Jump to content
GIGN Forum

Audio Risinājums Ford Focus Automobīlim


hkz
 Share

Recommended Posts

Šajās lietās neesmu īsti kompotents, tādēļ vēlējos palūgt jūsu palīdzību.

Tātad, manai mašīnai (Ford Focus 1999. g) standartā ir iebūvēta 5000RDS EON magnetola (izskatās šādi) kura piedāvā tikai kasešu un radio atskaņošanu. Saprotams, ka mūsdienās tas nav tas īstais variants kā parasti tiek klausīta mūzika, tādēļ vēlējos lūgt padomu, kādi ir varianti situācijas uzlabošanai. Esmu dzirdējis par tādiem variantiem kā par kaseti ar 3.5mm vadu parasto mp3 playeru pieslēgšanai, kā arī par tādu lietu kā FM modulators, taču pēc lasītā spriežot, abi šie varianti kvalitātes ziņā esot diezgan briesmīgi. Tātad, cik saprotu, atliek ķerties klāt pašai magnetolai, taču problēma ir ar to, ka Fordiem viņa ir galīgi nestandarta izmēra.. esmu kaut ko dzirdējis par tādu kā korpusu (?!), kurā iet iekšā parastās auto magnetolas, taču sīkāk neko nezinu.

Varbūt ir kādi ieteikumi? Galvenās prasības, lai neskan pavisam dranķīgi un var darbināt ar diskiem/flashiem.

Link to comment
Share on other sites

Esmu redzējis, ka ir ielikts parastā izmēra magnetola un pārējā vietā ir plastmasa (redzēts arī plastmasas vietā karbona plēve (nu protams, kaut kas viņai apakšā ir) Galvenais ir ideja. Kaut vai no koka uztaisi konstrukciju un nolīmē ar jau pieminēto karbona plēvi (ja patīk)

Tā plastmasa apmēram šāda:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQhj98UTuVuENuzH2ZPCVpU85XiUJ8yj2HUuUmozac6kFUS1boxWw

post-10570-0-67813200-1313007625_thumb.jpg

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...