Jump to content
GIGN Forum

Darbs U.k. `n` Stuff.


Aly and Fila
 Share

Recommended Posts

Es tagad stradaju uz full tajma par 1.4-1.5k bez overtajma...

Supervisor sanem pa 100 marcinjam vairak , bet vinjam tur japaliek lidz mainas beigas un vinjam nemaksa par to overtajmu...

P.S. ka jau minets lielaka dalja angli strada par minimalo , pat jobcentra tiem chaliem kuri izraksta/parbauda papirus maksa minimalo. Vnk vini visi uz benefitiem un viniem tupnjaka apmaksa maja/tur knapi kaut kas jamaksa. Vnk angli negrib stradat piemeram noliktava kur ir auksti , man darba 40% ir no LV un tad kadi 30% ir lietuvieshi/poli un visadi skandinavi.

Java Senior te sanem 2k pec nodokliem stradajot 5 dienas nedelja , bet kaut kads elektrikis vai santehnikis gandriz 3k. Vismaz ta ir mana pilseta un blakus apkartneja.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Ai! :) Nu viss saks! :)

Anyway - es jau arī netēmēju uz UK eliti. Tikai uz vidusšķiru. Tomēr labāk būt average sūdam, kā below average sūdam. Un pavisam atklāti runājot - man tagad ir afigenijs darbs LV un alga arī ir ļoti ļoti laba. Ja vēl draudzensieva strādātu, tad vispār iestātos laime!

BTW - priecīgus svētkus!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Atsūti man bildi vietai, kurā dzīvoklis maksā 200GBP anglijā ar komunālajiem! Nē! Ne man. Visiem. Es domāju - ja es parvāktos uz hruščoveni kaut kur ķengaragā, tad arī sanāktu 100Ls uz dzīvošanu vien ietaupīt. Un vel pastāsti man, kā no 300GBP nedēļā (1200GBP mēnesī) pie izdzīvošanas izdevumiem 100GBP nedēļā -> 400GBP mēnesī, tev sanāk sūtīt mājās 700Ls mēnesī, ja GBP kurss ir 0.825 -> 700Ls = ~845GBP, bet pēc IZDZĪVOŠANAS tev pāri paliek 800GBP. Ak jā! Un vēl pasaki, kam tu sūti 700Ls (diversant), ja tev neviena nav? Saviem draugiem (no līderisma akadēmijas, loģiski)?! ha ha ha ! :)

Un tad, kad būsi pārstājis roflā vārtīties pa zemi, smejoties par nožēlojamo bīfu, tad vēl pastāsti kā UK var paēst (un nopirkt tualetes papīru, zobu pastu, ziepes, drēbes, transporta izdevumi, etc) par 200GBP mēnesī (~165Ls).

Beefs

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Redzi Anglija pārsvarā visi kas brauc ar pamatmērķi iekrāt dzīvo kopīgi mājās, teiksim mājā ir 4 istabas + living room+kitchen+2x vanna,tualete, tad arī 4 cilvēki tur dzīvo un tos 800 GBP kas Teiksim Harlow ir 800 GBP mēnesi sadala un uz katru tie ir 200 GBP mēnesī .Harlowa ir Netalu no Londonas, lidz ar to cenas atbilstoši augstas. Mani tāds varaints apmierina. Es naudu sutu uz savu kontu Latvijā, jo šeit esmu atbraucis piepelnīties. Es taču nekur neteicu,ka pats pelnu tikai 300, jo ar savu dzivesveidu es 300 GBP terēju tikai dzivošanai un izklaidēm, ja pat ne vairāk. Starp citu kāpēc domā,ka man neviena nav? Man Latvijā ir pietiekami liela, kruta ģimene kurai pa reizei aizskaitu naudu izklaidēm. Draudzene man ir tepat UK līdz ar to šajā ziņā nekas nekur nav jāsuta . Ar dažiem draugiem no līderenes pa retam satiekos, viņi LV dzīvo, tāpēc viņi īsti neiederas pat tematā.

