Jump to content
GIGN Forum

Fotoradari


doGY
 Share

Recommended Posts

No rītdienas jau vajadzētu būt visiem izliktiem.

Lūdzu dodam ziņas kur atrodas, protams pārsvarā Rīgas rajonā un protams Rīgā.

Es zinu, ka tie kas tagad bija fotogrāfēja Tevi tikai ja ir ~ 22 km/h pārsniegti.

Man liekas jaunie jau sūtīs biļetes pie mazāka ātruma ? to es nezinu.

Ā un Dienvidu tiltā ( tie kas nezināja) ir defoltie radari uzlikti, tikai precīzi nezinu kurā galā, tur visu laiku gribās iespiest, jo pretī nenāk un vispār FAK DA POLICE.

ok paldies

Link to comment
Share on other sites

Dalamies informācijā, ne tikai par radariem Rīgā. Radarus izliks arī citās pilsētās, uz lielceļiem u.c. Būtu jauki zināt, kur tad šie bleķa štrāfētāji atrodas.

Es tā neoficiāli sapratu, ka ceļa posmos pilsētā ( 50 km/h ) radars fiksē pārkāpumu tikai ar ātrumu, kas pārsniedz 71 km/h? Kā tad ir ārpus pilsētām ātrumposmos 90 un 100 km/h, kā arī 30 km/h?

Btw, Seen - tie punkti kartē ir tā sauktie "melnie" jeb avāriju punkti, kur visvairāk būtu nepieciešami radari, lai vadītāji samazina ātrumu, nevis fotoradaru atrašanās vietas.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Da Jūs ziņas vispār kāds klausaties/skataties? Fotoradaru atrašānās vietas un karte būs viņu mājas lapā publicētas..

http://www.apollo.lv...articles/251391

Policijas pārstāvis gan uzsvēra: tas, kur atradīsies stacionārie radari, nav nekas slepens. Cita lieta – pārvietojamo fotoradaru atrašanās vietas netiks atklātas.

Es vienīgais esmu atskārtis, ka mans posts izsaka šeit visu?

http://www.draugiem....#?pid=231424989

Mazāk tici šiem sūdiem, kuri ir neoficiāli, kā arī neatīzi, nākuši no CP.

Cik es esmu dzirdējis, tad nepārnēsajiem radariem priekšā būšot zīmes, ka ir radars priekšā (metru atstatumu nezinu), par pārnēsājamiem - zīmes nebūs!

Edited by Aly and Fila
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

jadrikst braukt uz 50 un brauksi uz 65 tad teica ka jaunie fotoradari jau tevi nokjers, taka atrak par 10km/h no atljauta atruma nevares

paga, un kā tad bija ar atļautajiem ātrumiem un pieļaujamiem (+/- 15 km/h) un izspurkšanu cauri sveikā? Izskatās, ka kko būšu palaidis garām auto skolas kursos...

Link to comment
Share on other sites

Vispār tādiem iespiedējiem, kuri saka fuck da police, vajadzētu neko neteikt par to kur un kā strādā radari, lai norauj sodu un nebrauc kā ambāļi vairāk.

Tieši tā,vismaz kādam atsaldenim,būs uzdevums pelnīt naudu,kura sanāks tikai degvielai un sodu apmaksai!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pislētas tas atļautais ātrums pa virsu īpaši neinteresē, bet ārpus pilsētam gan vajadzētu dot kādus +20.

kādu apdzīt velkoties minūti garām ar labi ja 5km/h lielāku ātrumu ir vel bīstamāk nekā paiet garām uz 130. it īpaši ja ceļš ir līkumots un raustītā līnija tik uz maziem gabaliem parādās.

Link to comment
Share on other sites

Padzīvo laukos - sapratīsi, par ko iet runa ;)

Dzīvo vien...varbūt kādreiz sapratīsi, ka runa nekur neiet.

Par radariem diži pie kājas, jo ātrumu pārsniedzu reti kad, bet nu gadās. Man vienīgi riebjas tāda lieta, ka apdzenot gan bieži vien sanāk arī līdz saviem 140km/h uzdzīt...tādā gadījumā ieraudzīt zibspuldzi es gan diži nevēlētos.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Padzīvo laukos - sapratīsi, par ko iet runa ;)

Kāds sakars foto radariem ar laukiem? Tas ka fotogrāfēs visus ciema krutos sporcmenus? Tā ar vajag. Ja nemāki ievērot likumus/noteikumus, sēdi mājās vai ej ar kājām (lietojos atstarotāju naktī). Vai ar liec signāla slāpētāju virsū. Bet to diezvai laukos spēs atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars foto radariem ar laukiem? Tas ka fotogrāfēs visus ciema krutos sporcmenus? Tā ar vajag. Ja nemāki ievērot likumus/noteikumus, sēdi mājās vai ej ar kājām (lietojos atstarotāju naktī). Vai ar liec signāla slāpētāju virsū. Bet to diezvai laukos spēs atļauties.

Ui šitie man patīk, kam mamma nopirksu mašīnu, lai aizbrauktu uz skolu.

Cerams, ka tagad arī sodīs visus tos, kas brauc zem atļautā, savādāk, kā jau rusty minēja, apdzīt ar +5 ir vēl bīstamāk nekā ar uzspeist uz 130 un aiziet garām.

Hhaahah man pohuj, man ESTI numuri ! :meele:

Pagaidi, kad apvienos databāzes nevien Baltijas valstīs, bet visā Eiropā tad nekur nespruksi.

Un vispār tā kā šo pasākumu organizē privātais, tad viņš būs ieinteresēts tikt ar šitiem galā.

Edited by Kaupo
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ui šitie man patīk, kam mamma nopirksu mašīnu, lai aizbrauktu uz skolu.

Ui, šitie man patīk, kas vasarā stroikā nēģeru darbu veikuši, lai nopirktu kaut kādu sagrabējušu bembi ar cauru izpūtēju, un tagad braukā pa visiem ceļiem ar 140, krievu popsas pavadīti.

  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Ui šitie man patīk, kam mamma nopirksu mašīnu, lai aizbrauktu uz skolu.

Cerams, ka tagad arī sodīs visus tos, kas brauc zem atļautā, savādāk, kā jau rusty minēja, apdzīt ar +5 ir vēl bīstamāk nekā ar uzspeist uz 130 un aiziet garām.

Lai apdzītu mašīnu, kas brauc zem 90km/h nu nevajag 130km/h lai paietu garām. davai bez diršanas. max 105km/h vajag lai veikli visu izdaritu. Cits stāst ir par mašīnas dzīšanu kura jau brauc uz 100km/h. Man pa lielam nekādas problēmas nesagādā velkošās mašīnas.Varu apdzīt ar visa veida motoriem, ja gribas.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars foto radariem ar laukiem? Tas ka fotogrāfēs visus ciema krutos sporcmenus? Tā ar vajag. Ja nemāki ievērot likumus/noteikumus, sēdi mājās vai ej ar kājām (lietojos atstarotāju naktī). Vai ar liec signāla slāpētāju virsū. Bet to diezvai laukos spēs atļauties.

Tak izlien no sava "rajona", pabraukā arī kur citur, sapratīsi, par ko es runāju. Nē, sēž mājās un vel kko tizli dirš. Var redzēt, kādi raideri jūs te esiet.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...