Jump to content
GIGN Forum

Nepaties Bans


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Spēlēju css, šodien labi iet katrā mapē apmēram 54:9, un uzlec bans par wh! Man nekāda wh nav!

Paskatāmies DEMO ar high settingiem (ēnas) un uzliekam austiņas!

Lai adminiem vieglāka dzīve - Mani nobanoja mapes beigās!

[sM] miiUNzee: Permanently banned player "Nevermind" (reason: wh ).

+-[Checking access]----------------------------------------------

| Nevermind: OK. Your access -

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 95788

| ADMIN: miiUNzee

| BANNED NAME: Nevermind

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:219632702 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2011-10-17 19:13:48 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/95788

+-------------------------------------------------------------

DEMO : http://cookie.gign.l...ttemple_pro.zip

kādreiz pienāks tā diena, kad kāds admins apskatīs šo postu, un iedos man unban.....

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Principā šī sadaļa ir domāta nobanotai personai un adminiem, līdz ar to nevermind savas domas vari paturēt pie sevis ! It īpaši, ka pats jau esi vairākas reizes banots. Par tiem maksimāliem settingiem Tu jau sāc palikt smieklīgs !

Pats tu esi smieklīgs, pats nemāki spēlēt, bano bez iemesla un tad nevari forumā ierakstīt kurā tieši vietā DEMO tu saskatīji wh. Šajā brīdī tu esi smieklīgs ar savu bezatbildību. Jareiz esmu ielicis sūdzību forumā, tad tavs pienākums ir to izskatīt un paskaidrot kur ir wh! Ja es būtu čīteris es nomainītu IP un spēlētu tālāk, bet man ir svarīgi pierādīt savu taisnību, jo neēsmu čīteris! Esmu upurējis daudzas naktis, savas agrākās skolasatzīmes un tagat naudu, tikai šai spēlei..

Spēlēju, lai atpūstos no dzīves...

Link to comment
Share on other sites

Gign laikam speciāli izskata tik lēni tās sūdzības, lai nopelnītu ar sms unban ? :@

Nē viņi vnk gaida,kad tu sāksi taisīt double post un liks tev warringus,lai warna tabula būtu pilna un bye bye from forum....

Link to comment
Share on other sites

miiUNzee būtu labi, ja Tu ierakstītu nelielu aprakstu ar laikiem un epizodēm, kas Tev šķita blēdīgas. Savādāk izskatās, ka nekas uz priekšu nekustēsies.

Atgādinu, ka neviens speciāli nevilcina, lai tik sūtītu sms. Sms ir kā ātrākais variants, lai tiktu atpakaļ uz ceļa.

Tūdaļ mustang Tavā topikā ierakstīšu visu, ko par Tevi domāju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nevienam neko nepārmetu, un arī admini kļūdas, bet uz brīvdienam gribētu uzspēlēt css, lūdzu izskatat manu sūdzību, un pasakiet ko domājat par demo.

miiUNzee laikam netaisās sniegt kaut kādus paskaidrojumus, viņš nevar pamatot savu banu!

Link to comment
Share on other sites

Nav wh tur. Tikai pēdējais raunds kaut cik ko domāt, kāpēc tā. Biju jau gandrīz aizmidzis un nepiefiksēju, kā viņš zināja ka visi ct tajā augšas midzenī. Bet tas ir viens raunds.

Uz citiem sektoriem aizgāja savējies, kā arī pēc noverojumiem radarā varēja secināt, ka ct ir kaut kur tur.

By the way - Uz viena aizdomīga raunda pamata Permament ban? Are you fuckin' kidding me!?

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...