Jump to content
GIGN Forum

Nepaties Bans Spēlētājam Ar Niku [Courland] Zingalis


Vecais
 Share

Recommended Posts

[Access denied]

| BAN ID: 88206

| ADMIN: Spec_Alfa

| BANNED NAME: [Courland] Zingalis

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:42190789

| REASON: aktīvs bans tev

| TIME SET: 2011-07-05 16:09:49

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/88206

Par cik es ar Zingali css.gign.lv serverī spēlējam no viena pc, tad domāju, ka man ir tiesības rakstīt lūgumu par bana noņemšanu Zingalim uz IP 78.84.10.180, jo nekad dzīvē neesam lietojuši čītu programmas. Un gribētos lai admini cītīgāk pievērstu uzmanību spēlētājiem ar IP adresēm, kuriem patīk piesavināties par naudu nereģistrētos nikus un spēlējot ar čītiem "iegāzt" godīgos spēlētājus. Man nav īsti saprotams tas... kā var admins, kurš atrodas serverī redzot vienlaicīgi godīgo spēlētāju ar viltus spēlētāju nobanot abus?!(to es par iepriekšējām reizēm). Domāju, ka iemesli šādu viltus spēlētāju rīcībai ir:

1) tas ir kāds spēlētājs, kurš agrāk izslēgts no Courland klana, vai kādu citu iemeslu dēļ aizgājis no klana un čītojot ar godīgo spēlētāju nikiem tādejādi atriebjas klanam vai konkrēti spēlētājam;

2) tas tiek darīts ar nolūku no servera administrācijas puses lai vairāk iekasētu naudu par reģistrētiem nikiem... un tad tas tīri jau izskatās pēc izspiešanas ko jau vajadzētu papētīt globālāk. Ja tas tā nav, tad atvainojiet par nepatiesām aizdomām, bet tad Jums vajadzētu piestrādāt pie css serveru profesionālākas adminēšanas.

P.S.

Ar Zingali spēlējam no trīs PC, kuri atrodas vienā dzīvoklī, un kuriem ir sekojošas IP:78.84.10.180; IP:78.84.24.229 un IP:81.198.24.60

Nav jau īpaši liela problēma nomainīt IP, ko arī iepriekš darīju, bet vienkārši tas jau sāk apnikt! Un nobeidzot, vēlreiz Lūgums noņemt nepatiesi uzlikto banu.

Link to comment
Share on other sites

2) tas tiek darīts ar nolūku no servera administrācijas puses lai vairāk iekasētu naudu par reģistrētiem nikiem... un tad tas tīri jau izskatās pēc izspiešanas ko jau vajadzētu papētīt globālāk. Ja tas tā nav, tad atvainojiet par nepatiesām aizdomām, bet tad Jums vajadzētu piestrādāt pie css serveru profesionālākas adminēšanas.

Točna, cilvēkiem te nav ko darīt, to vien dara, kā bano visus, cerot, ka puse nopirks unbanu ;) - cool story bro huh ?

Bet nu jā, ja tu spēlē cs:s neceri uz kkadu skillu, to tu dabūsi tikai 1.6 ( no raging from lil kids for this one)

+ kā mēs varam zināt, ka tas otrs čalis netika nobanots nepatiesi, vai nebija kkads tavs čoms, kuram tgd tu prasi unbanu ? - liec demku, ja kaut ko uz priekšu gribi virzīt - http://stats.gign.lv/css/hlstats.php

Link to comment
Share on other sites

Relax čītots ir un miers, viendien ar tādu neuzkrītošu speedhack pat :)

btw - meklē demo!

Lūk arī sarakstiņš (vecākie apakšpusē):

+-[Find bans]----------------------------------------------

| BAN ID: 88284

| BANNED NAME: [Courland] Zingalis (HW_ID_0:0:151409742), ADMIN: Spec_Alfa

| REASON: aktīvs bans tev Zingali

| TIME SET: 2011-07-06 15:54:29 (1 hours 12 minutes ago)

| EXPIRE: Never

+-------------------------------------------------------------

| BAN ID: 88206

| BANNED NAME: [Courland] Zingalis (HW_ID_0:0:42190789), ADMIN: Spec_Alfa

| REASON: aktīvs bans tev

| TIME SET: 2011-07-05 16:09:49 (1 days 0 hours 57 minutes ago)

| EXPIRE: Never

+-------------------------------------------------------------

| BAN ID: 88005

| BANNED NAME: [Courland]ZiNgAlIs (HW_ID_0:0:1911182414), ADMIN: Gucci

| REASON: aim, peģis un viss pārējais

| TIME SET: 2011-07-02 19:40:01 (3 days 21 hours 26 minutes ago)

