Jump to content
GIGN Forum

Help Me!


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Situaacija taada:

Es iestaajos skola baigi tuvu majaaam veiniigaja skola kur mani veel nem miesta kur es diivoju un redz rodas probleemas ar maciibam tapeec ata ir diezgan''kruta'' skola salidzinajum ara parejaam miesta skolaam, bget nu tomeer ''baigi'' maacos bet se tev briinumu pusgada beigaas izsauc uz ''kretinisku'' sapuulci kura uz amniim saak ''aurot direktore un maciibu paazrine, kapec man tik daudz kaveetas stundas(~190), kapec es esu tik daudzos prieskmetos nesekmigs(4). Kapeec es visas "ucenes" esot nokaitinaajis, kuras nevarot tikai viegli nokaitinaat un vinja ska aciteeju "Es kaa amatpersona varu tevi nodot iestadeem vai ari mees iziesim uz kompromisu. Izveelies, vai nu skuureet ielas vai nu buut miljonaaram" es ta biskinj gardi nosmeejos ka tiko paeedis buutu...smile.gif

No taa visa izriet kad ja es krievaloda nenodosu dabu 1000 vardu apjoma par kadu slavenu cilveeku krievu valoda refereraata formataa, tad man bus jaiet ''ielas skuuret'', palziidziet man kaads, man ta skola nenormali ir iepatikusies , tur ir baigaas ''baabaas'' un ir arii nenormaali jautri. Es ljoti ljoti, baigi baigi negribu lai mani izlidina araa no taas labaas skolinjas. Taa tad paliidziet man. es Visur izmekleejos vieniigais ko atradu bija autobiograafija krevu valoda...

p.s. ja kaads man sagaadas darbu perfektu noteikti sanems par to atliidziibu...

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nu ko lai tev saka, mhm... taaks, pastiisimies.... 1000 vaardus uzrakstiit uz kompja par kaut kadu slavenu cilveeku, nu ja taa padomaa, tad es to pieliidzinu nedeeljai rukaat cs. ko es izveelos, paliidzeet nuubam, kas ir tik neapteests un neiet uz stundaam, bet tizli iznieko savu laiku (var dereet tu pat nespeelee cs tanii laikaa) vai nedeelju rukaat cs? juus uzmineejaat - rukaat cs! smile.gif pa 1/2 gadu nobastot 190 stundas, nu tas taa tiiri soliidi. labi gribeedams es to nevareetu izdariit. nu nem kaut kaadas graamatas un skaties kkaada krievu rakstnieka autobiograafiju, kaut kaada slavena muuzitja vai sportista. paliidziet, es esmu nuubs, es nevaru izpildiit majasdarbu, lol. te speelee cs nevis pilda maajasdarbus...

uj, pavisam piemirsu, shii topika nosaukumam vajadzeetu buut nevis "Help Me!", bet "Hate Me!" smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Es biju sacensiibaas...

Un to tante google saja jautaajuma ir bezspeeciiga no mana skata punkta diemzeel..

Nevis rakstiit bet kaads nezin kur var novilk nolaadet downloadot vaoo ka savadaak dabut varbuut kadam ir saglabaajies kaut kur kaads vecs darbs

p.s. un kam interese ka tu mani par noobu uzskati?

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Man tev tikai divi jautaajumi!! Kaa tu veesi vari nobastot 190 stundas?? Un kaa ir iespeejams, ka tu vel maacies tanii skolaa?? Es taaa padomaaju un man tas liekas paarspiileeti. Un vel man liekas, ka tu ceri uz to, ka tev kaadam paliks zeel un izpildiis tev to maajasdarbu. Nu nezinu man taa liekas, ka esi aizshaavis garaam wink.gif man tevis nepaliek zheel, man pirmaa doma kas ieshaavaas galvaa bija: '' ha ha taa tev arii vajag'' Es vienkaarshi tevi apbriinoju kaa var buut taads pohujs uz skolu. smiliez.de_2469.gif

P.S Bet protams taas jau tikai manas domas.

PP.SS Panem noskaties ficeni par T.A.T.u un uzraksti visu ko tev vajag

UPDEITS: Ble man tagad jaaraksta sacereejums par Klāvu Elsbergu negrib kaads manaa vietaa uzrakstiit. Man kkaa negribaaas gribu cs paspeeleet.

Edited by StreeT
Link to comment
Share on other sites

Street man reaali veinalga kada tev ir pirma doma un neka stur nav paarspileets...

Man liekas ka tu gribi lai tev doma ir tada ka paliks kaadam zeel...

p.s. Es vienkarshi saucu paliigaaa.....

pp.ss. Street Tu vispaar esi redzeejis pohuistu kam viss ir pie dirsas ko?

Vieniigais iemesls ir taads kads es vnk nezinaaju ka tai skolaa buus baigi faini.... Es peec dabas esu pohuists vistiesaaakajaa si varda noziime...

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Street man reaali veinalga kada tev ir pirma doma un neka stur nav paarspileets...

Man liekas ka tu gribi lai tev doma ir tada ka paliks kaadam zeel...

Ai nu manis peec dari kaa zini MAN JAU NOSPLAUTIES vienk ieteiktu tev pasham maaciities nevis darbus kas jaadara TEV <un pie tam vel tik smagaa situaacijaa> laut lai kaads dara tavaa vietaa.

