Jump to content
GIGN Forum

Ilva Megina Izdarit Neiespejamo


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Nu psc, tu laikam vel joprojam nesaproti ko pain rakstija!

tisham Latvieshi var but gudri un pat ljoti stulbi ta ka vinsh!

Vispār es visu sapratu ko Pains rakstija.

Bet varbūt tu nesaprati ko es rakstiju.

Pain rakstija:

Es kaukaa uzskatu, ka ir veerts ziedot kaukam, kas tev patiik.

Nu ja man patīk un es noziedoju, bet skatos ooo man vēl iedod slotu.

Tā tač ir jaukāk ne ?

P.s Es ar ziedošu kaut gan man jau slots ir.

Link to comment
Share on other sites

AHHH ak tad spriezham par ilva.cs

njaa esmu tur pilnais admins taads pats kaa macho te 18.gif ( tik man liekas ka man jau vinjas nonjemtas jo gadu p00p neko neesmu teicis )

P00p ir forsh dzheks kursh maacija man speeleet gjitaaru biggrin.gif dziivojaam vienaas kojaas vienaa staavaa , mees pat nodibinaajaam grupu "DeaDBreaD" un bija viens meegjinaajums , vinjsh ir pro bundzinieks, pro gjitaarists pro sintezaatorists karoch pro 18.gif

vinjsh daudz eed "kaarumus" nu to biezpiena sierinju 18.gif

vinjam pat mama vinjus sagriez uz puseem smile.gif

Ok beigshu spamot

teikshu vienu ka vinjsh ir forsh dzhekinjsh un lai vinjam viss izdodas lai kas te augstaak nebuutu rakstiits jo pat neizlasot gatavs vinju aizstaaveet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pilniigi piekriitu wisam pain teiktajam...

ilvai kompis prasaas rebootu ik peec 3 dienaam, taapeec arii waac ziedojumus... bez naudas nekas nenotiek!

gludekli - runaajot par keksiem no about klana... wieniigais iemesls, kaapeec jums ilvaa liek wirsuu, ir tas, ka juus speeciigi meetaajat krutos.. uun tas, ka acc juus dabujaat tikai taapeec, ka esat mainadmina klanaa, newis nopelniijaat kaa paareejie... smiliez.de_2469.gif

ali un ko tu wispaar ar shitadu topiku centies panaakt(pateikt)?

Link to comment
Share on other sites

Gludinaataajs kaarteejo reizi apliecinaaja savu stulbumu...

Nu kur taadi rodas????? thumbsdown.gif

Take a look in the mirror asshole!

ellay es piekriitu ka dazreiz es tur meetaaju kruto, jo man zb taadi pidinji, kas 3 reizi pieseedushies pie cs un vispaar nezina, kas jaadara, tad es vinjus paslapoju, ja vinji neiet miineeet c4 vai arii uzrakstu, lai vinji iet miineet, un tad ieraugu gudraa Janx[LV] rakstu: "Nax slap?" etc. smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...