Jump to content
GIGN Forum

R.i.p. Dennis Ritchie


Lipinsh
 Share

Recommended Posts

Man grandiozs priekšlikums: atveram subforumu speciāli visiem ripotājiem. Varēs katru dienu uzskaitīt mirušos un "ripot", "vieglismiltot" un "dusiprinčot".

Man un, es domāju, vairumam šī foruma apmeklētāju ir viens pīpis par tiem nomirušajiem. Tie, kam tas ir svarīgs, atcerēsies, pieminēs arī bez šādu reti pretīgu topiku veidošanas. Es varu novērtēt cilvēka veikumu viņa mūžā, arī nebārstot tizlus tekstus viņam "par godu".

  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man grandiozs priekšlikums: atveram subforumu speciāli visiem ripotājiem. Varēs katru dienu uzskaitīt mirušos un "ripot", "vieglismiltot" un "dusiprinčot".

Man un, es domāju, vairumam šī foruma apmeklētāju ir viens pīpis par tiem nomirušajiem. Tie, kam tas ir svarīgs, atcerēsies, pieminēs arī bez šādu reti pretīgu topiku veidošanas. Es varu novērtēt cilvēka veikumu viņa mūžā, arī nebārstot tizlus tekstus viņam "par godu".

Manuprāt, labs priekšlikums. Tiem, kuriem interesē slavenību un ģēniju dzīves gaitas - patiktu.

Link to comment
Share on other sites

Man grandiozs priekšlikums: atveram subforumu speciāli visiem ripotājiem. Varēs katru dienu uzskaitīt mirušos un "ripot", "vieglismiltot" un "dusiprinčot".

Man un, es domāju, vairumam šī foruma apmeklētāju ir viens pīpis par tiem nomirušajiem. Tie, kam tas ir svarīgs, atcerēsies, pieminēs arī bez šādu reti pretīgu topiku veidošanas. Es varu novērtēt cilvēka veikumu viņa mūžā, arī nebārstot tizlus tekstus viņam "par godu".

Yes. A hundred times - yes.

Un varu derēt, ka tu (OP) pats par šito čalīti tikai pēc viņa nāves uzzināji. :thumbsdown:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radinieki un tuvinieki ir vienīgas kuriem vajag pieminēt viņu nāvi. Nahujam vajag pieminēt cilvēkus, kuri nav tev tuvi?

Nezinu viņu personīgi, tāpēc man ir dziļi vienalga. Katru dienu mirst milijoniem cilvēku. Un piemin tikai tos, kuri kautkādā veidā iegāja jūsu dzīvē ar kautkādām sūda tehnoloģijām. Man pilnīgi pajāt piemēram.

Neuzskatiet mani par sliktu personu, bet kāpēc cilvēki raksta RIP, ja nezin cilvēķu personīgi

Link to comment
Share on other sites

Man grandiozs priekšlikums: atveram subforumu speciāli visiem ripotājiem. Varēs katru dienu uzskaitīt mirušos un "ripot", "vieglismiltot" un "dusiprinčot".

Man un, es domāju, vairumam šī foruma apmeklētāju ir viens pīpis par tiem nomirušajiem. Tie, kam tas ir svarīgs, atcerēsies, pieminēs arī bez šādu reti pretīgu topiku veidošanas. Es varu novērtēt cilvēka veikumu viņa mūžā, arī nebārstot tizlus tekstus viņam "par godu".

Piekrītu. Jo šobrīd izskatās, ka notiek kaut kādas sacensības, kurš pirmais ieliks jaunāko ripuļa topiku (vai kādu citu, par kādu jaunumu, piem, kaut ko saistībā ar politiku, sportu utt), tas būs pirmais čalis forumā, uz kādu laiku, kamēr topiks būs karsts.

Radinieki un tuvinieki ir vienīgas kuriem vajag pieminēt viņu nāvi. Nahujam vajag pieminēt cilvēkus, kuri nav tev tuvi?

Nezinu viņu personīgi, tāpēc man ir dziļi vienalga. Katru dienu mirst milijoniem cilvēku. Un piemin tikai tos, kuri kautkādā veidā iegāja jūsu dzīvē ar kautkādām sūda tehnoloģijām. Man pilnīgi pajāt piemēram.

Neuzskatiet mani par sliktu personu, bet kāpēc cilvēki raksta RIP, ja nezin cilvēķu personīgi

Varbūt dažiem, kuri samaksā par viņa tehniku (piem, tā kā bija ar apple), uzreiz sajūt kādu īpašu saikni, starp to kruto cilvēku un sevi, kam samaksāja par preci. troll.gif

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Jā šī pasaule ir skarba! Man par to veci ka saka ne silts, ne auksts, viņš ir tikai izstukšojis manu maku.

Nejau viņš izstukšoja, bet tu pats.

A.Einštein: Doing(buying) the same thing over and over again and expecting different results.

Link to comment
Share on other sites

Par to foršo bildi... Lai cik skarbi tas būtu, tomēr Visumā viss ir balansā. Uz vienu super bagātu cilvēku ir 1 miljons super nabagu cilvēku. Un ja tev ir ko ēst, dzert, vilkt mugurā, tad arī ir kāds, kam nav ko ēst, dzert un vilkt mugurā... Un ja tu vēlēsies palīdzēt kādam nabagam, tad pēc laika tu nonāksi pats trūkumcietēja statusā. Lai cik tu dotu, nekad nebūs gana :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...