Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Uz Tiesībām Iekš Cs:s Pub


JEW/JITSU
 Share

Recommended Posts

Vecums: 19 Gadi

Nodarbošanās: Mācos, Datorsistēmu tehniķis

Pieredze CSS: kopš 2005 gada spēlēju CSS, pirms tam CS 1.6, ir pieredze adminēšanā,

savulaik adminēju Technonet un citos mazos serveros.

Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?:

Labums no admina kā jau parasti nekas vairāk nekas mazāk, tikai labāk..

Let`s keep the peace guys

+ noteikti iemetīšu aci forumā, sekošu līdz jaunumiem, un kad čatā kāds izmisīgi sauks adminu iešu traucēt čīterim spēlēt.

Laiki, kuros tu spēlē:Brīvdienās varu spēlēt jebkurā laikā (atkarīgs no garastāvokļa).

no P.-C no 17~2:00, Piektdienās jebkurā laikā.

Links Uz Statiem

Admini kas teica lai tik rakstu pieteikumu:

Niknais, Eva Brauna, BullsEyE, Tomstee

Reģistrētais niks: JEW/JITSU

par komandām nu ko rakstu tad to ko man te saka lai rakstu: slap, slay, kick, gag, Xb, Xk

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

Par cik neesmu jau kādas 2 nedēļas tā nopietni spēlējis, nezinu kāda ir situācija serverī. Bet parasti kad ienāku webā, tad var redzēt ka kāds admins ņemas pa serveri. Neko sliktu jau nevaru pateikt par JEW. Piemet tik vēl klāt par kādām komandām iet runa, kuras tu gribi. Bet nu jā, doomāju ka šim var iedot xb, xk, gag/mute. Čīterus atpazīst, pa serveri nebļaustās.

Link to comment
Share on other sites

Hmm,man jau nekas nav pret šo čuvaku,bet es labāk izvirzītu citu cilvēku..Liekas,ka stundu skaits ar nav pietiekams,bet varbūt es kļūdos,ja jau spēlē css no piektā gada,tad jau stundām vajadzētu būt saspēlētām..

Es drīzāk izvirzītu abc | mike, jo cik es atceros kādu labu laiku atpakaļ,rakstīja pieteikumu,un šim pārmeta to,ka nav nospēlētas pietiekamu stundu skaits,bet cik es tgd skatos,liekas ka maiks atkarīgs palicis,un tgd būtu tieši laikā šāds admins kas intensīsi apmeklē serveri un ir 100 % lietas kursā.Un izskatās,ka pēc nedēļas topā būs pirmo pleķi ar pacēlis..Gribētu arī dzirdēt,pārējo adminu viedokļus,par maik,izvirzīšanu.!i Bet tā pa lielam ne man to lemt cik lieli sūdi būs pubā..

Link to comment
Share on other sites

Es palielam, pēdējā laikā tāpāt kā Bullis, sanāk paspēlēt tā retāk. Bet arī es novēroju to, ka pa lielam kāds admins ir iekšā. Varbūt tas ir tikai uz brīdi, bet nu man tā liekās. Pret Jew man iebildumu nav, cilvēks sakarīgs, spēlē arī labi.

Beigu beigās es domāju, ka varbūt nedaudz vairāk vajadzētu paspēlēt. Lai nu kā es palieku neitrāls. (neņem ļaunā :*)

Link to comment
Share on other sites

Par komandām: slap, slay, kick, gag. .. kā jau pirmajā topikā rakstīts, protams neteiktos no citām

pat stundām : nu noteikti nav mans vienīgais niks, vel ko varēju atrast ir vienam 80 otram 90 stundas, bija jabut vel bet nez kur pazuda..

par mike: jajau viņš grib lai tik raksta

edit2: kā jau teicu css spēlēju no 2005 gada.. šinī serverī bija kāds gada pārtraukums kad adminēju un spēlēju Technonetā (tad atkal viņš pazuda)

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

Nemeklēju īsti forumā, bet spļeē ir pāris reizes ziņojis neliešus, manuprāt, arī pareizi. Serverī uzvedas labi. Pašreiz adminu ir serverī pietiekami, bet pārsvarā ir vienāds spēlēšanas laiks, kad ir vairāk par 2 adminiem serverī, varbūt JEW aizpildīs vēl kādu tukšuma robu.

ReC

Link to comment
Share on other sites

Par komandām: slap, slay, kick, gag. .. kā jau pirmajā topikā rakstīts, protams neteiktos no citām

Hmm acc bez xb .... Nu neko sliktu jau nevar teikt, Chiiterus jeedz atpaziit m=es domaju ka varetu iedot acc..Bet pieraksti ka xb ari gribi ka tad tu chiteri izbanos ?

Pagaidaam jau ir taa ka adminiem laikam Laika ir atliku likaam jo cauru dienu kads online. Bet Svaiga ace jau nenaaktui pa launu..

Me dod REC ;)

Link to comment
Share on other sites

Par cik pēdējā laikā tieku pie šprices paretāk, pareizāk no manas puses būtu atbalstīt.

