Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Portatīvo


kept
 Share

Recommended Posts

Čau.. Kāds, kurš labi orientējās portatīvajos... Varētu lūdzu ieteikt kādu labu variantu portatīvajam līdz 400ls ?

Itkā esmu atradis šādus divus variantus:

1) http://www.1a.lv/special/akcijas/asus_a53s...dators/6192903/

vai

2) http://www.rdveikals.lv/products/lv/150/10765/sort/1/filter/0_0_0_0/3550-Silver-15-i5-2430-4GB-500GB-HD6630M-DOS-ACCDELLBANER.html

Bet varbūt, ka par tādu cenu var ko labāku izrakt? Lūdzu nepiedāvāt virs 400, pat ja 410ls.. :)

Ja rodas jautājums, kādiem nolūkiem man nepieciešams portatīvais..tad, Adobes pakai (flash, pshop, aeffects...) un kādu spēli uzspēlēt, piem, Karogu vai GTAIV

Paldies.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/topic/53698-pardod-dell-portativie-datori-no-550ls/page__st__30

Labāk paņem pie šitā kādu no Delliem, tur kak raz viens normāls pa 400Ls, garantija, ja nemaldos 3 gadus, ja nu kkas sapisās tad caur šo variantu būs vieglāk visu nokārtot nekā ar garantijām veikalā. Pats pirku caur vienu citu Dell izplatītāju tā kā nav par ko sūdzēties, tā teikt supports labāks kā veikalā ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Galīgi subjektīvs ieteikums no manas puses - noteikti neieteiktu Asus, jo konkrēti ar Asus notebookiem pēdējo pusotru gadu, cik ir sanācis saskarties, ir nenormāli daudz tehnisku problēmu un arī serviss izcili riebīgs.

Asus vienīgais oficiālais serviss Baltijā ir Servisa ICT, kas atrodas Lietuvā, Rīgā ir tikai pieņemšanas/atdošanas punkts - un ar Asus ir tā, ka viņi cenšas ņemt tikai tos Asus, kas ir nākuši caur viņiem - vairumtirgotāju Acme - ja Asus ir nācis no citurienes ( pārdevējs nav iepircis to no viņiem) - viņi mēdz čakarēt gala lietotāju - gan vispār atsakās pieņemt, gan pieņem un speciali velk garumā.

Link to comment
Share on other sites

mja, es te kaut kādai līzīgai informācijai esmu uzdūries... Bet principā, šie 2 varianti atšķiras tikai ar brendu... Pa ātro pārejot pāri, galvenie dzelži ir vienādi...

Link to comment
Share on other sites

Nu - dzelži visiem būs vienādi, bet manuprāt te visdrīzāk ir jautājums par kvalitātes kontroli rūpnīcā. Sadalot pa ražotājiem - visretāk pa garantiju atnāk Samsung/Dell portatīvie, savukārt Asus ir vienkārši gemorojs.

Par Delliem ko privāti daudzi izplata - te ir viena nianse - daļa no tiem Delliem ir refurbishedi ( respektīvi, lietoti/mazlietoti ar defektu, kas ir rūpnieciski izlabots ) bet tiek tirgoti kā jauni. To vēlams pie tirgotāja noskaidrot / pašam izdomāt, vai tas nebaida. Teorētiski jau - ja dod 3 gadu garantiju, itkā poh., bet sev piemēram es refurbished tomēr neņemtu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, a kā to īsti var noskaidrot? Ja pajautā tirgotājam, tad vinam ir pienākums teikt taisnību (tā pat kā tiesā..?) un ja tomēr viņš samelo, un saka ka nekā tamlīdzīga, bet es vēlāk uzostu, ka ir gan atjaunots.. čābīgi. Skaidrs, tad laikam būs jāizvēlās tas Dell, kuru var RD Electronicā iegādāties...

Link to comment
Share on other sites

Neņem to Asusu ja negribi sapist nervus.

Paņēmu, klaviatūra gāja nost. Braucu mainīt, samainīja, bet klaviatūra tāda pati. Tur, kur mainīju teica, ka katrs 2. dators brāķis, bet tā jau labs dators, man patīk. Spēles visas velk, bluray filmas velk, smuks utt...

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu nezinu.. man te uz vietas atkal citādāk runā.. Paziņai ir Asus (Lieto jau 2 gadus) un viņš saka, ka ne reizi neesot bjušas problēmas un ka viņa čomam esot Dell (Arī ~2 gadi varētu būt, lietojot) un tas čoms neesot īpaši lielā sajūsmā.

