Jump to content
GIGN Forum

Londona


Teddy
 Share

Recommended Posts

kas notiek kas notiek. aunu bars izdomājuši, ka vajag nedaudz anarhijas un tas taču ir tik forši pie reizes sagrābties kaut ko no veikala kuram izsisti logi eh?

atcerēsimies 13. janvāri ar idiotiem, kuri nosprieda ka saeimu varēs atlaist tikai kunga prātā, un izsita Latvijas Balzāma veikalam Vecrīgā stiklus lai paņemtu (vēl?) alko. vai Tallinā no Krievijas ielaistos pāris autobusus ar "bidlo" kuri sagrābās snikerus un to pašu alko (see the pattern here?) un ar laimīgu feisu stiepa ārā no veikala. tāpēc, ka kas gan vēl vairāk laimei ir vajadzīgs kā nahaļavu piedzerties un paēst rigth?

un tad dedzināt automašīnas. jo ja kādam ir kaut kas labāks ("iekšējo" krāniņu mērīšanas tēma gan ir jāatstāj citam topikam), tad jau labāk visu nosvilināt rigth? ja nav man, lai nav nevienam?

es esmu par protestiem ar reālu pamatu. piemēram protestējošos studentus (pret maksas palielināšanu studijām) vai protestējošās arodbiedrības (mediķi, skolotāji utt) vai protesti pret kādu konkrētu politisko spēku (pret Lukašenko, pret Mubaraku utt). par tādiem protestiem esmu ar visām četrām par.

laikam jau nedaudz esmu uzvilcies par to. šitādi mērkaķi kā londonā grauj jau tā trauslo demokrātiju, atkal tiks ieviesti jauni likumi un ierobežojumi.

karoče gospoda, bidlo vsegda buģet bidlom.

Edited by Outlawz
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Tottenhamas mērkaķu apvienībai jeb melnajiem uzradās iespēja marodierismam, jo strādā tikai lohi. Vieglāk ir stāvēt 24/7 uz ielas un uzbāzties visiem ar narkotikām. Bet redz kur pavērās izcila iespēja uztaisīt grautiņus pateicoties tam, ka menti nolaida no kātiem vienu mērkaķu bara vadoni.

Visvairāk man patīk tas, ka tā bezjēdzība no Tottenhamas (kas atrodas Londonas ziemeļos) jau ir aizgājusi līdz Brixtonai (kas atrodas Temzas otrā pusē jebšu dienvidos), kas ir izskaidrojams ar augsto mērkaķu koncentrātu un noziedzību attiecīgajā rajonā.

P.S nē, es neesmu rasists, bet šeit runa tiešām ir par mērkaķiem.

The disturbances, which have since spread to other parts of London and also Birmingham, have thrown many of this week's sporting fixtures into doubt with West Ham and Charlton's matches the first two to be called off.

protams, ka Birminghamā dzīvojošajiem mērkaķiem arī jāizrāda sava neapmierinātība :slap:

Šie notikumi man atsauc atmiņā stāstu par Bubbu. Here you go

Edited by Glud!naTajs
  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pateicoties šai bezjēdzībai laikam tiks atcelts premjērlīgas sākums un pavisam noteikti tiks atcelta trešdienas spēle starp Angliju un Nīderlandi.

sickipediabot sickipediabot

What goes from 0 - 60 mph in 4 seconds? A nigger pushing a shopping trolley on Tottenham high street.

sickipediabot sickipediabot

Wow the new planet of the apes trailer is amazing!... oh wait... it's Sky news....

sickipediabot sickipediabot

A group of black guys walk into a shop, pick something up and walk out without paying Since when has this been news?

  • Like 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

vienīgi nesaprotu, vai tiešām iemesls ir kaut kāds mērkaķu vadonis, ja vēl citos twitter kontos lasīju aicinājumus uz grautiņiem, kuriem nebija pilnīgi nekāda sakara ar nošauto nigeru. drīzāk liekas, ka tas ir kaut kas organizēts un iepriekšplānots, tāpat, kā 13.janvāris, tikai daudz lielākā apmērā. jautājums rodas, vai to organizē kāda noteikta partija vai komūns (visvairāk ir nosliece uz musulmaņu un kreisējo aktīvistu iniciatīvu)? jo reāli neticu ziņās rakstītajam, ka LONDONĀ IR PĀRĀK MAZ MENTU, kas to varētu apturēt. Varbūt kaut kas līdzīgs 28 days later? vai v for vendetta vīrusam?

  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ceturtdien policijas operācijā tika nošauts vietējais narkobarons, kam par godu tika uzrīkots piemiņas gājiens, kas pārvērtās šajā murgā.

article-2023543-0D57018500000578-699_306x423.jpg

So blacks and Jews are destroying our fair city? I distinctly remember a prominent man in history who had a solution for this....

