Jump to content
GIGN Forum

Probleema Ar Cs


EDD
 Share

Recommended Posts

Šodien man parādījās problēma ar CS. lieta tāda, ka es viņu absolūti nejauši izdzēsu. patiesībā, ja tā paskatās situāciju dziļāk, tad tā nav patiesā problēma - bet gan fakts, ka viņš man visu laiku traucēja. tagad vismaz varēs veltīt laiku mācībām. ja tikai tas pats nejauši notiktos ar nfs mw...

nu bet enivej, pieļauju domu, ka tagad līdz kādam martam cs nespēlēšu. tā ka viss čoina un tikai nevajag mīzt čībā. lai kā arī to gribētos.

lai uzlabotu jums garīgo pēc šīs sēru vēsts, iesaku visiem noklausīties vienu no neapšaubāmi, pārliecinoši, indestruktīvi, persistenti visu laiku labākajiem skaņdarbiem - Apollo Four Forty - Cold Rock the Mic

Link to comment
Share on other sites

bucheram tāda problēma vairākas reizes bija un vienu reizi viņš to pat kādā nedēļā laikam atrisināja, bet lieta tāda, ka viņš vairs nav ib + manā gadījumā ir arī eksternāli apstākļi.

Link to comment
Share on other sites

o, psc, 9.kl eksaameni, tur gan ir ultr daudz jagatavojas smile.gif cik atceros, tad tos exaamenus es uzrakstiiju ar aizsietaam aciim. pirms 9.kl exaameniem likaas - nu psc buus, jagatavojaas diena un nakts un shaa vai taa nenolikshu vinus. figu, kaa teicu ar aizsietaam aciim uzrakstiiju (nez, moska tagad vini gruutaak, bet shaubos). pirms 12.kl ekshiem bija taa - nu viss, beigas man ir, es tak neko nezinu un te vairs nav 9.kl, te jau ir jaabeidz skola. ziniet kas notika? es aizveeru acis un ar aizveertaam uzrakstiiju, karoche nekas paraak briesmiigs tur nebija. nevajag panikot, jasavaac sevi rokaas un viss izdosies. tikai dieva deelj matenee nepaljaujies uz mammu, teeti, suni, klasesbiedru un citiem zveeriem, matenee stroga samaacies, tur var tadaas auzaas ielidot. tas bija veltiits Street smile.gif EDD, nav jau tas cs jaadzeesh araa, vienkaarshi vajag paradiit raksturu un nespeeleet tik daudz, uzrauj paaris h dienaa un miers. cs jau nav taa lieta deel, kuras buut veerts stundaam pa naktiim tupeet augshaa un no riita nepamosties uz darbu/skolu/spec naz uzdevumu smile.gif lai tev veicas, cerams, ka kaadreiz tu atgrieziisies cs areenaa, kaa mees visi reiz smile.gif

P.S. apollo44 nenoklausiijos smile.gif Ain't Talkin' 'Bout Dub (vai kaut kaa taa bija?), bet labaaka tomeer ir Van Halen - Ain't Talkin' 'Bout Love smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

YES!

par 1 pidinju mazaak shajaa serverii laughing7.gif

nu dzeki, laiks sleegt deriibas, kaa jums liekas, cik ilgi vinsh izturees?

kaut vai, smagas aizdomas, ka vinsh vareetu arii nespeeleet liidz tam martam, un vispaar jau tas arii nav gruuti, man ar ir bijusi kaada 6 meeneshu pauze, mieriigi...

Link to comment
Share on other sites

haha. Man tajā laikā bija tieši tāda pati pauze. Vienīgais man viņa bija citā laikā. Biš vēlāk laikam. Februāris, marts, aprīlis, maijs laikam. Es gan par to nevienam plaši nepaziņoju, vienkārši nespēlēju. IB smaga manta (organizācijas mājaslapa). Slow hands, tas staffs īsti parastai skolas programmai līdzi nestāv sad.gif Tas ir diezgan mazohistiskiem cilvēkiem. Teiksim parastajam skolas eksāmenam matemātikā no tā ko iemācījos tieši vidusskolā, man eksāmenā vajadzēja zināt kaut ko nedaudz par logaritmiem. Tanī brīdi nodomāju "vo bļeģ maukuļi, viņiem tur vispār nekas nav jāmācās" kamēr vecie klasesbiedri sūdzējās, ka matemātika grūta. Jebkurā gadījumā, nekad mūžā neesmu TĀ mācījies un nekad mūžā nemācīšos. Galvenais ka beigās iepatikās.

Pats jobanākais, ka pēc tam seko 3mēn vasara + 9mēn bezdarbība LU, jo viss kas tiek mācīts tur sen jau zināms. Un atkal viss aiziet pa vecam sad.gif

ai, skola, skola.

p.s.

hey man pull over

Link to comment
Share on other sites

OI, kā man gribas to IBO lapu noņukot. ja tagad man kāds prasītu, vai IB vajag iet, es ļoti sarkastiski paskaidrotu, kādam cilvēkam jāgrib tur iet, bet no otras puses, es mierīgu sirdi apgalvoju, ka IB ir foršs, man tur patīk un viss kūl thumbsup.gif. a reāli tagad jāraksta visi IE un EE, kuru man līdz šim nav pat sākti un tas viss smagi drātē smadzeni smile.gif

ā, macho un pain un sulik, ir iespēja iegādāties IB gredzenus, mūsu izlaidumam visiem būs, un ja kas, man liekas jums vēl ir iespēja pie manis pieteikties, tikai tad jāzina pirksta izmērs.

Link to comment
Share on other sites

Street man pagaajshgad bija 9.klase un tieshaam domaaju njaaa jaamaacaas ir nevar taa vairs seedeet pie datora n shid, BET sanaaca taa ka uz ekshiem maaciijos tikai katru dienu pashkjirstot vecaas klades un caurskatot kaadu pusstundu katru dienu un VISS. Paareejaa laikaa ar draugiem kkur buhaajaam or smthn. Un ekshi bija VIEGLI - zemaakais bija laikam latval - 6 kur man neiet iisti ar komatu likshanu, bet nu paareejie ir shits - matene 8, anglene 9, dabasziniibas 7 wink.gif Uz dabasziniibaam laikam vispaar nesanaca pamaaciities happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...