Bet principā varu pateikt, ja augstāk par dirsu nelec, spēj nedēlā nopelnīt vismaz 400 GBP tad principā ar to jau pietiek, lai varētu dzīvot samērā labi.

un jā. Pārlasi savus tekstus un tad vērleiz pārlasi par to, kapēc tevi neņemtu darbā... un tad padomā, vēl padomā . UN neraksti neko.

Link to comment
Share on other sites

Un cik ilgi tev ir doma tur uzturēties divīt?

Nākamgada beigās būšu pabeidzis mācības , un ir doma aizbraukt paskatīties kas citur notiek , tīri pieredzes dēļ , + no UK ir doma dzīt mašīnas un tirgot , jo izsolēs tur tiešām ir ļoti labi varianti.

Link to comment
Share on other sites

Tu jau mani nekādigi nekaitini. Man parasti nepatik rakstīt un atbildēt, tāpēc es visu kas tevi vareja intereset uzrakstiju uzreiz tadejadi ietaupot kaudzi ar postiem.

Īsti nezinu. Es atbraucu tad kad man sagribējās kautko jaunu, gan jau tāpat arī atbraukšu atpakaļ kad sagribēsies dzivot mājās LV. Īpaši neiespringstu uz to :)

Link to comment
Share on other sites

Tu jau mani nekādigi nekaitini. Man parasti nepatik rakstīt un atbildēt, tāpēc es visu kas tevi vareja intereset uzrakstiju uzreiz tadejadi ietaupot kaudzi ar postiem.

Īsti nezinu. Es atbraucu tad kad man sagribējās kautko jaunu, gan jau tāpat arī atbraukšu atpakaļ kad sagribēsies dzivot mājās LV. Īpaši neiespringstu uz to :)

Un kaa tu vareetu izksaidrot to, ka tuur ar skrieshanu (Tesco) knapi var saraut 100%, nemaz nerunaajot par to, ka videeji nedeeljaa tiek stradaatas 32 stundas 40 stundu vietaa? Man arii tika soliits viens, atbraucu uz shejieni, dabuuju purnaa ko citu. Latvieshu supervaizeri vispaar pidari - konkreeti piepisaas par katru siikumu. Nu diviit, ko tu tagad vari teikt UK labaa?

Miedzinj, kuraa noliktavaa tu rukaa, ja reiz tu vari hujariit visas 7 dienas nedeljaa un sanjem 400 gbp?

Link to comment
Share on other sites

Harlowa un beidz smidinat 110% nakti ir viegli uztaisit! Man ar supervaizeriem ir konkreti paveicies jau 2 meneshu nav neko teikuši par stackingu.

Un kas tev skaitas katrs sikums? Uzmest kartupeļu kasti uz maizes? Vai ar kaju iespiest jogortus dziļāk būrī?

Edited by Miedzinjsh
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Honor. Varu tev pateikt tikai vienu. Kad atbraucu - nepazinu sheit pilnigi nevienu cilveku. Tā kā pats redzi,ka pēc nepilna gada UK jau pats iekartoju cilvekus un nesūdzos par dzivi, tad varu pateikt, ka viss ir tikai un vienigi atkarigs no tevis. Ja tu esi lūzers un ņaudētājs tad tāds arī paliksi. Ja gribēsi normāli pelnīt - ņem un pelni. Easy as that.

longbanks ir harlowaa, staple tye rajons. pats ari dzivoju pie staple tye

Link to comment
Share on other sites

par to longban, skatijos googles mapee, taapeec likaas, ka taalu, tobish citu pilseetu raadija nevis spotu harlowaa.

lai nu kaa - es nenjaudu, bet gan pasaku to, kaa te ir patiesiibaa, tobis tanii tesco. jaa, ir cilveeki, kuriem ir paveicies, bet vinji ir dazhi uz visu pareejo fona.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...