2 masked super heroes have been spotted on the streets of Peckham - Blackman and Robbing

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tur dzīvojošajiem cilvēkiem tagad nav forši, man trīs draugi pagaidām uzturas UK un nevar īsti iet gulēt, ja kaut kur netālu skraida kaut kādi traki māju dedzinātāji.

šitainākie protesti ever - tur visus vajadzātu sašaut zilus ar gumijas lodēm, lai nevar pakustēties. Sabiedrības atkritumi.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tur dzīvojošajiem cilvēkiem tagad nav forši, man trīs draugi pagaidām uzturas UK un nevar īsti iet gulēt, ja kaut kur netālu skraida kaut kādi traki māju dedzinātāji.

šitainākie protesti ever - tur visus vajadzātu sašaut zilus ar gumijas lodēm, lai nevar pakustēties. Sabiedrības atkritumi.

Tas jau nav protests, bet "protests" - iespēja laupīt un demolēt visu gaišā dienas laikā, melnie imigranti to vienkārši izmanto. Protams, nevar teikt, ka visi melnie ir vienādi un gan jau tur ir arī baltie, bet nu lauvas tiesa tur ir melnie...

Es priecājos, ka dzīvoju Latvijā un man nav jāredz tie mērkaķi savā zemē...

Zinu, ka daudzi tagad dirsīs par manu viedokli, bet tāds tas ir :thumbsup:

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

HAIL TO sickipediabot

Not every nigger in London is rioting and looting at the moment. Some are in prison.

sickipediabot

i jus stole dis laptop

sickipediabot

3D home entertainment isn't all its cracked up to be, Once you get it all set up, you'll realise that you forgot to rob the glasses

sickipediabot

First we had the uprisings in Egypt, then Libya, then Syria and now Britain. These Muslim countries are going to the fucking dogs.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu cik skatos šeit ziņas, tagad ne tikkai Londonā, bet arī man netālu Birmingamas apkaimē sākuši uzdarboties huligāni. Skati nav no tiem tīkamākajiem. Daudzi cilvēki paliuši bez mājokļiem, jo ir nodzedināti. Darbā anglis teica tas gan nav tikkai nošautā vīrieša dēļ, bet arī augsto cenu dēļ, kas arī aug Anglijā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lol, šis "protests" (idiotisms) ir pilnīgi bez jebkādas ideoloģijas.

Princips ir vienkārš - monkey see, monkey do.

Mērkaķi ieraudzīja, ka Londonā var tikt pie bezmaksas banāniem, tad saprata, ka arī Birminghamā, Wolverhamptonā un West Bromowichā ir iespēja tikt pie kārotā augļa.

Pārsvarā visi, šajā idiotismā iesaistītie, ir sabiedrības pabiras, counsilnieki, kas dzīvo uz pabalstiem un parazītē.

P.S Cik noprotu, šonakt mentiem būs atļauts lietot gumijas lodes. Manuprāt, ar gumijas lodēm vajadzēja sākt pirmajā naktī. Šonakt varētu ar svinu močīt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

lol, šis "protests" (idiotisms) ir pilnīgi bez jebkādas ideoloģijas.

Princips ir vienkārš - monkey see, monkey do.

Mērkaķi ieraudzīja, ka Londonā var tikt pie bezmaksas banāniem, tad saprata, ka arī Birminghamā, Wolverhamptonā un West Bromowichā ir iespēja tikt pie kārotā augļa.

Pārsvarā visi, šajā idiotismā iesaistītie, ir sabiedrības pabiras, counsilnieki, kas dzīvo uz pabalstiem un parazītē.

P.S Cik noprotu, šonakt mentiem būs atļauts lietot gumijas lodes. Manuprāt, ar gumijas lodēm vajadzēja sākt pirmajā naktī. Šonakt varētu ar svinu močīt.

Nu,nu,tā Tev nav anarhija,Kapitālisms ir un paliek kapitālisms,secini pats!

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc man ir ielikts mīnuss? :D Bet tas čalis bildē izskatās pēc pakija. Cik esmu nodzīvojis UK, melnie ir tādi miermīlīgi, bet pakiji visu laiku taisa sūdus, ņemās ar narkotikām un ieročiem un dzīvo visi 10 vienā mājā. :)

Značit sūdīgi esi dzīvojis UK.

joJO, say what??

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, dzīvoju normāli sūdīgākajā Anglijas pilsētā. Tur uz 100 pakistāņiem varbūt bija 1 melnais vai baltais. Varbūt tāpēc arī man liekas, ka melnie normāli, jo tur viņi ir salīdzinoši maz un uzvedas normāli. :sparta:

lucky you.

kurā miestā esi apmeties?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...