Jump to content
GIGN Forum

X-mas Song


z00m
 Share

Recommended Posts

Nu tad taa sorry par ieprieksheejo topiku pats bishku nogljuchijos!

un pateicoties vienam no GIGN teeviem tiku skaidriibaa kas un kaa wink.gif

nu re te varat eedot piparkuukas paklausiities thumbsup.gif

P.S. es peedeejo pantu skaitu... maz jau ir bet nu principaa tik man arii tika dots shajaa dizesmaa smile.gif

saitiite ===> http://music.lib.ru/a/artro/alb0.shtml#ziemassvztki

Nus kaa ? smile.gif

smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

tev par lielu prieku es pakomenteeshu smile.gif psc, dziesma riktiigi iespaarda, piedziedaajums vispaar rox! kas to piedziedaajumu dzied, tas ir panemts no citas dziesmas vai arii jums tur kaada Nora Bumbiere ar Viktoru Lapchenoku grupaa ir? smile.gif nez, manupraat, dziesma ir izdevusies, man piemeeram baigi patiik, klausos jo 2x pa rinki un domaaju, ka veel kaadas 3x noklausiishos smile.gif zoom, jums tur kaut kaada grupa? moska ir veel kaadas dziesmas?

P.S. malachi!

Link to comment
Share on other sites

braaam thnx par komentu wink.gif

aam nu principaa jau es itkaa viens darbojos... bet nu shis bij projekts kopiigs... nu tiiri uz Z-sveetkiem... aatri uzcepaam 18.gif

nu dzied... DoRnIs...

vinsh ar Radzi kopaa darbojas smile.gif

meiteni paziistama vnk pasaucaam piedziedaat smile.gif

pagaidaam dziesmu man nav... nu biku naudas probleemas... sad.gif

bet peec jaunaa gada domaajams ieraxtiishu savu 1st solo gabalinju...

peace cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

tev par lielu prieku es pakomenteeshu smile.gif psc, dziesma riktiigi iespaarda, piedziedaajums vispaar rox! kas to piedziedaajumu dzied, tas ir panemts no citas dziesmas vai arii jums tur kaada Nora Bumbiere ar Viktoru Lapchenoku grupaa ir? smile.gif nez, manupraat, dziesma ir izdevusies, man piemeeram baigi patiik, klausos jo 2x pa rinki un domaaju, ka veel kaadas 3x noklausiishos smile.gif zoom, jums tur kaut kaada grupa? moska ir veel kaadas dziesmas?

P.S. malachi!

izlasīju šito bija:

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

tad to dziesmu noklausījos un bija:

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifnew_rofl.gif

āhahaha es nevaru XD.gif

Link to comment
Share on other sites

nee macho vnk papa blingers safanojies..... ddaaaa par nigaam safanojies un tad nu domaa ka pats ir reperis ahuuns.... smiliez.de_2524.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

skaidra lieta, ka es safanojos par blingiem un domāju ka esmu reperis ahūns. Tādi manu domu atkodēji kā tu, o, varenais z00m, man ir sen zināma lieta. Varu minēt vēl pāris piemērus: man ir admin tiesības uz gign servera un tici vai ne, es uzreiz domāju ka esmu drausmīgi krutais, lai gan īstenībā (šiet spēlē iesaistās tādi domu atkodēji, kā tu z00m) tā nav - es īstenībā esmu nekas, es tikai domāju ka esmu baigi kruts.

long live space race

long live movania.

bļēģ slow hands es nevaru beigt rēkt par to postu XD.gif

Link to comment
Share on other sites

bļēģ slow hands es nevaru beigt rēkt par to postu

psc, man shobriid neliidz reekshanai, zb, riit baigais kontroldarbs un baigi jaamaacaas, vispaar pat pats neesmu paspeejis izslasiit to savu 1. postu, kaut kad veelaak izlasiishu, man arii gribaas pareekt smile.gif "tikai kas tur diez taads ir?" nodomaaja slowhands un aizgaaja maaciities... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik daudz ir luureejushi be tik maz izteikushies....

nu jaa latvieshi jau ir taadi - ja ir kas slikts vai suudiigs tad postos uz nebeedu bet ja daduz maz norm tad jau neies pateikt labus vaardus....

vismaz arii kritiku vareej pateikt kaads.... profinsh...

ja te taadi vispaar ir protams... smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

vot tieshi taa! es saku, ka norm songs, pat ljoti izdevies songs, bet redz kaadi tie latvieshi skaudiigi ir, redz, ka cilveekam ir talants un iespeejas izsisties muuzikaa un nefiga nekomentee. droshvien iisteniibaa visi seez maajaas pie monitoriem un kozh sev pirkstos, jo pashi nav speejiigi neko uztaisiit smile.gif es piemeram esmu prieciigs, ka kaadam ir talants un es zinu, ka man nekad nebuus taadas iespeejas radiit forshas dziesmas, taapeec priecaajos par teviim smile.gif

P.S. tak pakomenteejiet, kas jums skauz?

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

lol, es tikai tagad sapratu, ka zoom and compaanija sho dziesmu visiem velta kaa ziemassveetku daavanu, zoom, taa tas ir? smile.gif blja, veel joprojaam nerubiiju kaa var nodziedaat to piedziedaajumu, taa tak ir kaut kaada pro dziedaataaja balss un tai chuksai arii laba balss, nu tik augsta, kruta izklausaas.

P.S. ziemassveetki rulleeeee!

Link to comment
Share on other sites

thnx eziic wink.gif

gan buus veel aks nemiiz smile.gif

Buch atu kur izaavi ka es gangsta ?? smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

nee nu salds jau ar neesmu bet nu... he he!

Buch,

karoch stuukjee piparkuukas mutee blink.gif

klausies sho briinumdziesmu un klusee 76.gif

un ziemassveetku riitaa neaizmirsti mani pasaukt tuseet devil.gif

kodiisim par tavu naudu kuru daliisim uz puseem naughty.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...