Jump to content
GIGN Forum

Auglis


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Vopshem pastaastiet par augljiem :)

Vopshem eedu tikai mandariinus un shad tad kaadu viinogu...Vasaraa gan Arbuuzu varu noeesties zils...Nesen nopirku granaat abolu , blee ilgu laiku vairs negribeeshu baigaa kjeepa, Meloni vel labpraat eedu , bet taa aboli man vairs negarsho, bumbieri ari nee, bananaans arii isti vairs negarsho pec banana ,kaa agraakos laikos... Zemenes tapat needu, aa kjirshi vot tie vasaraa vel ir njammigi un tas viss... Agraak Hurma garshoja bet sen neesmu eedis...Kuros ir tomer vissvairak vitamiinu neskaitot citronus?

Link to comment
Share on other sites

Augļi paši par sevi ir veselīgi, bet pārspīlēt ar augļiem noteikti nedrīkst. Var rasties alerģijas no pārspīlētas lietošanas. Es praktiski vienu vasaru dzīvoju uz zemenēm vien, bet tagad apēdot vairāk par vienu šķīvi zemeņu sāk mesties izsitumi.

Banāni ir ļoti barojoši, citrusa augļi satur daudz C vitamīna u.t.t. Nav tāda izteikta favorīta, kuru ēdot saņemsi dienas devu vitamīnu, bet ikdienā ēst augļus un tos variēt noteikti vajag. Stampā to, kas garšo un viss būs kedā!

Tu taču neķēries klāt kārtējai dieātai, ko?

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Goodmen, piedod! :) Komon, šis ir atkal tavs veselīgā uztura topiks? Tu izturēsi maksimums divas nedēļas, pēc tam atkal tikai aliņu sūksi. Tev šitā veselīgā dzīves veida piekopšana ir reize pusgadā. Kur tad palika tējiņas, skriešana?

Link to comment
Share on other sites

Goodmen, piedod! :) Komon, šis ir atkal tavs veselīgā uztura topiks? Tu izturēsi maksimums divas nedēļas, pēc tam atkal tikai aliņu sūksi. Tev šitā veselīgā dzīves veida piekopšana ir reize pusgadā. Kur tad palika tējiņas, skriešana?

Teddy nee shis bija domaats vairak lai jus pastastat kaadus augljus jus labpraat eedat :) Nu kas garsho nejau tikai kuros ir vitaamini :) Paga dieetu bishku velaak :) Neesmu vel gatavs :)

Link to comment
Share on other sites

Jūs te par augļiem, ogām runājat...Tad nu es gribēju pavaicāt - jūs vīnogas ar visām sēkliņām ēdat vai bez? Es viņas nepērku tikai tāpēc, ka viņās ir tās sasodītās sēklas. Man patīk iekosties un ēst. Melone te kā labs piemērs. Ņem un taisi ņam ņam ņam.

Link to comment
Share on other sites

Banāni, āboli parasti nopritki/saglabāti stāvi uz galda, ja gribās paņemu. Kad uznāk- kādu apelsīnu nopērku. Un mājās tētis bieži kivi pērk un mizo, ka atliek tik štopēt iekšā. Un protams citi standarti retu reizi, neko pārāk eksotisku nemaz nemēģinu. :)

Link to comment
Share on other sites

citronos un apelsīnos c vitāmīns ir tik pat daudz kā Latvijā Ferrari. Tev jauzņen anormāli daudz lai kkas būtu jēdzīgs.

1vieta Smiltsērkšķos ( tā saseldētā sula kas ir pie saldējumiem FTW )

2 Upenes kā jau viens rakstīja

un Kivi arī ir okey.

Bet ja gribi vitamīnus kas ir iegūti tikai no dabiskiem ko olimpiskā vienība dzer un protams pro vīriņs es http://www.amazon.com/Nutraceutics-2100-Vitrin-60-caplets/dp/B000EMK3SI

Vīnogas ir tik ļoti apstrādātas ar ķimikālijām ( gribēju rakstīt ar sūdiem, bet tad tas būtu labi ) tās nav labas un daudziem rodas alerģija.

tak ēd viss kas garšo, Tu jautāji kautkādu padomu pēc jauniem augļiem vai ko ? :D

Granātābolos arī ir visskkas labs.

Bet par nedaudz novirzoties no tēmas - neiesaku pirkt un ēst vistas produktus - spārniņus pašu vistu dajebko no lielveikaliem nu protams mazajiem arī. Protams ikpalaikam var.

Link to comment
Share on other sites

FYI vista nav auglis!

Bet par nedaudz novirzoties no tēmas - neiesaku pirkt un ēst vistas produktus - spārniņus pašu vistu dajebko no lielveikaliem nu protams mazajiem arī. Protams ikpalaikam var.

Esmu dzirdējis, ka nevar pirkt tās jau iemarinētās vistas, kas gatavas cepšanai, jo esot vecās vistas izmērcētas ķīmijā un iemarinētas, bet nu vispār, kas vainas svaigai vistas gaļai.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...