Link to comment
Share on other sites

50/50 šanses uzdurties labam Asusam. Es tādu risku neuzņemtos, zinot viņu servisa pakalpojumus un to, cik ļoti ilgi viņi velk garumā, lai beigās tev atsūtītu atpakaļ un pateiktu, ka šādu remontu viņi neveic :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu nezinu.. man te uz vietas atkal citādāk runā.. Paziņai ir Asus (Lieto jau 2 gadus) un viņš saka, ka ne reizi neesot bjušas problēmas un ka viņa čomam esot Dell (Arī ~2 gadi varētu būt, lietojot) un tas čoms neesot īpaši lielā sajūsmā.

jebkurš kalpo ja nespēlē spēles un netur gultā,klēpī.

pa tēmu;šitādus dauņus točna derētu izsūtīt vienvirzienā uz mēnesi

cik reizes teikt http://datuve.lv/for...ORTATiVO_KOMPI/

beztam asus/acer/dell/samsung lietotāji ir kapeiku skaitītāji + gandrīz katrs pabijis garantijā!

jebkurš HP/Mac variants kalpos godam!

Edited by courage
Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju ASUS N53SV, arī pirkts akcija laikā 1a.lv par 499 Ls. Pilnīgi nekādu sūdzību. Alumīnijs labi dzesē, spēles gan daudz nespēlēju, bet viss iet ļoti skaisti. Nēsāju līdzi daudz, esmu ļoti apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

http://www.rdveikals...ais-dators.html . Par Asus ir dzirdētu nostāsti no citiem servisa centriem skandināvija , kad tiešām ir problēmas. Uz doto brīdi ir problēmas ar ACer, HP , Asus datortehniku un vēl toshiba :D Samsung , Dell ir divi labākie varianti ko ņemt , labi dzelži un labs serviss.

Edit: http://www.rdveikals.lv/products/lv/150/10031/sort/1/filter/0_0_0_0/SAMSUNG-NP300V5A-S02EE-15-i3-2330M-4GB-640GB-GT520MX-W7HP-Portat%C4%ABvais-dators.html

Sūdīgaks " I " family procis , bez turbo boosta , bet video karte vairs nav integrēta.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Autoram protams neinteresēs, bet varu piedāvāt kādam ASUS Republic Of Gamers Edition G60Jx modeli.

intel i5 (turbo boost 2.53Ghz)

GTS360M 1GB (MXM2 Videokarte) līdz 2.5GB

Blu-ray Combo drive

120GB OCZ SATA3 Agility SSD

Klaviatūra ar apgaismojumu.

600Ls

(laptops ir perfekts -saudzēts, visu mūžu uz galda stāvējis. Nav nekāds bērnu stila laptops, tpc uz visādam krāsainām gaismiņām var necerēt. Klusa dzese - visiem čipiem uzliku papildu dzesēšanas upgreidu) - Otru šādu diezvai atrast, kurš ir tik kluss griežot Windows uz High preformance režīmu.) Torrentus kačāt, browsēt netu var cauru nakti nevienam netraucējot miegu.

Piedāvaju apskatīt Video ar šā laptopa Boot UP. Video redzam: Windows bootu, kur tiek palaists WInamp+Interneta radio un IE atvērts TVnet saits.

GTA 4 uz Highest

Statistics

Average FPS: 37.76

Duration: 37.50 sec

CPU Usage: 81%

System memory usage: 71%

Video memory usage: 97%

Graphics Settings

Video Mode: 1366 x 768 (60 Hz)

Texture Quality: High

Texture Filter Quality: Highest

View Distance: 32

Detail Distance: 70

--------------------------------------------------------------

High

Statistics

Average FPS: 42.95

Duration: 37.23 sec

CPU Usage: 79%

System memory usage: 65%

Video memory usage: 88%

Graphics Settings

Video Mode: 1366 x 768 (60 Hz)

Texture Quality: High

Texture Filter Quality: High

View Distance: 32

Detail Distance: 70

-------------------------------------------------------------------------------------

Medium

Statistics

Average FPS: 43.92

Duration: 37.27 sec

CPU Usage: 81%

System memory usage: 67%

Video memory usage: 39%

Graphics Settings

Video Mode: 1366 x 768 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Texture Filter Quality: Medium

View Distance: 32

Detail Distance: 70

-----------------------------------------------------------------

LOW

Average FPS: 44.88

Duration: 37.27 sec

CPU Usage: 78%

System memory usage: 66%

Video memory usage: 32%

Graphics Settings

Video Mode: 1366 x 768 (60 Hz)

Texture Quality: Low

Texture Filter Quality: Low

View Distance: 32

Detail Distance: 70

Hardware

Microsoft Windows 7 Ultimate

Microsoft Windows 7 Ultimate

Video Adapter: NVIDIA GeForce GTS 360M

Video Driver version: 296.10

Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)

Intel® Core™ i5 CPU M 430 @ 2.53GHz

File ID: Benchmark.cli

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...