BET :

Katru dienu čekoju forumu, online spēlētājus un pārējos sūdus, un redzu, ka reti sanāk tā, ka nav neviena kārtībnieka iekšā. Parasti viens vai divi, dažkārt var pat 6-7 gabalus redzēt. Nav vēl serverim tik švaki ar kārtības uzturēšanu.

Šis ir mans subjektīvais viedoklis, nekas personisks kā pret spēlētāju.

p.s. un nemaz Tu tik bieži neesi serverī. Tieši tik pat cik mēs visi pārējie.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā .. bet lieta tāda es tikai uzrakstīju šo pieteikumu lai aizpildītu tos caurumus kad neviena admina nav online ..

un tik bieži nēsu ON tikai tādēļ, ka pagaidām man nav dēļ kā tur būt .. admins ta vēl nēsu .. un kādas problēmas ir sekot līdz web lapai un skatīties vai kāds neraksta "calladmin" un pēc rezultātu starpības ar diezgan labi var pateikt kuri ta nu ir tie potenciālie čīteri, tātad tas nenozīmē, ka nēsu online .. tad es nesekoju līdz

Link to comment
Share on other sites

Ļoti pozitīva lieta ir tā, ka esi regulāri pa ~2h serverī. Stundas vēl piekapā klāt, jo tgd izskatās, ka visus kritērijus līdz sākuma prasībām esi izdarījis un uzreiz prasi acc.

Pagaidām neitrāli. U can do it! ;)

P.S.

Pēdējās dienas, kad spēlēju, bija tā, ka pat 4 admini vienlaicīgi ir serverī. Jautājums vai pa tiešām tik ilgs laiks ir, kad nav neviena. Protams, ir labāk, ka ir kāds admins klāt, bet vai mēs gribam, lai spēlē tikai admini ?

Link to comment
Share on other sites

to tvix - nu palasies iepriekš sanāk ka man pa 3 nikiem kopā ir ap 380h un tas niks kas bija pirms 3 gadiem nav atrodams ..

P.s paprasi IGORAM kā mēs vakar ap 2 naktī izbesījāmies ar tiem krieviem Čīteriem un kur tad ir tie admini kad vajag :D

Link to comment
Share on other sites

Sor, bet ņemu šo kā reālo niku ar kurām ir nospēlētas attiecīgās h ;)

Pa nakti tikai nedaudz spēlē, un ap 2viem parasti jau ir ļoti patukšs serveris.

24/7 uzskatu, ka nevajag adminu. Netaisīsim grafiku pēc kura jābūt serverī :D

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā CS;S āā,nav neviens tāds galvenais admins,varbūt ir,tikai pazuduši.Cik atceros Naked lēma par šiem jautājumiem,viņa vārds bija galvenais,bet tgd kkur čalis noziedējis,laikam dzīvē ir arī kas svarīgāks darāms,tas viss ir saprotams..

Tātad pēc manām domām jāmeklē kāds risinājums-->iesaku kādam no augšas,lemt par to kurš varētu darīt līdzīgu darbu.Es kkā vairāk sliektos uz Spec_Alfu,bet viņu ar neredzu nemaz tik bieži serverī,bet zinu,ka viņš ir lietas kursā kas notiek CS;S āā un varētu saprātīgi lemt kam būs acc un kam nē.,cik es atceros no sen seniem laikiem,viņš ir arī viens no pirmajiem adminiem serverī,ja nekļudos..

Par JEW/JITSU,iesaku pagaidīt,jo tāpat adminu ir pietiekami daudz,protams,pa naktīm viņi guļ,jājās un dara tml lietas un css atstāj maliņā..Par css adminiem ir tā,daudzi ir pazuduši un ir arī salīdzinoši jauni bubriki,kas spēj pagaidām serverī uzturēt atbilstošu kārtību.

Link to comment
Share on other sites

*Žīds, kurš uzstāda ultimātus - kas notiek ar pasauli?

JEW/JITSU - Member Since 11 Sep 2011

Veiksmīgu un panākumiem bagātu jums šo 2012 gadu :D

laimīgu tev ar :shades:

+ otram profilam kuram paroli aizmirsu- Member Since 19 Sep 2009 :xd3:

t.i ilgāk nekā citiem adminiem kas te iepostojuši izņemot tev

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

Protams, mans viedoklis ir mazsvarīgs.

Es uzskatu, ka spēlētājs ar neko neizceļas - nav iemesla, lai nedotu access, bet nav arī iemesla lai dotu.

Stundas - noteikumi visiem vienādi.

Jocīgi, ka admini kas raksta ka ir neitrāli ir ielikti pirmajā posta, ka atbalsta :pizdiblee:

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Mans viedoklis ir mazsvarīgs, bet vai acc nevajadzētu dot spēlētājiem ar labāku skillu? Citādi pēc tm ir daudz sūdzību, par nepatiesiem baniem, kā dažiem labiem tagad. Piemēram ja vērtē pēc kdeath, tad jews nav pārāk skillots, protams viņš ir foršs cilvēks u.t.t.

Es ieteiktu acc iedot abc | mike

Vai arī keeKs aR roZineem`

Viņiem arī stundu skaits ir ievērojami lielāks..

EDIT: Droši varat warnot =]

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...