Jump to content
GIGN Forum

Help Me!


Hazzer
 Share

Recommended Posts

manupraat viss ir vienkaarshi:

1000 vaardi - tas ir apm. 5000 ~ 6000 ziimes vai 3 lpp (ar atstarpi 1 fonts 12). attieciigi - viena lapa (tik par cik es kaadam rakstiitu kaut ko) pie normaala (normaals noziimee tu zini ka rezultaats tiks augstu noveerteets) rakstiitaaja maksaa ap 20 LS (latvieshu valodaa). tulki uz krievu valodu ir daudz un taatad tas cenu dempingo - apm. 3 ~ 4 LS par lapu - + 10.50. Pateereetais laiks, kas tiek veltiits, lai sagatavotos teemai. NEvajag padzilinaatu iedzilinaashanas (galu galaa- skola)... pienemot, kataas buutu divas stundas un kruts rakstiitaajs stundaa uzraksta 1,5 lapas - taatad viena stunda - 20 * 1.5 = 30 - divas stundas - 60 LS

Kopaa:

60 + 60 + 10.50 = 130.50LS

Tu tachu teici ka esi gatavs atliidzinaat wink.gif

PS no 10.50 var izvairiities atrodot kaadu, kas refikus jau raksta krievu valodaa

PPS atrodot svakaaku rakstiitaaju cenas kriitas visos punktos

PPPS uzprasi smiliez.de_2524.gif - vins gan jau atlaidis 20 par radnieciibu smile.gif (un jo pats tev dod naudu (un ar shaadu attieksmi dos arii peec 20 gadiem - ja vien tu nesaaksi aplaupiit pasnieces (un peec tam par maniem nodokliem barosies cietumaa))

PPPPS kaut kaads izliideejs - es tev ko paskaidroshu - direktore - sakot ka tu slauciisi ielas nedomaaja, ka tas kas tevi to pamudinaas dariit ir shis viens referaats - taa bija metafora par tavu attieksmi... Tas savukaart noziimee, ka nebuus arii taa, ka nodod sho referaatu tu kluusi par miljonaaru smiliez.de_2428.gif

PPPPPS tomeer - ja tieshaam viss ko tu saki ir taisniiba, tad respekt - tu jau esi veicis vienu soli uz prieksu - tu vismaz esi saacis par kaut ko intereseeties - nu jau tu vareetu kluut nevis par vienkaarshu seetnieku, bet pat virseetnieku

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

es ceru ka mani par sho nesodiis ar waarnu jo tas buus totaals spams bet es gribu izteikt ar smiljikiem savas emocijas :

saaakumaa: smiliez.de_207.gif

peectam esmu pohujists: 104.gif

man patiik baabas : smiliez.de_750.gif

vinjam ir gruuti : wc.gif

vinjsh dauza asfaltu : smiliez.de_2477.gif

vinjsh nespeej atrast burtus uz klavas new_silly.gif

veeel vinjsh ir sportists : smiliez.de_29.gif

jaa vinjsh atkal meklee burtus : lam.gif

kopsumma vinjsh vienaarshi ir : whatever.gif

Diez vai tev tasiniibaa...

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, ja es buutu taads pohujists kaa Hazer, tad es jau sen buutu veicis seerijveida slepkaviibu, nogalinaajis visas Skrundas vecaas tantes, kas miit lauku vienseetaas. peec tam buutu paarvaacies dziivot mezaa un pa naktiim jaaatu ar savu kumelju (taadu melnu ar garaam kreepeem) un Aadazu poligonu un zagtu muniiciju un ierochus. peec tam, kad buutu savaacis pietiekami daudz muniicijas un ierochu, nu ap to laiku man jau uz peedaam naaktu FIB, bet es buutu par 75% gatavaaks nekaa vini - viss mezsh buutu miineets un uz katra solja buutu ieriikotas lamatas (nu kaa taniis amerikaanu filmaas, kur 1 cilveeks sataisa tik daudz lamatas, lai apvaaktu veselu vadu) un tad es seedeetu kokaa, kuraa buutu uzbuveejis iistu staabu, nee, ne staabiku, bet STAABU. man tur buutu visaadi raidiitaaji un uztveereeji. btw, aizmirsu piebilst, es jau buutu sarunaajis ar veel paaris pohujistiem, ka vini man paliidzees. nu tad pienaaktu taa stunda, kad FIB man uzbruktu, protams, es no sava staaba ar AWP mochiitu un vini netiktu manam nocietinaajumam tuvaak par 500m. protams, kaadam jau izdotos pieskriet (kaa taniis oldschool filmaas tie pashnaavnieki skien pie pils muura un kaapj pa trepeem augshaa, tikai vinus vienmeer novaac), tie protams kristu no desert eagle lodeem, es jau buutu satreneejies aatri maniit ierochus. protams, daudzi arii uzrautos uz taam kaajinieku miinaam un lamaataam smile.gif beigaas, jau FIB saprastu, ka nepanemt mani tik viegli un izsauktu papildspeekus no gaisa. te seko pati labaakaa dalja, jo lietaa tiek likti mani paliigi. kaiminju janka (2x lielaaks pohujists) izlauztu celju pretii FIB viiriem ar tanku, kameer jurchix un serjozha veiktu uzlidojumus ar izniicinaataaj lidmashiinaam + igors ar to heliiti Apache (blja, kaa man patiik tas nosaukums) smile.gif laistu raketes pa FIB. nu, protams, mees uzvareetu un automaatiski ierindotos top5 vismekleetaako noziedzinieku topaa pasaulee... kaada tad iisti ir pohujista definiicija? smile.gif

eu, hazzer, tev jamaacaas dziivot peec pilniiga pohujista principiem, saac ar sho dziesmu (iemaacies no galvas):

When you scream aloud

(Heads down Heads down)

That's when I plan to

(Rise up Rise up)

When you scream aloud

(We're doomed We're doomed)

That's when I plan to prove myself to you!!! smile.gif Soil - Pride

nepaklaujies nevienam un nekad, esi iists pohujists!

Briidi paseedeju uz kreesla un tad saaku diezgan smagi smieties... smiliez.de_2125.gif

p.s. Bet fantaazija tev starda....

Link to comment
Share on other sites

pilniibaa piekriitu anfisai smile.gif taas nav baabas, bet gan meitenes, muusu forshaas latvju zeltenes smile.gif lol, sleedziet tak vienreiz ciet shito marazmu. pag, es veel gribeeju vienu lietu uzrakstiit! driikst? ja? nu paldies! smile.gif

Die, die, die my darling

Don't utter a single word

Die, die, die my darling

Just shut your pretty eyes

I'll be seeing you again

Yeah, I'll be seeing you in hell!

pliz die, a? smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...