Jump to content
GIGN Forum

Sopa Bill. Kas Tas Ir Un Kāpēc Tev Nevajadzētu Būt Pohuj Par To.


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Šis ir 20 minūšu garš video, kas samērā detalizēti izskaidro, kas ir šis "SOPA" likumprojekts un cik liela dirsa būs, ja viņu apstiprinās pēc mazāk nekā nedēļas ASV.

Es visiem, kas lieto šo forumu un internetu kā tādu ikdienā ieteiktu veltīt laiku noskatoties video.

Pats svarīgākais ir izdarīt to, ko video beigās iesaka darīt tiem, kam nav pohuj uz interneta nākotni - aizsūtīt emailu kādam no pārstāvjiem Baltajā Namā. (nē tas nav joks, es reāli saku, ka vajag paņemt savu angļu valodu rokās un uzrakstīt vienkāršu emailu ar savu nostāju pret šo sviestu (ieteicami bez lamāšanās))

p.s. - un tas nekas, ka tas ir ietekmē tikai ASV. Ja to apstiprinās Amerikā, nav nekādu šķēršļu to masveidā iedirst visā pasaulē kā normu.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu neesu nekāds hakeris, bet to varēs ganjau apiet. Tāpat kontrolē youtube utt. Labi vien ir, protams, ir tiesības uz vārda brīvību, bet arī pienākums atbildēd par savu rīcību un vārdiem.

Piracy? Jā tas ir slikti, bet zinot, ka ekonomika visā pasaulē nav vienāda un visiem nav vienādas iespējas iegādāties, to kontrolēs, bet neaizliegs pilnībā. Nogriežot pilnībā tas nozīmē uz pamatīgu regresiju.

Bet beef ēģiptē tak nogreiza internetu ne? Krievijā būs tas pats.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Tas mūs neskar + internets ir pārāk nekontolējams.

Beefs

Tas tevi skar, ja tu izmanto internetu. Ko darīsi, kad youtube būs aizvērts? Skatīsies citos video stream saitos? Ko darīsi, kad tos nobloķēs?

Ja šo apstiprinās, varbūt ikdiena nebūs TIK ļoti sapista, bet cilvēku, kas ir pie varas, spēja manipulēt informāciju, kas par viņiem tiek rādīta mēdijos, būs ļoti jūtama, manuprāt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Youtube pieder google. Neviens neaiztiks youtube. Par to tu vari būt drošs. Šis sūds domāts citiem mērķiem:

1) bloķēt pirate bay un citus torrentu serverus

2) bloķēt pokera saitus

3) bloķēt ziņu saitus, kuros ir nevēlama informācija (loģiski, ka šito gan jau arī pamanīsies izmantot)

Principā man nav iebildumi, except for 3). Bet nu - tā ir amīšu cīņa un viņiem pašiem tā ir jāizcīna.

Beefs

Tas tevi skar, ja tu izmanto internetu. Ko darīsi, kad youtube būs aizvērts? Skatīsies citos video stream saitos? Ko darīsi, kad tos nobloķēs?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mani tas īstenībā neuztrauc. Būs vienmēr veidi kā viņu sistēmu appist. Par piemēru varam ņemt undernetu, kur ir pilns ar CP un visādiem citādiem nepieņemamiem šitiem.

Ja Džeina tagad netroļļo, tad viņa ir nojūgusies.

mino mainija dzimumu? :o

Link to comment
Share on other sites

Gribēju sākt dirst, ka jūs visi esat atsaldēti idiņi, bet aizskaitīju līdz desmit...un vienalga iedirsu.

Beef, tu liekas esi plusmīnus izglītots kadrs, nu kā tu vari dirst, ka tā ir amīšu problēma un mūs tas neskar? Simts punkti, ka vismaz pusi no tava traffika sastāda kontents, kas nāk no ASV. Noskaties džeinas likto video un palasi arī nopietnu cilvēku, kas nav iekarsuši resnīši, rakstus, sapratīsi, ka ar tā likumprojekta palīdzību var aizvērt ne tikai visādas izklaides lapas un nogremdēt firmas, kas ar to nodarbojas (kas tev kā "nobriedušam" mužikam varbūt liekas kā dzīves sīkums), bet var kalpot arī kā palīgs brutālai informācijas plūsmas kontrolēšanai no ASV valdības puses.

