

Tas jau ir steamotajā css versijā kur ar hitboxiem viss ir kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par video - nice, viens no retajiem, ko ir bijusi jēga noskatīties. Nekā nereāla tur nebija, bet nerd rage kas būtu, kad kāds šitāds čalis iekapātu gignā, vienkārši nebūtu izmērāms.

Par steamotu css - es jau ar gribētu, bet man liekas, ka lielie negrib!

Link to comment
Share on other sites

Ja viņi ienāktu Gign'ā, tas nenozīmē, ka šautu Like a Boss, tas tikai paveicies un samontēts, tas nenozīmē, ka viņi tagad visu laiku tā šauj! Mums Gign'ā arī mēdz būt tādi - un pat vēl skaistāki!

Murgojat Jūs!

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ja viņi ienāktu Gign'ā, tas nenozīmē, ka šautu Like a Boss, tas tikai paveicies un samontēts, tas nenozīmē, ka viņi tagad visu laiku tā šauj! Mums Gign'ā arī mēdz būt tādi - un pat vēl skaistāki!

Murgojat Jūs!

Man šodien bija -10 ar scout ^^,

Link to comment
Share on other sites

Būtu feini, ka atrastos kāds mīļš, jauks, izpalīdzīgs cilvēks, kurš veltītu savu laiku, lai izveidotu super stilīgu Cs:s Gign Movie!

Varētu atsevišķu topic atvērt un tur ielikt stilīgus momentus! A varbūt arī nav jēgas!

Atkal kārtējo - dabūšu?! Man tā reputācija neko neizsaka :D :D

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Būtu feini, ka atrastos kāds mīļš, jauks, izpalīdzīgs cilvēks, kurš veltītu savu laiku, lai izveidotu super stilīgu Cs:s Gign Movie!

Varētu atsevišķu topic atvērt un tur ielikt stilīgus momentus! A varbūt arī nav jēgas!

Atkal kārtējo - dabūšu?! Man tā reputācija neko neizsaka :D :D

Laba ideja. Varētu Gign top playeri iemest forumā demo ar smukiem momentiem, kād momenti sakrāsies kāds izpalīdzīs cilvēks varētu samontēt gign frag mūviju.

Es pats maz saprotu no video editejošām programām.

Link to comment
Share on other sites

stīmi tev var būt kaut 100, bet vai tev uz abiem kontiem ir stīmots css?

Ir uz abiem Css un uz main steam man ir cs:s BC2+Vjetnam,BF3, un Tf2 org un utt..

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...