Jump to content
GIGN Forum

How Real Man Plays Css


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Man patīk kā cilvēks cenšas izcelties par katru cenu.

+1 cm krāniņam

Ja tiešām ir kāds kurš pieteiktos uzcept tādu filmiņu tad lai pasper soli uz priekšu. Kā arī noderētu demo kur tiešām ir kāds sasodīti labs moments, nejau kur tu pacel -8 bērnu līmeņa spēlētājus ( cheeky monkey fag movie ).

Link to comment
Share on other sites

Es tikai pateicu, ka kaut kas tur nav kārtībā, jo tādas spēles stīmā nav un tad.. neko paldies par uzmanību. tagad es zinu kas tas ir

Edited by uxus
Link to comment
Share on other sites

topiku negribas sleegt bet visus kas saaks dirst paari savaam bikseem gal atvelinaat nebaidiishos....

Saakat vienreiz kontroleet bazaru un uzvedaties adekvaati iesaaktajaam sarunaam..

Mustangs jau atpuutaaa..

gaidam naakoshos.

Link to comment
Share on other sites

Es kaut ko palaidu garām, vai arī sourcē var skrienot un lecot ar AWP šaut zūmā? Un kopš kura laika maz ir iespējams caur sienu tripple uztaisīt? Un WTF bija tas pumpja kills? Man laikam būs Source jāiemēģina...

Link to comment
Share on other sites

Es apņemos taisīt gign movie , jo movie making skolas es domāju man ir strauji pacēlies . Runājot par fragiem vajag tādus kur ir visi reizē , nevis skraidi pa mapi un vāc fragus . Gign movie uztaisītu par ZZ samaksu . Dodat demo un tick rats varu mēģināt taisīt , varat jau arī paskatīties youtube mani uzrakstot meklētājā - Mikssilins Tad izmetīs kādu manu movie un tad varat redzēt citus . Ko sakat ? tik nesākat man kaut ko dirst , es vienkārši piedāvāju .

Link to comment
Share on other sites

Kāds kaut ko šausmīgi sliktu vaitad pateica? Es, protams, saprotu ka tu esi iesācejs, bet es nedomāju ka kāds būtu gatavs kaut ko tādu sponsorēt.. Un jā, es tev nedotu savus fragus ><

Edited by uxus
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...