Jump to content
GIGN Forum

Činčiku Braucamais


rhrds
 Share

Recommended Posts

Nightmare peidod, bet bla bla bla, visu laiku skan no tevis! Ķiniešu scooteri ir mēsli, iz dzīves. 1 vasara nodrellētu viņu ātri. Man vislabāk patika Piaggo scooters, tas bij zvērs atceros!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Gribētu zvēru nopirktu jaunu malagutti pa 1500ls.

Beef, nebūs vispār, vai būs ļoti draņķīgi? Kaut kā uz to daļu neesmu skatījies. Laikam svarīgi ir piebilst arī to ka es netaisos ar viņu dragot, tūnēt, jaukt vaļā un atkal skrūvēt, bet lietot max rūpīgi. Tādēļ jau arī jautājums, vai ķīnietis tam derētu.

Link to comment
Share on other sites

Kā jūs variet ar tiem matu fēniem braukt...

nu ja ņem vērā ka uzrāviens labāks kā mašīnai krustojumā un pilsētā vairāk par 70km/h nevajag, tad diezgan ok

tiri prieksstatam

bet latviešu princips ir jo krutāks, dārgāks, lielāks, jo labāk

Edited by rhrds
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, Latvieša princips...

Pareizi, nav tur ko pašam domāt. Visās rietumeiropas valstīs visi braukā ar rolleriem - ES ARĪ BRAUKŠU(kaut gan neko nesaprotu, bet esmu izlēmis)! Kā jau kārtīga latvieša princips - skatīties kā to dara citi, darīsim mēs ar :)

Mašina vs mopēds. uzrāvienā? paņem 15 gadus vecu hondu crx uzskrienies :) varēsi turpināt runāt par to kurš izbāž kuru. Tas ka automašīnas šoferi nav tik stulbi, lai skrietos ar mopēdiem, tas noteikti liecina par to ka uzrāvienā mopēds rullē :)

Link to comment
Share on other sites

tad argumentē nahuj man pilsētā mašīnu :D uz priekšu, gudriniek. tu esi tik debils, ka tu pat neuztver to, ko tev sniedz ka piemeru, nerunajot pat par to, ka nespej noskatities video, kur tas viss ir diezgan skaidri paradits. neko nesaprotu? no ka tu spried ka neko nesaprotu ? :D kad tu pirki savu 1. masinu, tu biji specs? noteikti biji automehanikis ar 10 gadu stazu kas no 1km vareja pateikt kas labaks un kas nav labaks. gl :D jefiņš.

neiet runa par skriesanos, bet vienkarsi par to kurs bus atraks krustojuma p i l s e t a. logiski ka taisnaa posma mashina saliks 50cc skuteri, bet pilseta ieguvejs bus skuteris. (posma no krustojuma lidz krustojumam, par sastregumiem nerunajot)

tc, esmu izlēmis, paldies mašīnzaglim un citiem ne-lohiem :D . vairums tomēr esat stereotipisks ākstu bars(mašīna ftw, viss pārējais smird, skūteri ir bērnu mantiņas utt.)

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

pareizi, cilvēks kurš nekad nav atradies satiksmē prot argumentēt :) Ātrāks tu būsi, bet cik ilgi? kamēr mēģināsi izbraukt krustojumā starp joslām un kāds Vaņa vērs vaļa durvis, lai nospļautos :D Un iedos tev pizdi + vēl būsi vainīgs :)

Link to comment
Share on other sites

Mašīnas priekšrocības? Ārā lietus - tev ir pohuj. Ārā auksti - tev ir pohuj.

Tev ir mopēds - vecenei ir pohuj

Zelta vārdi :D

Ceru, ka topika autors, nopērkot rolleri, neuzliks ''ķūninga'' izpūtēju ar to pretīgo skaņu, ko pa pus kvartālu dzird >.<

Link to comment
Share on other sites

No 2013 gada 1 janvāra lielā A kategorija tikai no 24 gadu vecuma.

Tas nozīmē ka, 2012 gada sezona ir pēdējā kad vari paspēt nokārtot A kategoriju vēl pēc vecajiem noteikumiem.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Zelta vārdi :D

Ceru, ka topika autors, nopērkot rolleri, neuzliks ''ķūninga'' izpūtēju ar to pretīgo skaņu, ko pa pus kvartālu dzird >.<

tas ir sporta izpūtējs un ar tādu skaņu uzliek tikai tad, ja rokas aug no dirsas. un nē, es nelikšu :D

Link to comment
Share on other sites

tas ir sporta izpūtējs un ar tādu skaņu uzliek tikai tad, ja rokas aug no dirsas. un nē, es nelikšu :D

Un nedod dievs braukāsi skaļi manā apkaimē... :D Ķengaragā kad dzīvoju puišeļi zināja ko nozīmē ar krūzi ķiverē dabūt :D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...