Jump to content
GIGN Forum

Sūdzība Par Cash^


nigthfire
 Share

Recommended Posts

Man principā nepiš tie warni, bet cmon nav mazliet saspiedies šis moderators, nagi niez, vai pravas pa daudz? Izlasi kurā sadaļā es to video ieliku un, kas tā ir par kategoriju, priekš tevis Offtopick (beztēma) nezinu kādi šeit ir noteikumi, bet ja par to ir warn, tas es hujeju.

http://www.gign.lv/forum/topic/53724-justin-bieber-fight-a-criminal/ te viss būs redzams. Uzlika warnu un aizslēdza.

  • Like 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Jā, man arī ar šo moderatoru ir problēmas. Vienmēr izsaka zilus piedāvājumus, dzīvē satiekot cenšas glāstīt manu ceļgalu, raida rapeface skatienus.

Bet ja nopietni, tad ar saviem 5 postiem varētu nemēģināt sprēgāt, bet gan tā vietā iedzīvoties forumā un saprast čo pa čom.

Respekts mazajam zeperim tajā video.

  • Like 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/topic/52848-funny-moments-in-american-football/

Un tur vēl pārmeklējot 100 topikus varētu atrast 102302 topikus, kur nekas nav uzlikts un nekas nav aizslēgts ciets, mošk tev nebija smieklīgs vai interesants video, bet citiem bija. Turpini tādā garā būsi vecis. tc

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

"mošk tev nebija smieklīgs vai interesants video, bet citiem bija"

Posta vērtējums un komentārs par to neliecina.

Un man nāksies Tevi apbēdināt, jo negūstu anormālu baudu no topika aizslēgšanas vai warn iedošanas. Pašam ir jāsaprot vai video ir pelnījis atsevišķu topiku un šis nebija no tādiem gadījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu, tu tiki debīlo useru sarakstā:

1) nightfire

2) in-da-mix

3) anti depresants

Ja tev sirsninja saap delj mana saraksta, es loti atvainojos.

Tici man neņemu galvā interneta večus, kas māk kruti iedirst kaut, kur. Smirdi savā sulā

  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Jā, var redzēt, kā Tu neņem galvā "interneta večus". Ienāc forumā, uztaisi tizlu topiku, un tad slimīgi antisociālais cash ar mazvērtības kompleksiem atrod iespēju Tev iedot warningu, bet Tu taču to tā nevari atstāt, jo Tu esi BAIGAIS VECIS. Attiecīgi tālākā notikumu gaita: Taisi topiku -> raudi zem spilvena -> tiec pasūtīts naskuj.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...