Jump to content
GIGN Forum

Pimp My Ride


allworth
 Share

Recommended Posts

Vēlējos palūgt sev x_votemap un cancelvoti. Tā kā man ir laikam lielākais online laiks (/me nokaunās) un spēlēju nereti arī naktīs, tad bieži secinu, ka man kaut kā pietrūkst pilnvērtīgai kvalitatīvu tekošo procesu norises administrēšanai smile.gif. Tas būtu votemap un arīdzan noderētu cancel vote. Proti piemērs, kad naktī uzliekās chateau un sāk krimināli sarukt spēlētāju skaits, nu vajadzētu uzlikt kādu "ejošāku" mapi. Un kancelēt tizlās votes bez iemesla mapes vidū uz d2 un tamlīdzīgām mapēm, ko nu sagribās konkrētajā brīdī uzmest kādam šīs tiesības pārvaldošam tipiņam.

Pieļaujot iespēju piepildīties varbūtībai, ka man šīs tiesības tiks piešķirtas, iepriekš pateicoties,

ES

Link to comment
Share on other sites

nja dzeks ir normals, bet tas x_votemap loti reti kad nakas pielietot, es dodu priekshroku map listei (lai aridzgan kada ta butu) un ja kads nevelas spelet tad pats vainigs, nevar vienmer spelet vienu un to pashu map. cancel vote? lol happy.gif

bet gl All

Link to comment
Share on other sites

Ahā un kā jau em^ teica: "nevar vienmer spelet vienu un to pashu map". Vēl viens piemērs - ienāk admins (pieņemsim no GIGN) uzliek xm aztecu, paspēlē, iziet ārā, pēc vienas mapes aztecs atkal - manuprāt risinājums votemap. Un ko nez nozīmē tas lol pie cancel votes? smiliez.de_1343.gif

Link to comment
Share on other sites

tas nozime to, kad nezinu kada gadijuma tu to izmantotu ! Ja nu vienigi ir merkis ignoret cita admina x_votemap uzlikshanu un ta smuki (isteniba netiksmuki) atcelt to .

Es vismaz sapratu to ta, ja es kljudos tad palado, bet x_votemap tiesham ir brizi kad noder, ka teica all kad vairakas map pec kartas iet, bet ja ar iedod nedrikst aizrauties ar votiem, ka tas ir vairakiem adminiem, lai gan kuru interese mans viedoklis...

Link to comment
Share on other sites

Tiesi ta pats esmu redzejis kad kads no adminiem kartes vidu uzmet voti or tikko ienak nepaprasa kadas ieprieksejas kartes bijushas un uzliek voti uz d2 !

Tapec domaju ka all varetu iedot sho komandu!

Un domaju vins spēs objektivi izvertet kuru voti vaig atcelt un kuru nee!

Link to comment
Share on other sites

Viss veerts noteikti buutu pelniijis shitaas komandas, jo es jau pat ar savu necilo onlain taimu esmu ar vinju pietiekami daudz speeleejis un ir bijushas diezgan daudz taadas situaacijas, kad naktiis savajagaas taas mazaas kartes un nav kas uzliek vote. Vai arii gadaas kaads neforshs admins, kursh uzliek bezjeegaa voti uz kaadu tam briidim nepiemeerotu karti galiigi neiistajaa briidii. Tam savukaart nodereetu cvote. Enivei - stipri atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...