| EXPIRE: Never

+-------------------------------------------------------------

| BAN ID: 87997

| BANNED NAME: [Courland]ZiNgAlIs (HW_ID_0:0:971461710), ADMIN: tomstee

| REASON: aim

| TIME SET: 2011-07-02 18:33:07 (3 days 22 hours 34 minutes ago)

| EXPIRE: Never

+-------------------------------------------------------------

| BAN ID: 87687

| BANNED NAME: ZiNgAlIs 11 [Courland] (HW_ID_0:0:2045793358), ADMIN: iiiiainciziiii

| REASON: aktiivs.bans

| TIME SET: 2011-06-27 19:07:17 (8 days 22 hours 0 minutes ago)

| EXPIRE: Never

+-------------------------------------------------------------

| BAN ID: 87684

| BANNED NAME: ZiNgAlIs 11 [Courland] (HW_ID_0:0:2078823502), ADMIN: dajkhfkbanak3djhkasja

| REASON: cheats

| TIME SET: 2011-06-27 18:32:36 (8 days 22 hours 34 minutes ago)

| EXPIRE: Never

+-------------------------------------------------------------

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Man reāli besī šitie varianti - "spēlēja kāds cits ar manu niku un čītoja".

Es jau iepriekš teicis esmu, ja negribat lai tā notiktu - reģistrējat niku, mums nav jāpēta, kas un kā spēlē ar nepiereģistrētiem nikiem.

Banus nost neņemšu tikai tāpēc, ka man tiešām ir slinkums velreiz iedziļināties šajā murgā ar nika mainīšanu.

Ja kāds no admniem grib iedziļināties šajā problēmā un burties cauri visiem ip, droši varat k-ko rakstīt, vel topiku ciet netaisīšu.

Link to comment
Share on other sites

Besī vai nebesī, bet reāli spēlēja arī vienlaicīgi kāds cits ar tādu pašu niku, kā arī lietojot Zingaļa niku kamēr īstais spēlētājs nebija klāt. To arī redzēja admini kuri banoja, bet tagad varonīgi klusē un kopīgi vai atsevišķi ar reālo čīteri uzjautrinās par rezultātu. Pēc visa šitā sāk izkatīies, ka aizdomas, ko minēju 2. punkā, sāk piepildīties. "Samaksā piķi un viss notiksies!" "PALDIES ĻOTI GODĀTAJIEM UN PROFESIONĀLIEM ADMINIEM" par bana uzlikšanu un unbana izvērtēšanu!!! Mērķis ir sasniegts, Zingalis ar Veco nolikti pie vietas... :)

Link to comment
Share on other sites

piereģistrē niku un nekas tāds nenotiks, nevis nāc te un gudri pļūti.

nemaz tik dārgi nav, tikai 77santīmi menesī

un adminiem tiešām nav jāburās cauri tam visam sūdam, ka kāds cits ar tavu niku spēlējis.

Link to comment
Share on other sites

Varēji jau pieklājīgāk, bet ko nu no tādiem "fantāziju augļiem" var prasīt... :D Un te neiet runa par lēti vai dārgi, bet par to, ka css spēlētājiem, kas nav maksājuši par nika reģistrāciju tiek meklēti visādi iemesli lai tos nobanotu un pēc tam "noslauktu" naudiņu vai nu par bana noņemšanu vai par nika reģistrāciju. Ir tāds teiciens: "TAS KURŠ MAKSĀ, TAS PASŪTA MŪZIKU!"... un gign.lv pilnīgi noteikti tas darbojas. ;)

Un kas tie par adminiem, kuriem nobanot kādu sagādā baigo "kaifu", bet lietas būtībā iedziļināties neprot!?

Link to comment
Share on other sites

Varēji jau pieklājīgāk, bet ko nu no tādiem "fantāziju augļiem" var prasīt... :D Un te neiet runa par lēti vai dārgi, bet par to, ka css spēlētājiem, kas nav maksājuši par nika reģistrāciju tiek meklēti visādi iemesli lai tos nobanotu un pēc tam "noslauktu" naudiņu vai nu par bana noņemšanu vai par nika reģistrāciju. Ir tāds teiciens: "TAS KURŠ MAKSĀ, TAS PASŪTA MŪZIKU!"... un gign.lv pilnīgi noteikti tas darbojas. ;)

Un kas tie par adminiem, kuriem nobanot kādu sagādā baigo "kaifu", bet lietas būtībā iedziļināties neprot!?

Neiet runa par to, ka kāds te slauc naudu. Runa ir par konkrētu indivīdu, kuram ir vairāki pelnīti aktīvi bani. Un tagad te ziepē ausis, ka tas nebija viņš..

Link to comment
Share on other sites

Neiet runa par to, ka kāds te slauc naudu. Runa ir par konkrētu indivīdu, kuram ir vairāki pelnīti aktīvi bani. Un tagad te ziepē ausis, ka tas nebija viņš..