Un bļe Boring, kā pēc tavām domām lokācijas maiņa palīdzēs, ja bļe lielākā daļa konenta tāpat no štatiem nāk? Varēsi bļe tedtalk vietā blisīties uz video ar krievu alkoholiķiem. "Ej lasi grāmatas", teica bļe Bōrings, kurš piecus vārdus gramatiski pareizi nemāk savienot, diršot pa desmitiem lapām par savu bf un mw. Noskaties to video, nu noskaties. Lai arī kāds tas video autors nebūtu, spēļu industriju viņš pārzina. Varēsi rukāt savus drāztos cod uz riņķi.

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cūka, nāksies tevi apbēdināt, bet latviešu valoda nav mana dzimtā un kopš skolas beigšanas gramatiku praktiski neizmantoju.

Second - noklausoties video viss skaidrs. BET!!!! Ja padomā loģiski - kontents nāk no ASV, bet netiek hostēts uz ASV reģistrētas lapas. Tātad sanāk ka viņi iet garām ar saviem likumprojektiem?

Third - kāds nahuj sakars ar manām domām sakarā ar bf un cod sērijām, ja vien tas nav tava mikroskopiskā prāta mēģinājums mani aizvainot?

Edited by b0r1ng
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tas labums kāreiz! Amīši ar šo lēmumu zaudēs konkurētspēju. Ties būs amerkiāņi, kuriem būs izčakarēts kontents, lielāki izdevumi izklaižu industrijai. Tās būs Eiropas kompānijas, kuras varēs nogriezt pieeju saitiem ar savu stafuu amīšiem, bet ne amīšu kompānijas, kuras varēs nogriezt stafu mums.

Proti - Amīšiem būs jāpērk Eiropas (Francija, Vācija, whatever) filmas, bet Eiropieši varēs pa velti kačāt un lūrēt viņu filmas. Kurš uzvar?

Un man ir pajāt uz datu plūsmu no ASV. Tur jau tagad viss ir līdz sūdam nogriezts. Neekad neesi redzēji youtube video kur rakstīts, ka šis video nav paredzēts tavam reģionam. Amīšu ziņu kanāl - brain control - full throtle ahead.

Un interneta kontrole - tas ir neizbēgami jebkurā gadījumā. In fact - tas jau notiek tagad.

Beefs

Gribēju sākt dirst, ka jūs visi esat atsaldēti idiņi, bet aizskaitīju līdz desmit...un vienalga iedirsu.

....

Link to comment
Share on other sites

Beefs, nezinu kāpēc, bet smagi kaut ko mēģina dirst, nezinot par ko runa patiesībā klājas.

SOPA sūds sevī iekļauj iespēju pieprasīt personas izdošanu ASV, lai to tiesātu.

Tevi var tiesāt pat par to, ka esi darījis tik vien kā ielinkojis kādu copyrighted sūdu savā webā, bez tā hostēšanas.

Un es personīgi domāju, ka būtu forši cilvēkiem, kuri savus, piemēram, kāzu montāžas video grib ielikt facebook vai savā blogā, liek naudas sodus par to, ka fonā skan copyrighted dziesma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beefs, nezinu kāpēc, bet smagi kaut ko mēģina dirst, nezinot par ko runa patiesībā klājas.

SOPA sūds sevī iekļauj iespēju pieprasīt personas izdošanu ASV, lai to tiesātu.

Tevi var tiesāt pat par to, ka esi darījis tik vien kā ielinkojis kādu copyrighted sūdu savā webā, bez tā hostēšanas.

Un es personīgi domāju, ka būtu forši cilvēkiem, kuri savus, piemēram, kāzu montāžas video grib ielikt facebook vai savā blogā, liek naudas sodus par to, ka fonā skan copyrighted dziesma.

Tie, kuri neseko laikmetam līdzi un nezin kas un kā, paši vainīgi. Tie, kuri ir gudri un droši grib publicēt savus kāzu vai kādus citus video - http://creativecommons.org tie bieži apmeklē šo portālu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...