Jump to content
GIGN Forum

Preži


Radiators
 Share

Recommended Posts

Tas ir fakts, ka nedaudz saraujās, sasprindzinās, taču, tas nemaina faktu, ka sievietei vajadzētu būt gana miklai, lai nebūtu tāda berze, ka sausumā sāk kūpēt viss. Goodmen, nav gan gadījusies man sausa, tā ka palieku pie sava, ka pie savas dāmas mikluma pakāpes esi vainojams vien pats.. Ja nespēj atrast to, kas viņu attiecīgi uzvelk, tad nedomāju, ka viņai arī sekss būs pārāk patīkams..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir fakts, ka nedaudz saraujās, sasprindzinās, taču, tas nemaina faktu, ka sievietei vajadzētu būt gana miklai, lai nebūtu tāda berze, ka sausumā sāk kūpēt viss. Goodmen, nav gan gadījusies man sausa, tā ka palieku pie sava, ka pie savas dāmas mikluma pakāpes esi vainojams vien pats.. Ja nespēj atrast to, kas viņu attiecīgi uzvelk, tad nedomāju, ka viņai arī sekss būs pārāk patīkams..

Es nekur nemineeju ka man taa ir...Es uzdevu tikai jautajumu :) bet ja godiigi ir bijis tads sausais špiļi viļļi kaut kad... :) es saprotu ja cilvekam ir bijusi 1na sieviete vinjam gruuti salidzinat ar kaut ko bet ja tas cipars ir lielaaks,tad jau vismaz ir ar ko salidzinaat,un teikshu kaa ir , katra vagiina ir savadaaka...Sausa vagina ir pielidzinams analajam sexam :) A starp citu, analais sex labaaks ar vai bez prezha?Domaju ka Beefijs sheit buus experts :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sausa tad tevi negrib , ja mikla tad ļoti grib

Ņem rudās, ja sarusējis jumts, pagrabā vienmēr mitrs.

A starp citu, analais sex labaaks ar vai bez prezha?Domaju ka Beefijs sheit buus experts :)

Atkarībā bijusi zarnu tīrīšana vai ne :D

Radiators piedod, es tev ieteiktu riktīgi saņemties, draudzeni vienreiz riktīgi izbliezt tā ka nedēļu pastaigāt nevar un tad iedot viņai bliezienu ar prezervatīvu lai jūt atšķirību, ja nejutīs tad nu mēģini visus pēc kārtas, katriem prežiem savi stāsti un pieredze un katrai individuāli. Ar tām tabletēm arī baigi aizrauties nevajag, sajās tā mincītēm vielmaiņu, ka uzresnēs kā ar Sustanolu sapotētas.

Link to comment
Share on other sites

Pasakat vienu lietu, kā tos prezervatīvus var izturēt ?

Es personīgi padragājos 10min un man draugs svilst un bezmazvai deg. (ar to sūda gumiju)

Pēc 10 min vairs ne beidzis ne vairs gribas, to arī redzu pēc fiziskā skata.

Edited by struncis112
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

nu mlje... labāk staigāt ar pumpainu ficuku vai tomer izmantot gumij?! izvēle ir jūsu.

jaa, man te harlowaa arii triperis pa 25 funti stundaa paardodas!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...