Jump to content
GIGN Forum

Nu Kaa Taa Var?


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Man ljoti gribeejas uzzinat vai skolaa veestures stunda var sastaadit aktu- protakolu...... Es esmu neizpratnee... Vai taa vispaar var, ja var tad uz kaada pamata? Un ja saprotu ja aktam apaksa nav vismaz 2 paraksti tad nekas talaak nevar notikties... Gandriiz jau aizmirsu sastadiits par Rupju vaardu lietosanu, stundas trauceesanu un skolas mantu bojasanu vai kautkas tamliidziigs...

Kaads gudrs cilveeks paskaidrojiet man sito luudzu....

p.s. Es negribeetu rezdeet izteicienus ka piemeram Tu esi debiils vai arii tevi vajazdetu dauziit ar vaali kameer izdauiza debiilumu araa....

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Man ljoti gribeejas uzzinat vai skolaa sastadiija aktu veestures stunda...

es tieshaam nezinu, jo uz veesturi pagaajushajaa nedeeljaa nebiju (un vispaar jau paaris gadus tur neesu raadiijies)... Mosh kaads bija veesturee un zin, vai vinjaa sastaadiija aktu vai nee. Man shis jautaajums saak intereseet arvien vairak un vairaak

p.s. Hazzer, iemaacies izteikties

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju ka tas nenotiks tuvaakos 10 gadus...

kas nenotiks tuvaakos 10 gadus, paar tavu tumsho praatu nenaaks apskaidriiba. nu iespeejams, bet es teiktu, ka tas nenotiks tuvaako 25 gadu laikaa smile.gif psc, malacis! jautaajiens publikai - vai var gign forumaa admini sastaadiit aktu - protakolu par klaju daunismu? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kapeec nav briinums, es neesu tas launakais varinats, ir viens kas atnaak uz stundu un saaak tur reali varot kreeslus araa un ari visu savu plaso rupjo vaardu kraajumu izlikt araa un vinjam pasaka mees veel rezdeesim kurs kuru...

Kur ir taisniiba? Kas es taadc ka man par vienu reizi kad ierados taja stundaaa sastaada protakolu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...