Link to comment
Share on other sites

p.s. un kam interese ka tu mani par noobu uzskati?

nu, man liekas, ka tas neinteresee nevienam, galvenais, ka man pasham tas interesee! smile.gif no seerijas - es nezinaaju, ka tante buus beigta pirms vinai 15x iebelzu ar beizboleni pa galvu, es tak neesmu vainiigs, kaa es to vareeju zinaat? buutu naivi cereet, ka kaads tev tuliit panems un uzdrukaas to mega uber darbu par krievu slaveniibu, nee neatmet ceriibas, cereet jau var smile.gif

P.S. atgaadinaat, kas shajaa pasaulee ir svariigaaks nekaa paliidzeet Hazzer? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu, man liekas, ka tas neinteresee nevienam, galvenais, ka man pasham tas interesee! smile.gif no seerijas - es nezinaaju, ka tante buus beigta pirms vinai 15x iebelzu ar beizboleni pa galvu, es tak neesmu vainiigs, kaa es to vareeju zinaat? buutu naivi cereet, ka kaads tev tuliit panems un uzdrukaas to mega uber darbu par krievu slaveniibu, nee neatmet ceriibas, cereet jau var smile.gif

P.S. atgaadinaat, kas shajaa pasaulee ir svariigaaks nekaa paliidzeet Hazzer? smile.gif

Ko tu ar to svariigu domaaji?

Link to comment
Share on other sites

Ko tu te lej ka esi pohujists?

AAAA PALLIIDZiet man paliidziet esmu pohujists bet ritiigi miizhu ka neizlidina ( Te iedomaajaties to ainu kad Grand cs mouvie Dr.Pains bljaava ka vinjam nav rumpis. )

Ja tev kaads paliidzees un tiksi skaidraa sveikaa tu neko nemaaciisies no shiis situaacijas un ieteiktu pildiit savu krievu valodu un ja tu lasi sho tekstu tad zini ka chakaree savu laiku kuru vareetu ieguldiit maaciibaam.

vot taa

Link to comment
Share on other sites

ai labi pofig ja tu sito lasi arii tu veltiigi iskied laiku es nemiizu ka mani izmetiis mani ir izmetusi no 3 skolaam jau vnk atpakal mani ennems un tad buus jabnbrauc uz Sktundu maciiities fraakenee (mauku maja) tur vecenei ir vismaz piecas seksuala rakstura slimiibas...

Taa kaa secini pats...

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

es vaitad suudzos ka man iet slikti un jaapaliidz? es varu skjiest laiku jo nesuudzos par maaciibaam. Un ja esi izmests no 3 skolaam tad uzraksti ziemassveetku veciitim veestuli ka gribi sniega laapstu ziemassveetkos, dzimenee, prosta slotu un vaardadienaa birsti.

nu re nonaaksi arii iistajaa vietaa no kuras tevi nemetiis aaraa un tici man taa cool beibeem nu nez vai kas buus kopiigs ar divu pirkstu pieres iipashnieku .

Link to comment
Share on other sites

Visa to topica ko es rakstiiju doma, jeega bija vai kaads nevar iemest kadu linku, vai kaadam nav kaut kur saglabaajie skaads darbs...

Es taja garajaa tekstaa izskaidroju situaaciju...

Nevis blauju peec plaiidziibas...

Tev jau loeikas ka tu esi nenormaali gudrs....

p.s. Salavecim vari pats rakstiit es tikai citeeju...

pp.ss. Es salavecim vairs neticu kops 5 gadiem kad sencis pargeerbas par salaveci ar meklnu bardu nevis baltu:)

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

ok manis peec. bet tev te censhaas ieskaidrot ka tev pasham ir kautkas jaadara lietas labaaa. Jo ja pac neko nemainiisi tad arii nekas nemainiisies. domaa ar to krieveni viss beigsies? nee tik pagarinaas tos suudus lidiz tev toch izlidinaas. Un nu nez ci k vinjiem var ticeet par to lidinaashanu parasti jau pus gadu bljauj virsuu un tad lidina.

Un es neesmu nenormaali gudrs es pat nedaudz pasists biggrin.gif bet tas man neliedz saprast ko dziivee gribu sasniegt .

Link to comment
Share on other sites

diivains tu cilveeks esi... ko es tev vareetu ieteikt:

1. seedi un raksti to darbu (jo tu neesi pohujists, tu esi luuzeris, ja tevi met aaraa no 3. skolas, bet tev tas ruup. man ir 1 choms pohujists - vish tag rukaa galdnieciibaa, jo vinjam tieshaam bija pohuj, ka vinju izmet no tekja peedeejaa kursa peedeejaa nedeeljaa )

2. iemaacies domaat. ja tu neproti izklaideeties taa, lai tas netraucee tavaam pamatnodarbeem, tad naakas izveeleeties, 1. vai 2.

imo

Link to comment
Share on other sites

klasesbiedri, kafejniica, skolotaju noliksana, bazars ko darit pec stundam, nervozesana pirms izsauksanas smile.gif

*EDIT*

tas ir tas kas mani skola saista tongue.gif ja kas sitas velk uz off topic pec manam domam

Par to nervozeesanu nepiekriitu bet pareejaas leitas mani taa saista taj skola.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...