Lai nu kurš, bet es ar Zingali CSS spēli mākam novērtēt, un mums nekādu baudu nesagādātu spēlēt čītojot un čītus nekad dzīvē neesam lietojuši(ne pa velti norādīju augstāk redzamās IP riskējot lai tām arī uzliek banu)! Laikam tad tas jautājums jāpagriež savādāk: Kāpēc tad visas Zingaļu IP netiek banotas un vai visi Zingaļi ir čīteri ? Vēlreiz atgādinu, ka mans puika ar niku Zingalis čītus nelieto. Par to esmu pārliecināts 100%, jo redzu kā viņš spēlē, ar ko viņš spēlē un zinu kas atrodas uz maniem PC!!! Bet to dara kāds kuram patīk kopēt nikus un ne tikai Zingaļa ! Un varat nerakstīt: "lai tas tā nenotiktu, tad samaksā un spēlē", jo tad mēs te šim stāstam tik rotējam uz riņķi. Dīvaini... kad būšu samaksājis, tad vairs nebūšu čīteris...

Jā, un kāds rezons man te ņemties... mierīgi varu paņemt citu IP nomainu niku un maucu tālāk. Bet es te tomēr cīnos par principu un godu... arī skills mums nekāds labais...

Edited by Vecais
Link to comment
Share on other sites

Loģiski! Ja kāds izmanto tavu niku un tu esi tik daudz reizes banots , reģistrējot niku tas sanāks daudz izdevīgāk nekā,ja tev katru reizi vajadzēs pirkt unbanus un so on! Un par to izspiešanu ir galīgās muļķības!

Es labprāt gribētu lai vispār tāda fīča nebūtu - bans ir, ej uz lūzeru serveriem, lai normālie paliek un kapā.

Tas ir tāpat kā ar zagļiem - zaglis esi , zaglis arī būs(protams, ar izņēmumiem), un tāpat ir ar čīteriem.

Link to comment
Share on other sites

Vecais taa ir juusu probleema ka juusu nikus izmanto, ja negrib shaizes vajag regjistreeties..

Un vispar varetu taa arii buut, ka shitais ir iistais Zingalis un nechiito, jo peec statiem peetot tur tieshaam kaads speelee ar vinju nikiem, klaniem un speciaali rauj banus nost..

Link to comment
Share on other sites

es jau Pa šodienu un vakardienu vinam 4 banus esmu uzlicis par AIM.

Un skaitās ka nečīto :) Laikam vnk PRO :D

Tas jau vien liecina par tavām vājajām admina dotībām... fantāziju auglis. :superlol: Labāk ieraksti kādas IP esi nobanojis, nevis cik Zingaļus vai Vecos!

Un patreiz, tad kāpēc netiek banots Zingalis, kurš serverī ienāca pirms plkst.14:00 kā TUZIKS ar IP:78.84.224.19 ??? Šitais jau laikam nav tas īstais čīters??? :superlol:

Edited by Vecais
Link to comment
Share on other sites

Vecais Tu vari raudāt cik gribi.

Ieeju Serveri jo Bļauj ka aimers un Zingalis mauc ar aimu nav 2x jadoma lai liktu Ban.

Lai izvairitos no tādām problēmām ir tikai viens risinājums Reģistrēt Niku.

Nevis šeit kautko Pīkstēt visu laiku tāpat tas neko nedos.

Link to comment
Share on other sites

Vecais Tu vari raudāt cik gribi.

Ieeju Serveri jo Bļauj ka aimers un Zingalis mauc ar aimu nav 2x jadoma lai liktu Ban.

Lai izvairitos no tādām problēmām ir tikai viens risinājums Reģistrēt Niku.

Nevis šeit kautko Pīkstēt visu laiku tāpat tas neko nedos.

Pirmkārt es neņaudu, bet izdaru secinājumus. Ņaudat jūs admini, kas nevar noķert īsto čīteri.Pareizi, ka jāliek bans, un varbūt arī pareizi, ka niks vajag reģistrēt. Šitais man vislabāk patīk: "Ieeju Serveri jo Bļauj ka aimers un Zingalis mauc ar aimu nav 2x jadoma lai liktu Ban."... parādi man lūdzu šitam zingalim IP ! Es vienkārši gribu pateikt, ka ne visi Zingaļi ir čīteri, bet spēlētājs ar tā brīža konkrētu IP un kad ienāk reāls Zingalis, tad dēļ nika viņu bano nost, jo redz aktīvs bans. Un ja jūs uzskatāt, ka visi Zingaļi ir čīteri, tad kur ir jēga par naudu, kaut arī pa "kapeikām", reģistrēt niku ?

