Jump to content
GIGN Forum

How Real Man Plays Css


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Profesionāli , kas taisīs movie no puba fragiem ? :D:D:D pub hero , nevermind , kur tu galvu saspiedi ?

Vismaz pilngadīgu ar smadzenēm tajā vietā kur tām ir jabūt...

P.S. Zināji ka šī spēle ir atļauta bērniem no 16 gadu vecuma?

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Uztaisīt sacensības mūvijmeikeriem ar balvu labākajam. Protams, balvu pietiekami stimulējošu, lai kaut kāda konkurence arī veidotos. Vēlaties piedabūt veidotājus - atrodiet veidu kā viņus stimulēt uz to... Neviens priekš sveša par velti neko netaisīs.

Link to comment
Share on other sites

viedo jau, patiesiba, vinsh nesudigi taisa, tikai muuzika gejiska

ja godīgi , tad piekritīšu , gribēju ātri mūziku atrast , ir jau principā tā, var jau sūdīgu mūziku , bet ja viņu normāli samontē skaisti tad ir labi.

Jā paldies , takā es domāju ka pietiekami normāli taisu , lai varētu gignam tādu uztaisīt . :)

Link to comment
Share on other sites

Taisīt jau tu vari meiģināt, bet apskaties citas filmas un kādus tutorialus, jo tajos video ko es redzēju nekā vispār nav. Vienkarshi fragi ar mūziku fonā.

Un vispār vajag fragus ><

Edited by uxus
Link to comment
Share on other sites

Taisīt jau tu vari meiģināt, bet apskaties citas filmas un kādus tutorialus, jo tajos video ko es redzēju nekā vispār nav. Vienkarshi fragi ar mūziku fonā.

Un vispār vajag fragus ><

Es visu laiku skatos tutorialus , un mācos jau kārtīgi meikot 1 mēnesi , ko iepriekš taisju nebija video , bet gan pēdējie mēsli .

Link to comment
Share on other sites

Da ladn. man šodien ir pie 450 kiliem, un atkal aizmirsu atzimet labos, bij kadi 3 lkm pa -5 vai -6 (kādu 10 sec laikā) :@.. craap :D

Nu nekas, man 4 brivakas dienas tgd :D varēs pafrīkoties

Bet ko tu saki , ja es mēģinātu kautko sataisīt ?

Link to comment
Share on other sites

blin nu saka vai nesaki vaitad ir kads kkur iemetis kadu demku ar labiem fragiem no kaa taisiit?

Vajag likt demkas un gan jau kads saks kko veidot

:D

Es netaisīšu garāku par kādām 3-4 minūtēm .

EDIT - TAPĒC PASTEIDZATIES DABŪT LABUS FRAGUS UN ESAT PIRMIE! :)

Edited by Falsed
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...