Jump to content
GIGN Forum

Kā Ieinstalēt Directx11 Uz Xp!


AntiDepresants
 Share

Recommended Posts

Tu tiešām esi kāds idiots. Tu vispār to rakstu esi izlasijis? Palieto vēl savas narkotikas vai ko tu tur lieto. Tur tak rakstīts, ka visi tie DX11 priekš XP ir feiki, kas satur trojānus. Vēl pie tam tev te cilvēki saka, ka uz XP nav nekāds DX11, bet tev nafig neaiziet. Nākošreiz mošk izlasi pats ko tu dod citiem lasīt? Muļķis.

EDIT. Un ja tev nevelk kompis Win7, kāpēc lai viņš tev vispār varētu pavilkt battlefield 3? Ej spēlē Battlefield Heroes, tas tev būs vairāk piemērots.

Edited by SelfDestruct
Link to comment
Share on other sites

Jā es sēdēju un lasīju visu tekstu pa angliski un tulkoju :D Priekš tam jau ieliku lai zinātu ko viņi tur muld vai iet vai nē. Viss skaidrs topiks ciet, un zajeb aļi jau pieminēt narkotikas. Nedalec jums vai nē! Hwan tiešām man ir nopietnas problēmas, es tevi sajaucu ar savu māsu :D hwans atradies te miss Universe!

Edited by AntiDepresants
Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām esi kāds idiots. Tu vispār to rakstu esi izlasijis? Palieto vēl savas narkotikas vai ko tu tur lieto. Tur tak rakstīts, ka visi tie DX11 priekš XP ir feiki, kas satur trojānus. Vēl pie tam tev te cilvēki saka, ka uz XP nav nekāds DX11, bet tev nafig neaiziet. Nākošreiz mošk izlasi pats ko tu dod citiem lasīt? Muļķis.

EDIT. Un ja tev nevelk kompis Win7, kāpēc lai viņš tev vispār varētu pavilkt battlefield 3? Ej spēlē Battlefield Heroes, tas tev būs vairāk piemērots.

NAFIG TU PATEICI KA TIE IR FEIKI..

vinsh vareja savu tagadejo windows sachakaret vel vairak :troll:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

priekš kam vajag reinstalē windowsu pa jaunam , ja var noskanēt datoru ar "antivirusu" ?

Man visss ir krakots, to xp gļučī, to man ESET NOD smart security 5 kautko pa daudz bišku vīrusus vienmēr atrod, zb jau man! To man ESET pēc skanēšanas, neuzrāda iespējas(delet, clean vai nedzēst) ESET 2008 man visu pāts izdarīja.

Edited by AntiDepresants
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu izbanojiet to depresantu. vnk izlasot katru vinja ierakstu gribaas sist galvu pret sienu.....nevis savu bet vinja, jo stulbaaks vinsh nepaliks. Shitaa un veel dazhu idinju deelj shis forums paliek totaali nelasaams, vnk randoms suuds.

Vispār pēdējā laikā forumaa lietotaaju zinjaa 80% ir totaali idioti (piemeeram shis indiviids) vai tardi liek kkaadas random antiaspraatiigas memes un bildes ,un domaa ka ir kruti, un diemzheel shie lietotaaji sastaada 90% topikus. (skaitlji protams ir no dirsas izrauti bet ideju saprataat.) Es pat nezinu vai te vispaar ir waarnas, jo es nesen paskatiijos historijaa savus postus un sapratu, ka tur arii ir daudz suuda sarakstiits, bet nekaada reakcija nav. Kaapeec nevar dot waarnas par katru uzrakstiito suudu, un pie 100% uzliek mazu banu uz nedeelju, laika gaitaa ta4u forums paliks kvalitatiivaaks. Ja pieskaaros shai teemai, tad tikpat labi var shiis warnas njemt nost par konstruktiiviem postiem utt, lai cilveeki maacaas.

Baac ku daudz sarakstiiju, bet viela paardomaam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt, varbūt nē.

Vīzija- cilvēks ienāk lapā gign.lv, ierauga lapai jauku profesionālu dizainu, uzspiež uz foruma un tur ierauga

Lido divas govis, viena brūna, otra uz austrumiem. Jautājums: Cik ezim gadu? Atbilde: Kam man ledusskapis, ja es nepīpēju?

vai

A man windows 7 nevelk, bet xp velk normāli. Tāpēc vaig uzmest directx 11 uz xp lai battlefield varetu spelet.

Labākajā gadījumā viņš šeit nekad vairs neienāks ,sliktākajā notiks kā šajā komiksā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...