Jump to content
GIGN Forum

Cyber Athletich Team N.a.v.i


macho
 Share

Recommended Posts

MULKJIS KUR TUR IR RAKSTIITS KA ES SAKU KA JUUS ESAT 4IITERI??? DAUNI IZLASI VEELREIZ UN PaDOMAA PAR TO! VNK VIENMEER KAD JUUS ZAUDEEJAT VISI IR 4IITERI!

Starpcitu par 4iitoshanu vecais.... Vizmz mums ir mozgi un mees ne4iitojam... Atceries kaa toreiz es Tu un relouder runajaam vakaraa pa skype smile.gif Man viss staav ieraxtiix. Atceries? Tev @cs.clan.lv pravas un tu pac gaaji 4iitot tur... Veel tipa staasti kaadi tieshi tev 4iiti... un vislaik zheelojies ka tev negaaja speed hack... Un tu speleeji zem pure-lv nika smile.gif Njaa man bija arii demka... demku padirsu sad.gif

Bet skanjas ieraxti 4ever rllz smile.gif

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

flashback es teiksu isi un kodoliigi ES VEKAROS EJU SUKAT DIRSU SAVIEM RADINIEKIEM !!!!!!!! UN ATSUKAT LOHAM PIDARAM !!! aa pareizi biggrin.gif es jau esmu lohs tad sanak atsukat apasham sev jobanajam kroplim Ja kas nepatiik tad pishos nahuj smile.gif

Ok. smile.gif

Kavacki nevajadzeeja, man gribeejaas veel vinja tekstus paediteet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

un stulbie admini aiztaisiet savas jobnaas mutes ja jums kas nepatik tad aiztasiisiet savas analas rota un ejiet pasukajiet viens otram apsprizost musu webu PASLI NAHUJ !!! Webs bus tads ka bus un pohuj pishaties lohi!!!! zaban.gifzaban.gif

TOP vārdi

1. apsprizost

2. rota

TOP izteicieni

"ja jums kas nepatik tad aiztasiisiet savas" - lielisks nākotnes laika izmantošanas piemērs

"ejiet pasukajiet viens otram apsprizost musu webu" - paradoksāli, kā sūkājot kaut ko var "apsrizost"

"pohuj pishaties lohi!!!!" - universāls uzbrauciens

Link to comment
Share on other sites

blja, kaa flashback izveda to relouderu, ahahahaah, taa nozviedzos smile.gif siicim jau riktiigi saaka dot pa nerviem smile.gif nu psc, es tieshaam nesaprotu sho loliigo klaneru majaslapas, da kaada vella peec vispaar vajadziigs puleeties un teereet savu laiku, lai uztaisiitu kaut kaadu padebiilu lapu par kuru citi tikai un vieniigi iereec? (aa, nu es sapratu!) smile.gif vini ruupeejaas par jautriibu, enivei, pagaidaam viniem tas izdodas. cik nopratu peec gailja aka goilis postiem, tad vinsh aizstaaveeja TNT, tb NAVI, nu ko, redz, ko esam paaakushi - TNT and NAVI iespeejams, ka apvienosies, lai dotu nopietnu triecienu smile.gifTN[avi]T is gonna kick your ass!

P.S. agrak bija taads labs klans Latvijaa [avi] smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

laugh.gif Chali runaaja foruma par CSS kad saaks speleet "kr4e kad es sev instaleeshu cs:source... es vinju paarveidoshu par cs 1.6 smile.gif

White sienas... iero4u modelus... cilveekus..... mapes materiaalus.... VNk es speleeshu cs 1.6:source tongue.gif Ja kaadam vaidzees sho briiniskiigo radijuumu... jeb monstru ar lego cilveeciniem... prieksh cs:s ... 5 ls smile.gif"

ja palasiishos veel mosh veel kkas smiekliigs

Btw pnkts par radara izmantoshanu bija labs XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu par 4iitoshanu vecais.... Vizmz mums ir mozgi un mees ne4iitojam... Atceries kaa toreiz es Tu un relouder runajaam vakaraa pa skype smile.gif Man viss staav ieraxtiix. Atceries? Tev @cs.clan.lv pravas un tu pac gaaji 4iitot tur... Veel tipa staasti kaadi tieshi tev 4iiti... un vislaik zheelojies ka tev negaaja speed hack... Un tu speleeji zem pure-lv nika smile.gif Njaa man bija arii demka... demku padirsu sad.gif

Bet skanjas ieraxti 4ever rllz smile.gif

ai Relouder mazaa sievietiite tu tik netaa taads kruts seedi visu dienu cs un saki ka tev ir mozgs laugh.gif Un goili man vienkaarssi prikolii tavaa smalkaa balstinna kad runaajam pa skype dazzreiz liekas ka 4gadiiga meitene runaa .... Buutu taakaa laiks atbildeet par saviem vaardiem un kautkur satikties tad vareesiet to visu sejaa pateikt ... ! ja pietiks drosme ! Briiziem liekas ka dators ir juusu pasaule !

Link to comment
Share on other sites

xXx labi man varbuut nav veel bijis bals luuzums bet tas jau nav galvenais cilveekaa... Visu izsaka mozgi... Un tev diemzeel ar tiem mozgiem pashavakaak, buus man jaatrod kaadc irc logs kur 4atoju ar tevi smile.gif

Man stradaaz ftp servers es publiceeshu to skanjas failu kur TU saki ka tevi vakaros... biggrin.gif

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...