Jump to content
GIGN Forum

Rage


hwan
 Share

Recommended Posts

Sup, nu tad tā, torrentos beidzot ir pieejama spēle "Rage" neko daudz par viņu nezinu, bet izskatās tīri feina.

Lūk būs kaut kāds geimpleijs, kā arī prasības spēlēi.

Rage Minimum System Requirements

OS: Win XP SP3, Vista, Win 7

CPU: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD

RAM: 2GB

HDD: 25GB of hard disk space

GFX: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Rage Recommended System Requirements

OS: Win XP SP3, Vista, Win 7

CPU: Intel Core 2 Quad or Equivalent AMD

RAM: 4GB

GFX: GeForce 9800 GTX, ATI Radeon HD 5550

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Viss tas sižets un detaļas, un dizains naturāls copy paste borderlands.

Storijs savādāks. Gameplay savādāks. Mechanics savādāks. Engine savādāks.

Detaļas? Wtf ir detaļas?

Long story short, tev šķiet, ka tāpēc, ka ir pēc apokalipses setting, tad spēle ir identiska.

Link to comment
Share on other sites

Paskatoties first impressions un pāris playthrough,spēle tā neko. Ar Borderlands nevar salīdzināt,jo tas bija FPSRPG, bet Rage ir FPS/Racing,kur varbūt vienīgais RPG elements varētu būt receptes/craftings,bet tas arī viss.

Nav ko ņaudēt par PC relīzi,reti kura spēle iznāk ideāla(tas pats Borderlands vēl nav salabojis tupo mic spam huiņu,no konsoles porta),ja mēneša laikā nekas netiek salabots,tad varēsiet bļaut.

@hwan Uz jēdzīgām sistēmām ar pirktajām versijām,nav īpašu problēmu. Nav ko lietot bamžaru versijas.

Pat Karmaks ir cilvēks un mācās no pieļautajām kļūdām.

Links

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām kaut kas nav lāgā ar repackiem, kaut kāda ļeva 2003-2005 grafika , skaņa čarkst, jāgaida normāls repaks, piss.

tas tapeec ka taa speele automaatiski nosaka cik daudz var no tava pc izspiest liidz ar to pielaagojot grafiku un vina ir loti dzelzu rijiiga.

+uz doto briidi bija spleelei probleemas ar amd video karteem, ko gan jau ka driiz vien salabos.

amd karteem rage driveris ir te - http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU121AMDCatRagePerfDriver.aspx

Edited by amols
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paskatoties first impressions un pāris playthrough,spēle tā neko. Ar Borderlands nevar salīdzināt,jo tas bija FPSRPG, bet Rage ir FPS/Racing,kur varbūt vienīgais RPG elements varētu būt receptes/craftings,bet tas arī viss.

Nav ko ņaudēt par PC relīzi,reti kura spēle iznāk ideāla(tas pats Borderlands vēl nav salabojis tupo mic spam huiņu,no konsoles porta),ja mēneša laikā nekas netiek salabots,tad varēsiet bļaut.

@hwan Uz jēdzīgām sistēmām ar pirktajām versijām,nav īpašu problēmu. Nav ko lietot bamžaru versijas.

Pat Karmaks ir cilvēks un mācās no pieļautajām kļūdām.

Links

John Carmack

Neiebraucu, kas tas pa veci bija? Izgudrotājs rage vai proffesionāls geimeris, kas aizstāvēja rage spēli :D :D :D :D

Edited by AntiDepresants
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

John Carmack

Neiebraucu, kas tas pa veci bija? Izgudrotājs rage vai proffesionāls geimeris, kas aizstāvēja rage spēli :D :D :D :D

Nezini,kas aizsāka 3D fps žanru,un radījis Doom,Quake,Wolfenstein? Diemžēl,Tu sevi nevari uzskatīt par PC geimeri.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Manā skatījumā,JĀ,jo par PC geimeri uzskatu cilvēkus,kuru prāts sniedzas tālāk par Homo habilis prāta spējām(Tavā gadījumā). Geimeris ir vienlīdzīga jebkurai profesijai,un ir jāattīstās/jāstrādā ,lai sasniegtu rezultātus/mērķi. Un profesijas vēstures pārzināšana var dot interesantus faktus,kas tālākajā dzīve var izrādīties noderīgi. Varu uzrakstīt teorētisku pamatojumu ar piemēriem,bet šaubos ,ka Tava šaurā pierīte to spēs sagremot.

Chill pill,Kaza.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neesi iedomājies, ka visiem vārds geimeris nesaistas ar profesiju? Tu esi vidusmēra GIGN foruma lasītājs, kurš uzskata, ka pasaule griežas tikai ap sev līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Raksti, raksti pamatojumus. Lūdzu, ar pēc iespējas vairāk gudriem vārdiem, lai lasītājiem šķistu, ka tu zini par ko tu runā. :)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs tur muldat, es spēlēju un viss. Kas man jāzina, tikai tas vai man tā spēle patīk, esmu cilvēks kam patīk spēles kuras patīk, kāds sakars tur ar geimeriem! Un man neintresē, kas tur producents, kas tur ko darījis, vienīgais es balstos pēc spēles ražotājiem, piemēram EA, IGN, STEAM, un vēlkautkādi tur bija!

nē nu pateicāt ar Geimeri :D Kuram vispaŗ tāda profesija ir geimeri, jā sīkie dračilkas sēž internetzālēs un dročī spēles vot tie laikam ir "geimeri" :D Vai tie kuri sēž mājās bez darba un sit visu laiku kulakā tu bij domājis tie geimeri :D Vai varbūt tie geimeri kuri sēž mājās un zīž mammas pupu :D

mrzombie smadzeņu poda izgudrotāj, nēsi atklājis vēl kādu jaunu planētu?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Interesanti kā man daleji gribas pat piekrist Antidepresantam, lai gan vins acimredzami ir pilniba neinformets par jebko, kas notiek pasaule.

Lai ari nevar parmest, ka cilveks nezina, ka STEAM nav 'spelu razotajs', par IGN vispar nerunasim, tacu, ja tu nomelno cilveku grupu, kurai pats esi piederigs, tevi neviens par pilnu nenems. (laigan es saubos, ka kaut reizi esi paradijis saja foruma, ka tavi posti ir lasisanas verti)

Tu esi vislabaka geimeru subgrupa, ja skatas no developeru/publisheru skata punkta. Tu neesi informets par to, kas notiek industrija ne mazakaja mera, tadejadi tevi ir superviegli apmulkot sudigas speles spelesana. Tas gan vairak attiektos uz tevi, ja tu nedzivotu Latvija, kur spelu iegadasanos par naudu nenistu ka Velnu, bet tik un ta.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

spēļu "ražotājiem" EA (kas ir publisher), IGN (kas ir vienkārši portāls) un Steam (kas ir izplatīšanas platforma (pamatā, jā protams tur vēl ir arī citas funkcijas). 12 gadu školota detected.

bet respekts par to, ka raksti ar pieturzīmēm. laikam baigi prasīgā latviešu valodas skolotāja tavai klasei :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...