Jump to content
GIGN Forum

X-mas Song


z00m
 Share

Recommended Posts

rofl. omg lol. aaaaaa.llol lol lol. baac - jeezus ir tevii... tu tekstu pats sacereeji? lolololol. omfg. Ozols pilniigi noteikti tevi nemtu austrumu blokaa smile.gif rofl... 18.gif

visi kristiigie penzhas ir ar tevi smile.gif

smiliez.de_2428.gif

PS bet respekt ka centies... varbuut arii sanaaca, bet bija jeeli

PPS wu tang clan rlz (es arii esmu ahuuns reperis) - smiliez.de_2524.gif bling bling

Link to comment
Share on other sites

da tu jau esi loliigs ojaars blin pfff

principaa man nav tik svariiga taa doma, kas ir dziesmaa, bet vispaar izpildiijums...

daak...

textu....??? hmmm kupi mozg...!!!!!!!! smiliez.de_2469.gif repaa un vispaar norm dzeki skaita tikai savu textu bet labi tas taa...

un jaa to ko skaitiiju logiski ka pats lolik smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

da tu jau esi loliigs ojaars blin pfff

principaa man nav tik svariiga taa doma, kas ir dziesmaa, bet vispaar izpildiijums...

daak...

textu....??? hmmm kupi mozg...!!!!!!!! smiliez.de_2469.gif repaa un vispaar norm dzeki skaita tikai savu textu bet labi tas taa...

un jaa to ko skaitiiju logiski ka pats lolik smiliez.de_2428.gif

"salaveci gaida, lūkodamies kakās" vai arī pārklausījos ? cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Es nezinu, kas tas par x-mas, laikam kaut kas saistīts ar krievu "h" burtu. Jo mūsdienās cilvēki jau nevar lietot vārdu Ziemassvētki, vajag visādus K-mas, X-mas, Ejietnahui-mas.

Link to comment
Share on other sites

patriotiem nekaada.... un vispaar vajadzeetu komentus pa teemu plz.....

bet viss mixlis kopaa ko nosuacu veido vnk.... smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

njam....

pa teemu plz komentus un postus ok ?!

tb pa dziesmu...

P.S. Ziemassveetki jau garaam bet veel vakar paaris cilveeki bij kachaajushi dziesmu ....

aam kaads pa radio nedzirdeeja ? pa LR2 vai SWH ? pats vnk nedzirdeeju... bet pa NABA bija wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu - šis gabals mani ir iedvesmojis un es jau sāku strādāt pie sava jaunā gabala... rolleyes.gif

Zinātu kur nohostot - varbūt arī iemestu kadu gabalu...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...