Jump to content
GIGN Forum

Skic


Reno
 Share

Recommended Posts

A stencil is a letter, number, cartoon, typographical symbol, illustration, or any other shape or image in cut-out form (it can be cut out of paper, cardboard, metal or other material). Stencils are used to create sharp-edged paintings of the desired image, by applying paint on the surface with the cut-out, leaving a painting of that shape on the underlying surface.

un man vienmēr licies, ka dēli sauc flenks..

Link to comment
Share on other sites

uz sienas nav vēl gadījies, šis tākā pirmais, un jā, tos "sūdus, ko tagad ir baigi kruta pūst uz sienām caur kaut kādiem caurumiem kartona loksnē" sauc par stenciliem. Trafarets, jeb šablons ir tā kartona loksne, tas kas ir uz sienas tas ir stencils! rolleyes.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

smuki, bet mute tieshaam dereetu

jaa, bet kaada jeega no mutes? ar muti var dariit tikai dazas, patieshaam noderiigas darbiibas (gan sev noderiigas, gan kaadam citam) smile.gif vinam mutes vietaa ir "?", kas izsaka emocijas, kuras smailijiem nevar paradiit (vismaz man taa liekas). ja mutes vietaa buutu - smile.gif , tad vinsh buutu prieciigs, ja mutes vietaa buutu - sad.gif , tad vinsh buutu beediigs, bet ja mutes vietaa ir "?", uzmini nu, kaads vinsh ir? paasteigts, apmulsis, satraukts? autors mums dod ziimeejumu un kaa mees sho zimeejumu redzam, tas ir katra pasha zinjaa. dazi to redz bediigu, dazi prieciigu, daziem ir po (tas iespeejams ar taa briiza emocijaam, nu tas, kaaadu tu to deli redzi) smile.gif

P.S. tas nav nekas gudrs, stulbi, manis izdomaati, pekstinji, nenemiet galvaa smile.gif anfisa, es gribu ar teviim cs 1vs1 uzspeleet, tev servaks ir? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa, bet kaada jeega no mutes? ar muti var dariit tikai dazas, patieshaam noderiigas darbiibas (gan sev noderiigas, gan kaadam citam) smile.gif vinam mutes vietaa ir "?", kas izsaka emocijas, kuras smailijiem nevar paradiit (vismaz man taa liekas). ja mutes vietaa buutu - smile.gif , tad vinsh buutu prieciigs, ja mutes vietaa buutu - sad.gif , tad vinsh buutu beediigs, bet ja mutes vietaa ir "?", uzmini nu, kaads vinsh ir? paasteigts, apmulsis, satraukts? autors mums dod ziimeejumu un kaa mees sho zimeejumu redzam, tas ir katra pasha zinjaa. dazi to redz bediigu, dazi prieciigu, daziem ir po (tas iespeejams ar taa briiza emocijaam, nu tas, kaaadu tu to deli redzi) smile.gif

P.S. tas nav nekas gudrs, stulbi, manis izdomaati, pekstinji, nenemiet galvaa smile.gif anfisa, es gribu ar teviim cs 1vs1 uzspeleet, tev servaks ir? smile.gif

nja bet tad jau mutes un uzacu vietaa arii vajadzeeja likt jautaajuma ziimes, vinjas tachu arii kaut ko nosaka sejas izteiksmee..

p.s man nav servaka

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...