Pa naudu reģistrēts Zingalis nebūs vairs čīters ??? :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Pa naudu reģistrēts Zingalis nebūs vairs čīters ??? :lolza:

nē pa naudu reģistrēts Zingalis būs tikai viens un neviens ar tādu niku vairs nevarēs spēlēt. Jo ja jau nečīto tas īstais Zingalis, tad pa naudu reģistrēts Zingalis vairs nebūs čīteris ;)

Link to comment
Share on other sites

nē pa naudu reģistrēts Zingalis būs tikai viens un neviens ar tādu niku vairs nevarēs spēlēt. Jo ja jau nečīto tas īstais Zingalis, tad pa naudu reģistrēts Zingalis vairs nebūs čīteris ;)

Nu super ! Bet kā tad ar banu, samaksā i viss ? :D Kaut gan no IP nevajag ņemt nost, jo visas tās nav mūsējās! :D

Nu super ! Bet kā tad ar banu, samaksā i viss ? :D Kaut gan no IP nevajag ņemt nost, jo visas tās nav mūsējās! :D Un redz pie kā galu galā mēs nonākam... ka tomēr bez naudas te nekas nenotiek! :D

Jā, un vēl jautājums. Vai man niku reģistrēt ir iespējams tikai uz gadu, vai ir iespēja reģistrēt uz mēnešiem ? Jo zem sadaļas nika reģistrācija ir aprakstīts par gada maksu, bet citus variantus neredzu. Varbūt nemāku ieraudzīt. :) Un vai niks jāreģistrē kopā ar klana TAG ?

Edited by Vecais
Link to comment
Share on other sites

Par cik atbildi nesaņēmu, piereģistrēju niku [Courland] Zingalis sūtot sms GIGN REG uz numuru 157 par ls 1.54. Nekur neatradu ls 0,77. Un kā ar UNBAN, par to man arī jāmaksā dēļ tā, ka nevarat noķert īsto čīteri ??? :) Kurā brīdī reģistrētais spēlētājs ar niku "[Courland] Zingalis" drīkst iet serverī lai atkal neatrautos banu ? Jo pagaidām mūsu IP nav nobanotas un Zingalis spēlē ar citu nereģistrētu niku.

Edited by Vecais
Link to comment
Share on other sites

Nu jā... nobanot mākat, bet sakarīgas atbildes sniegt nemākat.

Reģistrēju niku gan savu gan Zingaļa, bet tagad ne es ne Zingalis netiekam serverī!! Mums parāda consulē WRONG PASSWORD! Kas un kā pareizi jāraksta konsulē lai tiktu serverī ?

P.S.

Nauda samksāta, bet spēlēt netiekam !

Link to comment
Share on other sites

Nu jā... nobanot mākat, bet sakarīgas atbildes sniegt nemākat.

Reģistrēju niku gan savu gan Zingaļa, bet tagad ne es ne Zingalis netiekam serverī!! Mums parāda consulē WRONG PASSWORD! Kas un kā pareizi jāraksta konsulē lai tiktu serverī ?

P.S.

Nauda samksāta, bet spēlēt netiekam !

Raksti:

setinfo _pw-gign "parole"

Bet parole ir tāda, kāda Tev ir gign.lv parole nevis tāda kā forumā.

Ja stāv vēl bans, tad uzraksti Jūsu IP adreses, lai varu atrast īsto IP (konkrēts niks ar IP)

Par to maksu mēnesī.

Sadaļā, kur tur redzi sava nika reģistrāciju (laiks cik vēl ir aktīvs) var uzspiest maksāt, tur redzēsi savu kodu un numuru uz kuru jāsūta, lai pagarinātu uz mēnesi. (piem. GIGN ABON 1234 uz numuru 157)

Un kādu niku reģistrēsi, tāds arī būs. Vari ar visu klanu priekšā vari bez.

Edited by Gucci
Link to comment
Share on other sites

Lai visiem nākotnē būtu skaidrs.

Ja bans ir uzlikts uz nika, kas nav reģistrēts, bet banotais nav īstais šī nika īpašnieks, tad šādi bani netiek ņemti nost pat tad ja īpašnieks apgalvo, ka tas nav bijis viņš. ( Ja pēc pirmā bana, kāds ierodas ar tādu pašu niku, tad pirmais bans veljoporojām tiek uzskatīts par aktīvu banu un lietotājs tiek nobanots velreiz, līdz brīdim, kad tiek noņemts pirmais bans. )

Izņēmums ir tad, ja nika īpašnieks tiešām ir spējīgs pierādīt, ka pats nav spēlējis ( notariāli apstiprināts dokuments, par atrašanus citā vietā tajā pašā laikā būs gana labs )

Lai nenonāktu šādā situācijā, reģistrējat savu niku un lietojat to tikai paši, jo mums nav jārokās cauri logu bardakam un jāčeko kurš tad ir īstais čīteris.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...